» »

Red Alert 2

Red Alert 2

Muflon1 ::

Red Alert 2 so čist mim usekal kar se uravnovešenosti med nasprotniki tiče Tiberian Sun pa še bolj!!
Primer:
V red alertu 2: ko maš 3 Prism Tanke z tremi črticami ti noben kurac od rusov nč ne more! seveda maš pol lahko še Chrono Wariorje itd. U glavnem Rusi, irak, in ostali rdečkoti nimajo za burek proti Alliance.

V tiberian sunu je pa glih obratno tam so pa Rusi ful premočn z ali brez superorožij

P.S. a ma kdo kakiga starcrafta za prodat?

Freak ::

sorry ampak tiberian sun je čist zakon igra!

Morpheus ::

OK. Tiberiun sun sm se nekak prezvel, ampak RA2 mi pa dobesedno zgleda k ena risanka! Mislm pa ce so ze nardil tako strategijo bi lahk vsaj jo postavl v 3D!!! Hallloooooo!
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

McHregec ::

Itak da loh ti tri prism tanke razsuješ recimo z Kirovom če je dovolj blizu al pa s tisto ladjo ki izstreljuje rakete ali pa celo z majnšim tank rushem. Tisto z Tiberian Sunom se pa ne strinjam.
Destroyer Of The Worlds.

{CoOoLeR} ::

RED alert 2 zakon ------>>> z rusi seveda!!! Tiberium sun
pa je tut zakon
js sm pa CoOoL :)

Freak ::

ja ampak red alert je že dokaj stara igra!

Jst ::

tuberian sun suxxx.. red alert II roxxxx..

Binji ::

3D strategije SUX ker ti pokoljejo pol vojske preden sploh ugotovis s kje te napadajo. Kar se 3d prikaza tice podpiram sam razlicno visino terena in prednost tega. Jst se zmer spilam originalnega Red Alerta preko neta in mi je super. Red Alert2 tudi! Me pa Tiberian Sun ni lih kej prevc prevzela...
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Tr0n ::

Prodam original RA2 za ene 6k SIT ce koga zanima.

Jinxy ::

Eni bi mel kr vse v 3D, se svojo zensko....strategije so pac taka zvrst iger, ki ne zahteva glih "pravega" 3D vmesnika, ce komu to ni vsec, nej ne igra stateskih iger!

Drgac je pa tud men RA2 velik bolj vsec kot pa Tiberian Sun :)

ChiefThunder ::

Men so 3D strategije tud bedne; take... nepregledne so. Priegam "zaenkrat" na 2d, kot recmo kakšen Commandos, pa tud Red Alert2 ni slab.

Morpheus ::

Pr 3D strategijah se men zdi da je pr enih bolsi, pr enih pa slapsi pregled. Naprimer pr Warzone 2001 mi je pregled mal bedn, pr npr. The Moon project je pa prou qlski. Sam se zmeri majo pa zaenkrat najbols pregled res 2D strategije.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

SpiDEr8 ::

Red Alert je dost bol od tiberian Sun-a pa kr se tankov itd. tiče jest nardim kar 50 ali več tankov in use zgliham :)))):D

servo ::

Sam spilam TS že nekaj več kot leto, zadnje čase (3 mesece) pa predvsem RA2. Oba špila carujeta (nekoliko počasnejši TS in divje hiter RA2). Na teden prespilam tudi do 30 ur prek neta in moram povedat da so enote dokaj uravnovesene (na zacetku so se mi zdeli zavezniki v RA2 močnejši, amapk....)

A je tukaj kdo, ki spila prek westwood online?

WestWood ROXXX!!!

Muflon1 ::

Ma kako lahko rečete da so enote uravnovešene če niso!
Aliance ma zračne enote, Chrono vojake, Prism tanke, 1X hitreje nabira rudo kot sovjeti, pleg tega ma še stavbo Ore Purifier... in pol je igra uravnovešena??. Z bratrancom sma prešpilala vse Westwoodove strategije vsak vikend igrama RA2 po mreži in če ma kdo Aliance in nekdo enega od bad guysov se zgodi mogoče 1 od 10 bojev da Bad Boysi zmagajo..

