» »

zvočniki 5.1

zvočniki 5.1

shaby ::

Hy, kupujem komplet zvočnikov 5.1 Genius SW-HF5.1 5000 in me zanima kakšne so oziroma če se splača to kupit in če dela na na mojem leptopu...hm...leptop bi naj mel 5.1 sam pa nisem ziher.
So trije priključki pač za slušalke pa mikro seveda kak vsepovsot in je še ena ... je neka čudna oznaka nad njo...hmm...podobno binarnem signalu al kak naj rečem..." _|¨|_|¨|_ " pa še ena črta je po sredini prek "----".Zanima me če je to za 5.1 sis?
Upam da nisem preveč noro izpadel s tem pitanjem oz razlago :P
Vseeno hvala za odg. LP!

Greg91 ::

Normalni 5.1 računalniški zvočniki potrebujejo 3 priključke na zvočni kartici (vsaj pri meni je tako). In to so bass, side speaker, frontspeaker. Tako da ti verjetno na laptopu, če nimaš teh priključkov 5.1 sistem ne bo deloval

KandazaR ::

Delali ti bodo samo na stereo načinu-> zvok se razdeli na vse zvočnike.

___ ::

lahko priklopiš stereo...pa pač priklopiš na video al pa cd vhod...sam da bojo zvočniki pol sami naredili neki kao sorround zvok...(ki je ubistvu bol podobn stereu sam vseen)..uglavnem delali ti bojo vsi zvočniki..levo desno, sorroud, woofer,center...tko da nč bat.zvočniki so pa dost močni...še psoebej če pogledaš ceno k je mislm da nekaj čez 100 eurov. nč bat:) dobri zvočniki so:)

teedy ::

Zdravo, kupujem nove 5.1 zvočnike za računalnik, cena naj bi bila od 150-200€.


lp

teedy ::

Pozabil sem napisati, kaj priporočate:D .


lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[5.1] Logitech zvočniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19627481 (14737) psytoma
»

[5.1] multimedijksi zvočniki 10k - 30k SIT (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19927159 (11245) Hrenowsky
»

Zvočniki k LCD TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5310821 (10096) T-Majo
»

Zvocniki do 20.000 SIT

Oddelek: Kaj kupiti
321628 (1063) RacMan007
»

Zvočniki 5.1 (SW GENIUS)

Oddelek: Zvok in slika
71473 (1342) LordWorm

Več podobnih tem