» »

C&C 3

C&C 3

1 2
3
4

chucki ::

Js se norca delam iz vas ko vidim kok ste zafustriran,da ce clovek napise da je spil ze pr rozcah in folk ponori kao kup si ga. Ja vredu izvoli,pa ga kup. Vsak,da denar tam ko mu pase. Kaj bi blo,da bi vsi hotl enako.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

OmegaBlue ::

Mir fantki.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

jest10 ::

Kaj pa na Win2000 se zadeva zalaufa?

Tilk ::

POZOR!!

Stvar se je pojavila na torrentih in sicer KANE EDITION>:D !!

Velika je okoli 7 gb. Folk vrjame da je cela verzija:D

Link bi vam zelo rad dal, sam pac...ce ne gre ne gre. Bom pa vsekakor sporocil ce zadeva deluje, in kako deluje.>:D :D

Glede win2000 pa naj bi delovalo....:D
Tilk

chucki ::

Wow si pa hiter. :D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Tr0n ::

Eni ze spilamo. ;)

Goldee ::

Vtisi? Boljše od demota? Kake novi featurji? :-)
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

pivo ::

drugi smo pa na 10% bomo pa ju3 špilal
žiulenje ni potica...pa tut testu za štrudl ne

Rotaidal ::

Velika je okoli 7 gb. Folk vrjame da je cela verzija:D



Hehe...7gb, malo dosti se sliši.

Tilk ::

ja fantje, kaj ne poveste :D...

torej kaksni so vtisi? je ea zadela al je pokvarla se eno uspesno serijo strategij?8-O :))

dejte opisat noooooooo8-) 8-) 8-)

//edit -mod
Tilk

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Goldee ::

Igra je super. Trenutno igram GDI kampanijo, 3 misija. Na a64 3800+, 1gb ddr2 in 7600GT deluje vse na high, pri 1280x1024 resoluciji, z vlkopljenim AA. Poskusil sem igrati tudi skirmish (my favourite) proti računalniku. Že na hard te sesuje, na brutal pa te totalno poniža. AI je kar razvita. Računalnik spreminja taktike napadov (nekaj časa napada s pehoto + tanki, potem z letali...), dosti uporablja tudi stealth tehnologijo in inžinirje. Namreno ti uničuje elektrarne + harvesterje...skratka, proti računalniku bo, za razliko, zanimivo igrati (no, vsaj od začetka). Preko LANa še nisem poskusil, more pa bit zanimivo. Torej, C&C fani vseh dežel - nabavite si to igro čimprej.

LP
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

Mavrik ::

Okej, preimenoval sem temo, naj se debata o originalni igri nadaljuje kar tukaj. Piratstvo ne bo tolerirano... kot ponavadi.
The truth is rarely pure and never simple.

Jok3r ::

Se da igrati prek network tako kot v generals/zh? no če bo kateri igrau naj sporoči sem IP. :)

AngelOfDeath ::

se mormo s kolegi zmenit pa bomo poskusili network :)
edit: Slovnica

Tilk ::

ups sry moderatorji:8) :8)

moje nakup kompa ze se kot vedno spet ustvil..zato upam da bo delal na ati9600pro 256 mb,sempronu 3100+, pa na 512 rama, ki pa ga bom zdej v kratkem nadgradil se za 512.nekak pricakujm medium grafika 800*600 brez zatikanja z aa izklucenimi.

kej pa filmcki? zgodba te potegne not?:D
Tilk

Matri[X] ::

Ena misija pri NOD se odvija v Sloveniji :D

http://matrix.alpha-force.net/cnc3.png

Orbit89 ::

Demo sem sprobal na stari mašini (v podpisu) in mi dela 20-30 fps na 1024x768 z detajli na medium.
Tako da Tilk, ni panike, je pa res da imam precej navitega Radeon-a 9200 (300/250).

Soldier ::

No to je pa zelo pohvalno, da ločijo slovenijo od slovakie, al pa da ni se kr kake yugoslavie.... za mene je to dokaz resnosti in detajliranosti igre

Tilk ::

huda Riptor!:D tnx;)


slovenija...ni prvic u c&c:D :D

C&C95 vem da je bla misija v sloveniji, ko si mogu rest enga dohtarja.
Spomnm se tud enga filmcka u katerm rasfuka letalisce u "sloveniji";(( .

A pazi to zelena zalega tiberiuma je sam u prekmurju>:D
(usec mi je zemljevid)
Tilk

Matri[X] ::

Red Alert je imel tud eno misijo pri nas. Mislim da je bila 7. pri Sovietski kampanji, ko si mogu 3 convoy trucke spremit.