--Switch-- ::

Vsi hočejo 3D strategije samo to je za en drek.Npr. poglejte earth2150(3d strategija) je nepreglenda,grafika je nekam čudna,nikoli ne najdeš pravega kota iz katerega bi igro gledal skratka igra ni dobra,sem velik fanatik strategij zato so igre kot:RA,RA2,Age of empires,Starcraft...ZAKON!!:D:D:D

servo ::

bizi10- probi enkrat prek neta spilat pa bos videl proti kom bos prej podlegel (sovjeti so na začetku v veliki premoči).....

Morpheus ::

bizi10, glede tistga da pa 1 od 10 bad guyesov zmaga pa pomen sam to, da uni ne znajo igrt.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

ABX ::

Bistvo strategji je AI (UI) tako tvojih kot CPU vojakov.
Red Alert 2 in tisto kar je pač bilo pred njim je pa en velik shit.

Age of empires 2 je trenutno najbolša.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Morpheus ::

Aja, a UI je pr Age of empires 2 najboljsa al kva? Ce si mislu z najbolsa to, da ma najbolso UI, si se mal zmotu k pr AOE2 se zmeri vojaki kr neki blodejo po zemljevidu pa take fore.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

ABX ::

Daleč od tega da so na AOE filozofi, vendar od vseh strategji se mi zdijo še najboljši.

V Tiberian Sun se spomnem ko se igral z kolegom v mreži, sva istočasno napadala en drugemu bazo, na polovici mape so se vojske srečale in se mirno umikale ena drugi brez ustrelit enega metka, prišle do zastvljene točke in začele streljat okoli. Ko sva to opazla sva šla v Add/Remove prog.. in hitro zbrisala to igro.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Morpheus ::

Hehe, edino pravilno. Jst ti pa priporocam da si ogledas The Moon project. Je v 3D, zdej nevem ce ti to odgovarja, men osebno ja. Spil je zakon! UI tvojih in nasprotnih vojakov je vecji kt pr AOE2, mape so ogromne, vremenski ucinki so ql, enote tut, use je ql!!
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Muflon1 ::

Mislim HALO!?! pa kaj vi sploh berete poste do konca? js sm napisu da z bratrancem igramo po mreži med seboj kako vezo ma tu umetna pamet mi nej edn zdej prosim lepo razlož

ABX ::

Morpheus: thx bom probal.
bizi10: ti zgleda da si eden med njimi (tisti ki ne berejeo vse postov), ker sem lepo razložil kako UI vpliva v mreži.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Jst ::

Men je Tiberian Sun najbolj zanic igra od C&C. Red Alert II je pa taka jeza, se posebej, ce spilas v mrezi z ene 6 igralci.

zetko ::

Men je RA2 dost bl ušeč od tiberian suna čeprov je res mal glupo narjen. Fora je u tem da z rusi lajke zmagaš na začetku pol je pa že problem. Sploh naj stavi od amerov so spy satelita(nadzor) pa chrono(metanje nasprotnih harvesterjev v vodo, prizme na njegovo bazo), dost neuravnovešeni sta tut atomska pa nevihta, saj je slednja full močnješa. Kar se tiče strategij starcraft še vedno caruje >:D
Living it another way.....

Morpheus ::

No jst pa mislm da je zdele med strategijami car The Moon project. Piika.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Morpheus ::

Aja, pa bizi10, glede tvojga cist ta pruga posta, u Tiberian sunu ni Rusov ampak je brotherhood of Nod, vsaj mislm da je no.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Simko ::

anze: kako mečeš harvesterje v vodo? 8-O

Mam problem, ker je brat vedno rus, pol me pa na začetku naruži...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

strategija

Oddelek: Igre
181420 (1037) Gundolf
»

Command & Conquer 3: Tiberian Twilight ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
687847 (6450) Tilen
»

Kera strategija??

Oddelek: Igre
281733 (1442) BendeR
»

Command & Conquer Tiberian Sun

Oddelek: Igre
281316 (1098) SpiDEr8
»

TiberianSun

Oddelek: Igre
131560 (1398) RUSKIE

Več podobnih tem