» »

C&C 3

C&C 3

1
2
3 4

Mavrik ::

Lahko pa preprosto zgradiš še en MCV ter ga deployaš drugje ter tam nadaljuješ z gradnjo baze.
The truth is rarely pure and never simple.

chucki ::

Tako je. Generali niso bili pravi C&C.... ker je bil nacin gradnje in vse drugacen kot smo ga navajeni iz prejsnih delov C&C. Hvala bogu so se spovnal tudi oni. :D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

@LOL ::

Jaaaaa well, demo ni nič posebnega, nič (0) novega. Nekaj od tistega C&C občutka sicer je, vendar ne vem:| . Ne vleče tako kot Warcraft3 (pa sem bil bolj pripadnik C&C franšize včasih kot pa ove Blizzardove). Nekak samo preoblečen stari C&C. Zgleda so to nardil z namenom da "zadovoljijo" stare fane serije.
Malo me je razočaralo, pač pričakoval sem nekak več in kaj bolj novega. :|
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Death Paladin ::

Sej bo, ko bo cela prisla vn. Meni je pa ze demo zelo dober. Nism nobene druge strategije razen Warcrafta igral. Tule bom nardil izjemo.

TRIROG ::

mot me samo ena stvar ... ta kompliciran način dela z miško ...
čudn se sliši vem ... za move je desni klik za deselect levi ... če daš pa kaj posebnega napadat je pa tut levi ...

mi je bolj všeč l je za vse samo levi klik ... desni je pa deselect ...

škoda da se ne da nastaviti ...

Death Paladin ::

Ja neka kombinacija Blizzard (desni klik) + C&C(levi klik) je. Sej se bomo navadli.

TRIROG ::

sam sm tok totalno zmeden ... zmeir sm biu navajen pac desni klik deselect pa je ... zdej pa z desnim klikom vse unite iz obrambne linije pošlem v bazo rofl

matjash ::

Jaz pa upam da bo Tricia Helfer v rdeči oblekci kot v Galactici not...

...al pa vsaj v kšnem bikiniju :P
... bolje pozno kot nikoli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matjash ()

Tilen ::





413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

PARTyZAN ::

Skoda, da niso se alienov razkazali v demu :)

ERGY ::

Teli screenshoti zgledajo se kr grdo, glede na pravo grafiko na zaslonu :8) Drgac sm probal demo in mi je fajn.

LP

mahi ::

ali se mogoče še komu sesuva igrca ko se kšne pol urce igra?
Ali je mogoče da bi se grafulja pregrevala? Imam pa 6800GT 256mb ki laufa na amd64 3500 z 1gb rama.

kaj bi lahko bilo krivo?

Tilk ::

A mas navito garfo?

Glede demota lahk recm same dobre stvari.Pri WESTWOODU..ups EA so me prijetno presentli. Demo sem sprobal na sempronu 3100+, 512 rama in 9600pri 256mb, in moram reci, da sem bil presenecen na dokaj gladko igranje. Res da sem igral na resoluciji 800*600 in na med-low nastavitvah, sam je pa dokaj gladko laufala tudi pri 25mamut tankih in ene 40 enot strickov(tm).

AI je dokaj zadovoljiva, grafike zaradi nastavitev na morm komentirat, ne boste meli pa problemov laufat igro tudi tisti z malo starejsimi računalniki.

UI je nekaksen mix med generalsi pa ra2. Filmcki so dobro igrani, usec so mi ingame filmcki.

Meni so pa zadel u nulo:D :D 8-) !

To bo ena izmed iger, ki bo dobila castno mesto zraven moje kolekcije originalnih iger.;) ;)
Tilk

matejv ::

UI je nekaksen mix med generalsi pa ra2. Filmcki so dobro igrani, usec so mi ingame filmcki.


filmcki so dobro igrani? a ti nimas pojma o filmih in igranju? tako slabega igranja se v amaterskih filmih ne dobis. res da so neke kao zvezde, vendar tako slabe igre nisem videl ze dolgo casa. je pa res to edini minus ki sem ga opazil pri tej igri.

neboben ::

ej zakwa Yuri-ja (a prov berem) tlačte v C&C tiberium wars ....?

1. del C&C: Tiberian down
2. del C&C: Tiberian Sun
3. del C&C: Tiberian wars
tukej YURI ne igra nobene vloge ...


