» »

Zvočniki 5.1 (SW GENIUS)

Zvočniki 5.1 (SW GENIUS)

pIMu ::

Lep pozdrav!
To vprasanje ste lahko zasledili že v rubriki pomoč in nasveti, tak da upam da bom imel zdaj več sreče.

Priklopil sem zvočnike 5.1 na Creative Audigy Live player 5.1 bulk pa je nastal problem in sicer ne dela center. Potem sem probal priklopiti v SB drugace ni delal en front itd. Taka da z zvočniki je vse vredu, zdaj pa me zanima kaj bi lahko blo narobe, da vedno en zvočnik ne dela ne glede kako priklopiš. Naložil sem tudi driverje, ki sem jih dobil zraven na installacijskem cd-ju pa isto nič, tak da???
Hvala!
:)

LordWorm ::

Nic ni narobe.Ti vrtis mp3je in center je tih ne?Ja vis to je normalno.Center se bo oglasal samo ko bos vrtel DVDje ali igral igre s 5.1 zvokom.Jaz sem tut imel audigyja in te zvocnike:)
Lahko pa vklopis CMSS in delali ti bodo vsi zvocniki vedno.AMPAK ti zelo odsvetujem uporabo tega ker samo poslabsa kvaliteto zvoka...

goku :) ::

Vsak dan pa kej novga zvem. Komentiram zato ker imam namen kupiti sistem? Ko smo že pri tem kaj mi predlagate?

profii ::

goku 16 kar se zvočnikov tiče so logitech kr dobri

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: profii ()

partysound ::

sam pri live 5.1 ni cmss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lahk da na movie v eax nastavitvah, vendar je beda.

jst imam audigy 2 platinum in je špica. in pa 6.1 zvočnike

na računalniku v klubski sobi pa je live 5.1 in uporabljam samo stereo izhod.

sem imel dome te genius zvočnike in so živa beda!!1;((

imam pa še ta hude od megaworks k ma 150W basovca in res trgajo gate tko da bom 6.1 kar lepo prodal. ker zvočniki od creativa SUX;(( ;(( ;(( po moči in kvaliteti


najbolši so cambridge. imel sem tudi cambridge dtt2200 ki pa so tudi zelo dobri po moči.

logitech pa edino z680, drugače se ne splača zvočnikov kupovati. da ti basovc neki kozla tam na tleh.

tako je tud pr mojem biznisu. zj sm dal pa pač 6 mio sit za ozvočenje in stvar laufa.



MAL DINARJA_ZELO MAL MUSKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

jRk0 ::

ker zvočniki od creativa SUX po moči in kvaliteti

najbolši so cambridge.


a ti ves kako bedarijo si tu napisal? Zvocnike za creative dela cambridge soundworks. Pol ne vem kako so lahko isti zvocniki najboljsi in najslabsi obenem? No, zdaj vec ne pise creative gor ampak samo se cambridge...
You fuck up once, you loose two teeth.

partysound ::

UPS, vidm da sm ga posral tlele8-O

sam teli inspire 6700 so pa živa beda. ful so ga švoh

prej sem imel cambridge dtt2200, pri katerih ima basovc samo bass reflex in je z manj moči bolj ropotal.

tko da bom kmal prodal tele 6700 in iz klubske sobe prinesel nazaj megaworks 550, ki pa resnično trgajo gate. močnejši bas od logitech z680 al ka so že uni ta dragi
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

LordWorm ::

Ja tkole je Cambridge je ze nekaj let firma od Creativa.Creative pove kake zvocnike naj naredijo in Cambridge naredi.Pol so pa pri Cambridgu rekli da bodo oni naredili ene par modelov in jih prodajali sami samo prek Creativa itak(all over the world).Tako da imajo tu od vsakega paketa se oni(cambridge) nek delez.Ta serija ki so se jo pri Cambridgu zmislili se imenuje Megawokrs.In so odstudno dobri zvocniki!!!!!!>:D V bistvu so en kar star model predelal tako da se lahko priklopi na racunalo,mu dodali se dalinca in volia.
Aja sej tist movie mode je cmss1:\
Partisound imava ist zvok!Sam da imam jaz navadnega audigyja2 in 550thx.Te zvocniki so predniki 510D ki so bili celo malo bolj melodicnio[konkretno sub] samo niso sli dovolj nizko[tudi sub itak],pa niso imeli dalinca kar je bilo lame.
Logitech je scic.Sub cisto bled[napram 550 ki ima ful rezek] in veliko manj srednjih tonov.je pa model 4.1 imenovan Z-560 ki za svojo ceno ponuja veliko.Ampak ni ga cez srednje tone megaworksov.
Jasno serija ki si jo je creative sam zmislil pa je inspire, ki rahlo smrdi[logitech napram njim velik bolj!]Recmo tist 6.1 ki ga imas ima cca 15W na satelit in cca 90W na subu[govorimo o RMS].Megaworks 550thx pa imo 70W na vsak satelit in 150W na subu.Vcasih tile RMS vati veliko povejo.Pa nikar se ne sekiri ker nimas 6.1 ker itak smrdi z 7.1 vred.

Poznam player ki omogoca kvalitetno predvajanje mp3jev v 4.1 nacinu.A imas .324 driverje?Aja foobar je pa playerju ime in ga na tej strani sploh niso testiral[kiri lamerji!!].V bistvu je najboljsi mp3 player[verjemite],pa nc.Itak sem rekel da nebom.....>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MegaWorks THX 6.1 vs. MegaWorks THX 6.1 650D

Oddelek: Kaj kupiti
5857 (773) ssamec3
»

genius sw 5.1 home theatre (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
564020 (3404) jest10
»

Z-680 in Audigy2 = DOBRO?

Oddelek: Zvok in slika
131360 (1273) partysound
»

5.1 sistem zvočnikov

Oddelek: Kaj kupiti
332697 (2007) partysound
»

Creative Inspire 6.1

Oddelek: Zvok in slika
11995 (808) partysound

Več podobnih tem