» »

Windows XP + SP1, IE?

Windows XP + SP1, IE?

Loki ::

Kako integrirati SP1 v windows XP - da bo ob ponovni instalaciji tudi SP1 ze instaliran?
Kako downloadati IE 6.0 SP1 kot en sam velik instalacijski paket (ki bi ga npr. zapekel na cd, da ga nebi bilo potrebno downloadati ponovno)?

zahvaljujem se za odgovore.

Loki ::

a noben ne ve al nocete povedat?

za office xp integracijo sem recimo ravno tukaj izvedel, se mi zdi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loki ()

Cokolesnik ::

Če imaš originalne Windows XP, potem je potrebno te vedno nadgraditi na SP1, če ga seveda želiš namestiti. Ali MS izdaja WinXP z vključenimi SP1, ki so izšli že pred časom, na vidiku so že SP2, pa vprašaj MS Slovenija.

Sicer pa si lahko SP1 potegneš dol, zapečeš na CD in vedno jih boš imel na voljo brez povezave v internet. Klik!

Kar se tiče IE v paketu, smo pred kratkim imeli temo v zvezi s tem.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…

Mercier ::

Slipstreaming se reče zadevi.

Drugače pa service pack datoteko zaženeš s parametrom "x" (/x ali -x v cmd ali z Run...), da ga raztegneš (v neko mapo), tam (v raztezku :) poiščeš \update\update.exe in zaženeš s parametrom "s", da ga integriraš (slipstream-aš) v i386 mapo s CD-ja. Je koristno imeti tole mapo (slipstream-ano) na disku za "add windows components" situacije. Če nimaš, moraš še enkrat gnati patch.

Evo, tole je ziher legalno. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mercier ()

Paramedic ::

No, tut mene je zanimala ta čudežna besedica "slipstream", ko se nikakor nism mogu spomnit, sm kr na deploy mislu :8).
Tle je en opis, kako se naredi.
Google
Samo informativno: a kdo ve kaj se zgodi, če poskušaš slipstreamat v CD z 'neveljavnim ključem' :D? Error?
End transmission.

boštjan ::

Samo informativno: a kdo ve kaj se zgodi, če poskušaš slipstreamat v CD z 'neveljavnim ključem' ? Error?

postopek poteka BP,samo pri inštalaciji XP,moraš en drug ključ vpisat.

Paramedic ::

A je to mogoče naredit tudi s popravki, ki jih potegneš z win update? Mislim, če bi že kdo mel voljo to delat :\. Ampak se verjetno ne da.
End transmission.

Mercier ::

Se da, ampak je preveč dela za eno inštalacijo. To delajo kakšni OEM-i.

Če maš pa kakšen računalnik prost, je pa SUS server jako kul zadeva. (mogoče ne toliko uporabna za doma, ampak kul definitivno) klik


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows XP Service Pack 3 !!! Wiiii!!!

Oddelek: Operacijski sistemi
3210487 (4908) bluefish
»

Predelava windowsa xp

Oddelek: Operacijski sistemi
363161 (2175) zee
»

Ms blast ali zakaj se mi sistem ugaša po eni minuti? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
29339656 (14638) brainiac20
»

Windows XP SP2 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
49246177 (19854) R33D3M33R
»

Instalacija SP2

Oddelek: Operacijski sistemi
191638 (1350) stara mama

Več podobnih tem