» »

Kateri switch kupiti

Kateri switch kupiti

misso ::

No pa smo doma dokočali hudiča ;((, ki je prišla po telenoskem kablu in lepo skorila modem in switch s print serverjem.

Zdej pa nevem kateri swict naj kupim da bi imel že vgrajen print server (LPT). Ker ta print server je zelo prišel v zadnjih petih letih :D :D , je bila fina razvada :8) :8) :8) . Do sedaj sem uporabljal Level1 model FBR-1403TX.

Ker je doma čedalje več mrežnih priključku po hiše vem da more imeti minimalno 8 priključkov in absolutno možnost stensko montažo. Večji del se uporablja za deljenje interneta in seveda printanje :8).

Razmišlajl sem že da bi kupil kakega 8X gigabit switcha + ruter z print serverjem.

Cena okol 150 EUR raje manj :8)

nonenone ::

jaz sem kupil level one 1415TX, ki ima print server lpt in USB, dober router in poceni

misso ::

Ali ma ruter 1415TX možnost stenske montaže? Ker ga bom verjetno kar kupil.

nonenone ::

ima ja, zadaj so vtori za obešanje, dva sta, dober router je-lepo dela brez problema, lp

jan01 ::

Kupi si router Asus WL-500g Premium. Ima 2x usb(za npr tiskalnik, trdi disk). Ni problemov z p2p(torrenti, mule) kot z veliko drugimi.
Z zgoraj omenjenim level oneom so zagotovo. Če ga že kupiš, ga ne dajaj kot gateway, ampak ga samo priklopni na switch(switch pa v modem)
Tudi asusovrouter ima možnost montaže na steno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jan01 ()

nonenone ::

če si dobro prečital kaj hoče, boš videl da ima samo levelone LPT port za tiskalnik, in zraven še USB, ni pa res da so z njim težave, meni dela že 2 leti brez vsakršnih problemov in imam na mreži LPT tiskalnik HP 4L in novega samsung CLP-300 color, ne širit dezinformacij, pa lep pozdrav


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DIY Brezžični tiskalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
133067 (2761) SeMiNeSanja
»

Tiskanje "na kabel" v tiskanje preko WiFi HP Deskjet

Oddelek: Pomoč in nasveti
91343 (1284) BlaY0
»

kateri router (switch) kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
121633 (1440) kulSMS
»

Print server na Coyote LInux in varnost

Oddelek: Omrežja in internet
61141 (1111) Azrael
»

ADSL router

Oddelek: Kaj kupiti
212293 (1583) koyotee

Več podobnih tem