Tilen ::

Dopade se mi recimo tisti oklepnik za prevoz ljudi. V primerjavi s tistim iz Generalsov ta dejansko lahko nese par raket. >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

AngelOfDeath ::

Scrini so prava vojska malo sposojena z Starcrafta

AI je še vedno tup kot v demotu, kjer si ga sesu z enim tankecom (Ne dela si obrambe v glavni bazi samo na poljih tiberija)
edit: Slovnica

Matev ::

v sloveniji se je dogajala tista misija kjer si prvič dobil orca helikopeterje

McHregec ::

Točno Matev. Za mesto je pa bil napisan Trst :D
Destroyer Of The Worlds.

Rasho ::

Doma imam AMD 2600+@1.92GHz, ATI RadeOn 9550 128Mb, 512 Mb RAM-a, in dela brez vsakih problemov na default nastavitvah... Če bi bil doma, bi napisal, kakšne so to... Povem popoldne :) Ampak je super grafika.
Yippie-Kai-Yay Mo*herf**ker!

Soldier ::

A je ze kdo probu vodne enote, oz. a sploh so? Upam da ni tk kot pr generalih k si jih meu sam v 1 misiji pa se te se ni dal premikat

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Soldier ()

darkolord ::

AI je še vedno tup kot v demotu, kjer si ga sesu z enim tankecom

na keri težavnosti pa?

AngelOfDeath ::

@darklord


do hard sem sprobaval samo...
edit: Slovnica

Matri[X] ::

Ne mores gradit vodnih enot, jih moras pa unicit v nekaterih misijah (pri NOD moras unicit GDI letalonosilko).

Jst ::

Jaz sem C&C fan in igra je točno to, kar sem pričakoval. Sicer sem komaj začel igrati, a me je igra zasvojila. Huda akcija, dobra grafika, grajenje baze na isti način kot pri predhodnikih, dokaj pameten AI, dobre vmesne sekvence, dobra glasbe... Vse to so vrline, za katere sem potiho upal, da se bodo pojavile v igri. In so se! Sem res pozitivno presenečen, kajti dandanes prihajajo samo shooter igre, strategije pa ena dobra na leto.

Ta špil si definitivno zasluži originalno škatlo v moji vitrini. Bravo Avtorji!!

---

Imam c2d, 1gb rama, 79gs. Nastavitve vse na highest, 1280, brez AA, pa mi začetek igre deluje pri 30+fps. To je zame za strategije še nekako normalno. Upam, da bo tako tudi z napredovanjem ostalo = veliko enotami na zaslonu.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Goldee ::

do hard sem sprobaval samo...

Poskusi na brutal! Tam te računalnik non-stop napada. Zdejle, ko sem igral, sem mu celo odbil 3 vale napadov, potem pa me je napadel z vsaj 25 tanki + letala in veliko pehote. Strl sem se kot lešnik. :-) Na brutal mi ga še ni uspelo zmagati, ker je preprosto preveč agresiven, pa še mape so tako zasnovane, da nudijo več različnih poti do baze...
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

pivo ::

Odziv na špil je za1x super, sicer sem šele nekje na dobri sredini GDI kampanje ampak zgleda kar ok...
edino srkbi me uravnoteženost enot, namreč trije (fully-upgraded) mamoothi povozijo vse pred sabo tako da upam da ima tudi NOD kaj podobnega v rokavu :)
žiulenje ni potica...pa tut testu za štrudl ne

M-XXXX ::

V čem je razlika med blue in green tiberia?

Goldee ::

Modri kristali dajejo veliko več denarja, če jih pobiraš. Zato jih je tudi manj, oz. so bolj raztreseni po mapi.
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

miha22 ::

Mene pa samo zanima iz koliko act-ov je sestavljena posamezna kampanja. Z gdi sem zdaj v 4. aktu pa me sam zanima če sem že na sredini glede na to da so se šele zdaj vesoljčki vmešali?

Soldier ::

..ko si ze glih pri vesolcih. Tole je pa kr precej mim usekano. Cist nc ne pasejo tule not, pa se prevec vesoljski so al kako bi reku...

Jst ::

Moram pohvaliti dobro optimiziranost igre. Na začetku igre sem bil skeptičen, če mi bo delala s 30fps* (v bistvu mi skače med 30 in 31) tudi ko bom imel ogromno enot. Torej, enote po celotni mapi, pa mi fpsji ne padejo pod 28.

