» »

C&C-RENEGADE

C&C-RENEGADE

tedybear ::

Je zunaj 2CDJA...FLT izdala :D

[t502] ::

Sem jo spilo pa je malo choppy...samo kr gre.

Grafika ni nevem kaj, premikanje ni tak gadko, zvok je malo smesen tu pa tam. zlato povprecje v mojem mnenju :/

Kaj ves mogoce pa spet FLT izdal beta verzijo :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: [t502] ()

tedybear ::

Loudam RIP od CLS pa da vidim če se splača ISO..:D

element ::

C&C:Renegade je kewl :P

Dami ::

Dons jo dobim, v petek pa bi jo že na LANu sprobal sam grem na Roglo:'(
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Tomi ::

Dajte se izogibati besedam ISO, rip, in tako naprej..
Saj vsi vedo, za kaj gre.
metrodusa.blogspot.com

Gh0st ::

Zuni je že?
Peesmo sm zadi!!:O
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

CWIZO ::

a to j ekao prvo osebna streljačina, al strategija ?:\
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

tedybear ::

prvoosebna strategija.

CWIZO ::

rxplain:8)
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

BaRtMaN ::

Streljačina kjer igraš komandosa za GDI. Uporablaš pa lohk tud vozila (od GDI in od NOD - se mi zdi po video k sm ga vidu:\ )

Dami ::

Včeri dobu, dons sprobu. Kaj naj rečem. Najbolši špil ever! Ka je zakon mamuta vozit ej...sam sanjam lahk kak bo tole v MP načinu....ah. A kdo ve kir grafični pogon pa tole uporabla, kr česa takega še nisem videl. Unreal2 mogoč??
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

CWIZO ::

seprav kao da si ti un vojaček, k bi ga poslal v boj, če bi bil commander v strategiji ?

a je kšn page k bi kej več™ pisal ?
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

[t502] ::

hmmm www.westwood.com ? :\

CWIZO ::

aha:8)
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Dami ::

Kaj nardit če ti, ko hočem it v MP LAN, napiše da ne najde LAN IP naslova? Mam adsl in mam IP nastavljiv avtomatsko. Zakaj za hudiča pa nuca posebej nastavljiv IP? Vsi drugi špili fajn delajo, a ta pa ne more? Kaj torej nardit? Pa obstaja kak skirmish način z botami, kr onega MP practice sn se že naveličal, single player pa tud ne morm non-stop špilat.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

matter ::

Samo 1x si daj fiksen IP. Pol pa lahk daš atomatsko pa mislim da dela. sicer pa če maš LAN itak določiš fiksen IP, tak da nimaš kaj zgubit. Ko pa priklopiš adsl modem pa daj nazaj na automatic.

kn3z007 ::

->sem kekec™ in nisem prebral PRAVIL™ <-

to je prvo in edino opozorilo

by predo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

Predator ::

hmm smrdi po warezu ;((

matter ::

Hmm.... Ne original je kupu pa igral. Itak da ma z wareza skineno verzijo cncja. Ne vem pa kje smrdi po warezu. A zdej bojo že besede iso pa flt banane al kaj. Mogoče je pa mislu international standard organisation hehe joke.
Zakva je potreben komentar, smrdi po warezu mi ni pač jasno. Činke je samo eden, in sicer od uradne strani tko da... Pa tut komentar izogibajte se teh in teh besed je nepotrbn. Slovar nekletviških besed, katere ne smemo uporabljati v forumu bo kmalu zunaj ane. jao. Taki posti so samo provociranje tistih, ki majo špil z wareza dol potegnenga, kar ni tako lahko. Rabiš že kr neki izkušenj pa dobro povezavo.
Pa jest sem v prejšnem postu govoru kak se lan naštima, kjer je treba določit fixn IP.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matter ()

kn3z007 ::

OK. Tole je pa res bedno.

