» »

Čakanje da se windowsi nalo

Čakanje da se windowsi nalo

eskimcek ::

Imam Xp Windowse in moram vedno, ko se zaženejo čakat, da lahko sploh kej delam?Namizje in vse ikocne pokaže, a moram nato čakati skoraj dve minuti, da lahko grem na internet!Kr klikam na ikone in nc ne zazene. Nimam pa nobenga antivirusnega programa al karkol.Neki se more loadat, pa ne vem kej!

Lp in hvala za pomoč!>:D

ssokec ::

Mogoče ma premalo RAM-a, če nimaš minimalno 128 Mb potlejse lahko kar posloviš od XP-jev. Pa poglej če nimaš kakšnega Viruscan vklopljenega da t vsakič pregleda diske?

eskimcek ::

Ja mam 256 DDram-a!Ne bi smel bit problemov!Ker recimo ene programe lohk zaženem takoj, ksne pa ne!Windews media player gre takoj, recimo povezava do interneta pa ne!??!?!?:(

Skankulja ::

Si mogoce v mrezi? Ponavadi traja nekaj casa da se windowsi prijavijo v omrezje (ja tudi do 2min).
Neumen človek se zmede ob slehernem glasu razuma.

tico ::

pri meni se je isto dogajalo mam sicer w2k, mislim da moras izklopit oz. nastavit nekaj zvezi z omrezjem. Je tudi ze bilo na forumu tako da lahko sprobas malo search, ce ne pa ti bo ze kdo odgovoril.

AngelOfDeath ::

Nisi povedal kako povezavo do neta uporabljas

verjetno pa je da mas slabo nastavljeno
edit: Slovnica

eskimcek ::

ja uporabljam ADSL!A moram kej izklopt, ker je kr nadležno tole!

AngelOfDeath ::

jaz sem tezavo odpravil tak da sem ip nastavo
edit: Slovnica

Santa ::

Imam isti problem pri 512 DDR, tako da RAM očitno ni. Zdi se mi da bo nekaj s temi networksi, ker sem dal siolADSL ikonco v startup, da se mi takoj poveže na net. Bom poskusil umaknit, če bo pomagalo.
Ponavadi je pri teh winsih tole čakanje na mrežne povezave krivo za čakanje.

garry ::

Na mrežni kartici nastavi IP, pa se bodo XPji normalno gor postavili.

Santa ::

Kakšen IP? Od DNSja? Halo?

su37 ::

Ej dejmo tole rešit, tud men se je to začelo dogajat, pa še sam ne vem kdaj, mislim pa celo da je enkrat blo tako da sem še lahko nekaj startal, sedaj pa še to ne. Ko preteče ene dve minuti je pa vse ok. Če v tistem vklopim task manager mislim da je en "server" al kaj se poganja. Imam močan sistem, je pa res da sem v mreži, toda zakaj tega ni blo na začetku, pojma nimam. Vem pa da sem imel podoben problem v NT jih in tudi tam je bil en "server" neki v igri, saj sploh ne vem zakaj se gre tu, ampak mislim da je nekaj v zvezi z nastavitvami mreže ali interneta, pa morda kakšen program kaj spremeni ali kaj podobnega pa se to začne dogajat. samo kaj?? Imam pa tud NAV2002, ampak z ostalimi antivirusi je isto, tako da mislim da to nima veze.
Upam da tole rešmo, ker mi gre ful na živce a ne.

Lep pozdrav!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev domacega omrezja in deljenje internet povezave (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Omrežja in internet
1793563790 (619) c23po
»

DHCP

Oddelek: Omrežja in internet
322027 (1549) Mavrik
»

ADSL Callisto821 router (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
32964312 (28007) JoskoMacher
»

Lan med win 2k inwin 98se (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
655157 (4393) Klemenn
»

pocasni zagon winXP

Oddelek: Operacijski sistemi
312393 (1848) Lunik

Več podobnih tem