» »

inficirani XPji

inficirani XPji

Heisenberg ::

Prosil bi za vaso pomoc ali nasvet, in sicer imam nalogo popraviti en PC, ki se po nekaj minutkah normalnega delovanja samodejno resetira.
Skeniral sem ze za trojance in podobno navlako in mi jih je AVG Spyware nasel preko 1.500 :D a to še ni odpravilo problema!:|

Nato sem poskusal namestiti AVG antivirusni pa mi ga noce instalirati in mi javi error, ceprav na drugem PCju deluje normalno. Mislim, da mi virus ali kaka druga navlaka ne pusti namestiti antivirusnega programa... itak pa ce bi zelel skenirati potem sistem, mi itak ne bu uspelo ker bi se PC prej resetiral....

deluje mi pa normalno v SafeMode nacinu - takrat se pa ne resetira.

Ce ima kdo kako idejo bi bil zelo hvalezen !


LP, D.

Good Guy ::

Ko pride v windowse pojdi v start->run pa napiši tukaj notr

shutdown -a

pol pejt na net zlodaj adaware in spybot pa pusti avg nasnemi si avast pa skeniraj še enkrat
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

jan01 ::

Posnemi si raje kak boljši antivirus kaspersky, nod32, symantec corporal, ....
Imaš tudi odličen free http://www.activevirusshield.com(v bistvu kaspersky, a le brez web in proactive scanerja, a vseeno je tu normalen scan)

SisQ ::

Pol pa je še najboljše, da se izogneš vsej zajebancijo......FORMAT C:.........in naložiš sistem na novo.


overlord_tm ::

Symantec, nod32? Nod32 je najhitrejši in porabi najman resoursov zato, ker vse kar dela je to da kaže svojo ikonco v trayu :\ . Za symantec se pa ve kaka je zadeva :S

jan01 ::

Symantec corporal antivirus, ki ga dobiš iz alternativnih strani. NE mešat z symantecovim norton antivirus!!
Drugače sam prisegam na kaspersky. Tudi avira je po testih odlična(premium, ne zastonski classic!)

overlord_tm ::

Symantec corporal? Symantec AntiVirus Corporate Edition mogoče?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2491621817 (20555) mat xxl
»

Težava z explorer.exe?

Oddelek: Pomoč in nasveti
161428 (1224) sm0key
»

Intel vlaga v protivirusne programe

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
193752 (2911) nojus
»

kateri antivirus naj izberem?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
619384 (8180) fitipaldi
»

Norton Antivirus se slabša, kakšna je alternativa... (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
648984 (7236) fruti

Več podobnih tem