Ne bi rekel, če bi prodajal piratsko robo na forumu, tukaj pa sem samo spraševal, če ima kdo cd za posoditi in ne presneti.

Za izposojo bi tudi plačal.

Upam, da si si prebral tole predator, ker če ne, bo prišel predalien pa te bo seciral z krempeljci in repom.8-) ;( >:D
Lp
kn3z007

www.geneza.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kn3z007 ()

Predator ::

matter če ti kaj ni jasno sem dal link do pravil in z njimi si se strinjal, sedajle si jih pa preberi če si že kaj pozabil... no warez talk .. mente se po drugih forumih ali po mailih, ki jih upam da ma večina v profilu, ne pa tukaj.... kaj je kupil in kje je dobil mene briga en ku*ac... dokler o tem noče povedat v tem oddelku foruma >:D ; kn3z007... aja špil pa itaq rox >:D

Matri[X] ::

Popolnoma se strinjam z Predatorjem, in če bi bil jaz na njegovem mestu bi vam tudi zaklenil temo, saj se na forumih ponavadi ne pogovarja o warezu ali kakršni nelegalni opremi. To samo škoduje ogledu strani! Predlagam ti, da greste na BSA sedež v SLO vprešat zakaj vam ne dela patch za C&C Renegade na piratski zazličici igre.
.
.
.

NEO Out.

tedybear ::

NEO : LOL :D

matter ::

Saj to je fora, da ni govora o warezu ampak o špilu.
NEO pejt spat, pa verjetn original winse uporablaš a

Predator ::

neo :lol
matter: bilo je govora o warezu in tisti del sem popravil; drugače pa še enkrat .. mene ne zanima ali imate original ali ne... dokler o tem ne napišete tukaj....

sedaj pa nazaj k igri!

Dami ::

Omenim da mam probleme z multiplayerjem in kar naekrat sn že na listi 'BSA top wanted' al kaj? To gre že res mal predaleč. No, IPje sn nastavu in na LANu je delal odlično (4 proti 4). To ti je špil. Sam ne vem zakaj mi pol adsl ni delal, ko sn spet dal IP na avtomatsko. Sn mogu one driverje reinštalirat. Anyway, komi čakam na kake nove mape in kake nove načine igranja.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

the_unborn ::

Dejte mi povedat, kaksen je cd label za 1 pa za 2 cd.

Dami ::

Za prvega (sej ne vem kir je kir, sam ta je install cd) je label Renegade Game, drug cd pa je Renegade Data (s tem špilaš).
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Dami ::

A mi lahk kdo pove kak bi se lahk renegada špilal prek neta zastojn (ne prek gamespya al pa westwood online). Rad bi hostal igro, pol pa bi se eni kolegi gor na mene konektal. A se sploh da??
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

paper ::

Spil je noro dobr, zaenkrat spilamo s kolegi nekak 3v3 vec se nas ne najde skp. Da se pa cist fajn igrat prek neta brez westwood online oz. gamespy.

Eni so iz telemacha eni iz adslja in zadeva spila solidno, brez kaksnga hudega laga.

Bi blo pa fajn ce se nam kdaj prdruzte da nas bi blo vec ;-)

CWIZO ::

jutr ga dobim, pa bom povedal kasj si mislim:D
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

the_unborn ::

sej spil je se kr v redu, graficno res ni na vrhuncu, je pa vseeno zanimivo videti stvari iz druge perspektive

CWIZO ::

a 2cdja sta ?
jest mam sam enga:\\
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Dami ::

paper: dej povej kak lahk brez onih dveh načinov špilam prek neta. pol se vam lahk zarad mene vsak večer pridružim pa še en moj kolega. Sva pa oba na adslu.
Sej v bistvu bi lahk pred westwooda sam mi (khm..khm..>:D ) kode ne sprejme.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dami ()

nojus ::

@ cwizo: CD1= igra
CD2= filmčki, MOHAA (demo),...
cd2 ni potreben za igranje, ker lahko filmčke cancel-aš.