YURI spada sem notr

C&C: red alert
C&C: red alert 2

generals (nism spilu tko da ne vem)

Serije Red alert in Tiberian zame niso imele nikol nič skupnega tud Yuri-ja ne ...
Tiberian serija ima KANE-na za vodjo negativcev al what so ever ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neboben ()

Mavrik ::

Generals sploh ne spada v C&C serijo, je zgodbovno in igralno povsem ločen.
The truth is rarely pure and never simple.

speed machine ::

Demo mi je kr všeč. Sploh zato, ker je velika povezava z igralnostjo pri generalih ter ZH. Tak da sem se od prve sekunde naprej počutu kot doma. 8-)

Mi je pa NOD stran nekako bolj všeč, pa še žensko komandnico ima ;). Da ne govorimo o avatar-ju (NOD-ovem zlobnem robotu, ki raztura iz daljave). Edino atomska me je pa pri njih malo razočarala. Nekako ni tapravega efekta (tak kot SW pri GDI, ko se lepo par sekund bliska prej in veselo poči). Mogoče zato, ker je v demotu še niso mislili vključiti. Prav tak ko klikneš na GDI stavbo, je ne prikaže v pravem podmeniju. Ampak moreš ročno izbirat.

Manjka pa samo še alien rasa, da bi jo malo sprobali. Drugače pa kar velik za en demo.
//

Kenpachi ::

Ej, sam Avatar je res ownator. Kar nalomi tank in si cev montira na roko. What an idea >:D
Zaraki Kenpachi.

Soldier ::

Kok si pa igral lahk NOD-e? Js jih ne morm zbrat kot zacetni side....a si NOD-ovo glavno bazo z engineerjem zasedu?

speed machine ::

Lepo inženirčeka nardiš, pa greš do sovražnikove baze, se vtihotapiš v njihov "arms dealer", pa si ven pripelješ MCV. In potem so ti vrata nastežaj odprta v svet NOD-a.
//

Soldier ::

ja no sj to sm mislu.

HANNIBAL ::

Kako izbrati NOD v demotu.

When youre in the skirmish screen, choose nod from the drop down, dont click it simply highlight it.

The since Nod starts with 'N' hit 'N' and click at the same time... it might take a try or two.

You have now selected nod. Works also as selecting Nod to fight against.
:)

Tilk ::

shtumf: o ja Red Alert in Tiberium Dawn,Sun,War so v veliki povezavi. Red alert 1 se dogaja v alternativni resnicnosti med drugo svetovno vojno.Red alert 2 pa je alternativna hladna vojna(torje nekje leto 197X). Že v RA1 pri sovjetski kampanji vidimo prizore v katerem se pojavi lik, identicen Kanu, bodočega voditelja NOD-ov.

V kampanji zaveznikov pri RA1 se v nekem cutscenu razkrije, da Zdruzeni narodi ustanavljalo neko vojaško zvezo, ki bo kasneje imenovana GDI.
Filmček se prikaže nekje sredi igre, ko rusi zavzamejo grčijo, se mi zdi.

Vedeti moraš, da je red alert serija opis dogotkov pred originalnim C&C, ki pa naj bi se dogajala v 90letih.

Glede yurija pa ne wem ce se o njem kaj govori/opisuje v Tiberium seriji.

Glede filmckov, sma pa sous e enkat jih gledat...cajt meu pač..zavedle so me filmske zvezde.sam so mi pa se vedno usec:D :D
Tilk

Soldier ::

A jew kdo upazu enote kk se dolgocasijo ce jih en cas pustis pri miru? Ful so smesni, zmagu je pa engineer k se neki spila s svojim kovckom pa mu ful nerodn pade iz rok, pa sniper ko kamencke mece..itd:D

@LOL ::

Waw že hitim z rezervacijo igre.