Ko sem imel 66gt in sem igral warcraft3, sem imel na začetku 70fps, a takoj, ko je bilo več enot, je grafična komaj izpljunila 20fps. V C&C3, pa se mi zdi tudi to, da izkorišča dual core. Kolega ima podobno grafično (79gt, jaz pa gs), jaz imam c2d 6300 @ 2.2Ghz, on Amd 4x00+ z enim jedrom, pa meni dela dosti bolj tekoče. Zato sem probal izklopiti eno jedro in sem opazil majhen padec fpsjev, a premikanje po mapi je bilo pa občutno bolj zatikajoče, dajanje ukazov je imelo nekaj zamika ter tudi premikanje enot se mi je zdelo bolj čudno. A vseeno je bil špil zelo playable.

Grafično špil zgleda enkratno!


---

*Intel Core2Duo 6300 @ 2.2, 1GB rama, 7900GS. Nastavitve vse na very highest possible, razen AA izklpljen.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Kenpachi ::

No, sej igra je zaklenjena na 30fps :)... Čeprav bi prav prišel kakšen cfg hack, kjer bi se to dalo spremenit. Meni se bolj milo stori, če kaj laufa na 60fps+. Tisti warm fuzzy feeling tekočega gibanja >:D
Zaraki Kenpachi.

Jst ::

Hm, na to, da je zaklenjena na 30fps, sploh nisem pomislil. Sedaj mi je jasno, zakaj nikakor nisem mogel spraviti špil na kakšno večjo cifro. Matr sm neumen!!

Zakaj pa je sploh zakllenjen na 30fps? V čem je fora?

Saj se ne pritožujem kaj preveč, za strategijo je 30 še nekako znosna številka. Ampak pri First Person Shooter igrah, pa če mi dela z manj kot 50, sploh ne morem igrati. Nimam dobrega občutka.

---

Heh, v igri je haša soseda Hrvaška. Do tukaj sem prišel po dveh urah igranja. Nekako kratke misije se mi zdijo. Za vsako do tukaj sem porabil manj kot 20min. Lahko samo upam, da ni špil tako kratek, kot Warcraft3.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Mavrik ::

Dajte no, to ni streljačina. Tukaj pa res ti ne bo nič hudega če laufa s 30 fps.
The truth is rarely pure and never simple.

bastadu ::

Kar je več kot 30fps je že itaq samo preseravanje, seveda če je res konstantno 30fps, ne pa da kje vmes kakšen frejm sfali, kar je zelo moteče :P

Kenpachi ::

Ne vem... Jst (Jst kot nick :P), jaz sem porabil lepih 58 minut, da sem zlomil NOD v hrvaški misiji...No, lepo je steklo komaj, ko sem uničil njihovo tankovsko bazo. Od tam naprej še enih 15 minutk, pa je bil zravnan s tlemi.
Zaraki Kenpachi.

Jst ::

Ja, ker imam konstantno 30fps me to ne ovira, da ne bi bil navdušen nad igro. Je pa ob tem tudi res, da premikanje miši ni tako tekoče pri 30 kot recimo pri 60fps.

RedArmy: Hrvaške se še nisem lotil, ampak misije do hrvaške se pa da rešiti v 15min.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

PARTyZAN ::



:D

Zdaj se zabava zares pricne.. ;). Mimogrede: zelo kul je narejen search za boj proti random nasprotniku na internetu. Dodeli te enemu z podobno statistiko, tako da so matchi vec ali manj balanced :).

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

miha22 ::

Mene je najbolj presenetilo pri tem špilu to da dela lepo tekoče na integrirani grafi 950 :)

Soldier ::

Partyzan,...dj se enkrat sliki prosim isto sliko sam tist papircek desno spodaj odstrani da vidm kaksen je celotn cd :D

chucki ::

Cd key in use. :D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

AngelOfDeath ::

Samo po updejtih zna prekositi Windowse
edit: Slovnica

Mavrik ::

Slovenska navodila so zanimivo prevedena :D Vmesne sekvence pa zanimivo amatersko zgledajo, ne vem kaj so taki znani igralci delali.
The truth is rarely pure and never simple.

Tr0n ::

To je ravno car C&Cja. - cheesy vmesne sekvence. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Command &amp; Conquer se vrača na začetek (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
6414030 (6606) -valvoline-
»

Red Alert 3 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17318841 (4227) Bezukhoff
»

Command & Conquer 3 Tiberium Wars (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
667116 (3494) Cold1
»

Red Alert 3 je tu! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
5710296 (7305) Matev
»

Dobre lan strategije

Oddelek: Igre
242341 (1735) TgT

Več podobnih tem