CWIZO ::

kok bom pa izgubil s tem ko ne bom filmčkov ?
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

paper ::

izgubil nebos cisto nic ker single player itak ni za igrat. izgubis veliko ce ne igral multija, ker pa kot ves filmi niso pomembni

paper ::

cudno da ti westoowoodi serverji ne sprejmejo kode :)) ceprav v prvih par urah ko so bli westwoodovi serverji up sva s kolegom veselo nazigala, nakar so tipi pogruntali in zdenajali dolocene keye, khm :))

Kontaktiraj me na ircnetu (nick Paper) pa se bomo zmenili, vse kar potrebujes je le programcek RenegadeIP, 1.0.15 mislm da je zadna verzija ki supr deluje. Problem pa je dobiti dobr server ker zaenkat ni se nobenega hitrega dedicated (se motim?) tko da zaenkrat hosta kolega na telemahu k ma 200k upstreama

Dami ::

No, sej vsi vemo zakaj nam kode ne prime, rajt?>:D
Dej mi plis e-majl pošli, kr jst ne ircam. Še bolš pa je če maš ICQ, kjer me najdeš na cifri 15417868.
Kiro verzijo igre pa morš met? Jst sn si ga patchal na 1.0.15.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

CWIZO ::

No sedaj sem špil dobil in morem rečt da mi je po kšni urci p apol igranja zlo všeč.

Neki me zanima.
Tm k maš multiplayer pratice.
A se da tm še kšno drugo mapo igrat.
Pa kako za hudiča sploh prideš v nasprotnikovo bazo, ker so uni topovi al pa rdeč laser in te prec frderba.:\\
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Dami ::

Se da še druge mape tud ja. Sam v njih ne bo botov (kdo jih pa pogreša, če so tak glupi). Vse kar morš nardit je da v fajl srvcfg_skirmish.ini ki ga najdeš v Data direktoriju napišeš tole:
MapName00=C&C_Under.mix
MapName01=C&C_Volcano.mix
MapName02=C&C_Canyon.mix
MapName03=C&C_Hourglass.mix
MapName04=C&C_Mesa.mix
MapName05=C&C_Islands.mix
MapName06=C&C_Field.mix
MapName07=C&C_Walls.mix
MapName08=C&C_City.mix
MapName09=C&C_Complex.mix

Pa tam kjer piše 'TimeLimitMinutes=30', lahk povečaš cifro da boš mel več časa. Če ti pa cajta zmankuje pa spremeni cifro v vrstici 'StartingCredits=400' na mal več.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

CWIZO ::

a botov se pa neda ke notr v te mape dat ?

kako pa je s tistem da v nasprotnikovo bazo prideš ?
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Dami ::

Ja za enkrat še ne obstaja kak 'patch' za bote. Najbolši način da prideš v NOD bazo je da se z mamutom probaš zapelat čim bližje obelixa (to je on črni stolp) in pol k ti tank suje, greš vanj in postaviš 2 timer c4 (če si seveda HotWire). Ostalo bazo je pol kamot sesut.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

CWIZO ::

am aobleix je tist stolp k ti laser spusti ?

am s kermu tankom ?
a ta najdražjemu ?
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Dami ::

Zgleda da nisi še nikoli špilal C&C strategije. BI ti priporočal da jo mal sprobaš, kr pol se dost lažje znajdeš v renegadu. Ja, Obelisk of Light se imenuje oni stolp. On Mamut tank je pa najdražje vozilo sil GDI. Ima sicer 2 topa, sam je pa ZELO počasen.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Command &amp; Conquer se vrača na začetek (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
6414933 (7509) -valvoline-
»

Red Alert 3 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17319311 (4697) Bezukhoff
»

C&C 3 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19816186 (7988) mik3y
»

Command & Conquer: Generals (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18911963 (7355) jRk0
»

Red Alert 2

Oddelek: Igre
281936 (1717) Simko

Več podobnih tem