TO z vojački ni nekaj novega.
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Tilk ::

hehe ucas so sklece delal zdolgočaseni vojaki:D :D
Tilk

msms ::

Milslim da so delal sklece davnega leta 1996.

chucki ::

To mi pa ni vsec,da sniper kamencke mece,ker izda svoj polozaj. :D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Goldee ::

Sklece so delal v Red Alert-u :) V C&C3 pa pogrešam attack dogije :) Strup za pehoto!
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

NiMH ::

OMG ker zakon špil :)

To morm met...Pa če mam kaj al ne to morem met :)

Hvala fantje za linke :)
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

Mavrik ::

Torej, preizkusil zadevo. Kaj naj rečem... zadeva je točno to, kar smo C&C fani (skrivoma) hoteli. Praktično Tiberian Sun z še več zgodbe, lepšim grafičnim pogonom, nekaj popravki, a z istim stilom igranja, istim stilom gradnje baze in enot. Prav tako spet lahko gledamo FMV sekvence, ki so ravno dovolj amaterske, da vzbudijo nostalgičen občutek in ravno dovolj profesionalne, da niso zanič. Pod črto... dobili smo C&C 3.

Za vse ostale... to NISO Generals in se tega NE dotikajte, če hočete videti kakšen napredek v žanru. To je preprosto še ena doza C&Cja za nas navdušence nad sago, ki smo sovražili tisti zmazek od Generalsov.
The truth is rarely pure and never simple.

Toomy ::

...ja šit ne...meni je špil svetovn...mislim da bom kar naročo cd...skratka c&c fan in vidim da bo še kar dolgo ostalo pr tem...po mojem so se ful potrudli in je kar veliko novosti...grafika pa je meni glede screenov bolša...skratka, komaj čakam na dan izzida oz par dni po tem :) ...

EvilDare ::

Ne vem če je že bilo omenjeno, ampak s patchom 1.01 bodo omogočili zamenjavo desnega in levega klika na miški. Tukaj je pa obvestilo: Klik

Tr0n ::

Ziga Dolhar ::

Nadvse všečna igrica.
https://dolhar.si/

M-XXXX ::

Kako bi pa se to igralo na XBOX-u 360????8-O

Mavrik ::

Tako, kot se igra BFME2. Baje je nadzorna shema kar kul.
The truth is rarely pure and never simple.

Tilk ::

fantje kak komp bi se pa rabil za 1024*745 na high detail? a bi biu en dvojedrnik 1 giga 800mhz rama pa gf7600gt 265 mb dost?
:)
Tilk

bluefish ::

eh, že na enojedrnem Athlonu, 6600GT, 1GB RAM-a deluje stvar brez problema na 1280 x 1024 pri High nastavitvah.

Tilk ::

sweeeet...
:D

komi cakam da pride vn8-) 8-) :))
Tilk

bluefish ::

še slaba dva tedna :D

Soldier ::

Js sm probu demo na sempron 2800+ 512 ram radeon 8500 64mb BBA. Na 1024x758 medium je delalo u nulo, sam je res da je to majhna mapa...

AngelOfDeath ::

Saj mora delat na takih konfiguracijah navsezadnje je to samo optimiziran Generalsov pogon.
edit: Slovnica

Soldier ::

Mam tak občutek da je v temlem demu ful stvari skritih (tisith tadobrih mislim), tak obcutek mam da bo v originalu neki ful novga, kar se nismo vidl u strategijah...pa ne vem od kod mi ta obcutek

Mavrik ::

Vsaj probajte se civilizirano obnašati, enovrstičnice z žaljivkami bodo polite z rdečo barvo.
The truth is rarely pure and never simple.

Kenpachi ::

Močno upam, da bodo dali možnost izbire vmesnika. (default action = [desni klik, levi klik])
Zaraki Kenpachi.

EvilDare ::

S patchom 1.01 bo možno to ja.

Tilk ::

se mau fantje...pa bo..8 dni :D :D :D :D

cant wait..8-) :D >:D
Tilk

chucki ::

Pomlad je tukaj! Rožice že cvetijo :D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Rotaidal ::

Daj prosim ne o travnikah in o rožicah no;( Če ti rad hodiš med cvetlice, lepo za tebe.
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Command &amp; Conquer se vrača na začetek (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
6413920 (6496) -valvoline-
»

Red Alert 3 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17318771 (4157) Bezukhoff
»

Command & Conquer 3 Tiberium Wars (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
667091 (3469) Cold1
»

Red Alert 3 je tu! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
5710260 (7269) Matev
»

Dobre lan strategije

Oddelek: Igre
242333 (1727) TgT

Več podobnih tem