» »

problemi so, problemi bojo, k...... (koleno) jih gleda!

problemi so, problemi bojo, k...... (koleno) jih gleda!

marko88 ::

1. Problem
Hočem inštalirat nek protivirusni program pa mi med inštalacijo napiše nek eror 1304 se mi zdi kjer piše da se moram prepričat če imam dostop do te mape (program files, ... vseeno kiro mapo dam mi napiše to!?) Wtf

2.Problemček oz. neznanje
Kako narediš neko mapo , npr. winowswe ali kako drugo mapo:D v tako obliko da daš pol samo v rač pa ti samo zažene.

Please help!!!

LP

marko88 ::

2. Oz kako naredim neko mapo iso !!!!???

Backup22 ::

Dobi si program WinISO npr. kjer lahko daš direktorije in datoteke v *.iso file. To zapečeš na CD/DVD kot sliko in je to to...
Drugače pa: klik.
//

marko88 ::

Pa saj znam naret iso cd. Problem je v tem ko ga ruknem v cd-rom in ga hočem zalavfat mi zašteka. To se mi zgodi tut če zapečem kot data!

Virko ::

Če si kupil licenčen antivirusni program potem pokliči podporo pa ti bojo pomagali ;)
http://www.virc-sp.si - računalniške storitve

marko88 ::

Ni problem v programu . Neka sem zjebal na rač. Pa mi med inštalacijo napiše error 1304...verify that you have acces to that destination !!!!!!!!!!!!!!!

Lp

ricola78 ::

Mogoče ti bo ta link kaj pomagal.

marko88 ::

Hvala samo to stran sem tut sam najdo in naredo kar piše pa mi nobenih fajlov ne najde:\
LP

Virko ::

Če imaš ištalacijo na CD-ju, jo skopiraj na trdi disk, označi vse datoteke in preveri da niso atributi nastavljeni na "samo za branje - read only".
http://www.virc-sp.si - računalniške storitve

muzičar ::

Prej mi tole zgleda po sesutih windowsih. Probaj CD drugje. Če dela, ti preostane format c:


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev Apache serverja s podporo za PHP in MySQL (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Izdelava spletišč
322245711 (20376) miko22
»

Pomoč pri prehodu na linux (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Operacijski sistemi
96343805 (21107) Anteus
»

windows

Oddelek: Operacijski sistemi
10944 (733) krneki0001
»

Linux - problemi, problemi,... (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
755209 (3970) M.B.
»

Windows XP + SP1, IE?

Oddelek: Operacijski sistemi
71349 (1199) Mercier

Več podobnih tem