» »

Osebna diskreditacija

Osebna diskreditacija

Stajerc ::

V bistvu hočem povedati v tej temi da stojim za vsem kaj sem na tem forumu napisal in ponovim bilokdaj bilokje. Priznal bi če se bi zmotil v kaki konkretni zadevi nikoli pa čew bi mi kdo hotel vsiliti ideologijo s katero se ne strinjam da bi jo posvojil.

Zdaj drugi ideološki pol ali grupa pa se mi že smešen zdi recimo ko misli da je pametnejši in bolj miselno prodoren ali pravilnejši v svojem mnenju kot jaz.

Zato bi rad v tej temi zapisal ne pa v vseh podtemah jih iskal lepil sem ali posebej odgovarjal na njih:

DA STOJIM ZA SVOJIMI BESEDAMI in jih brez problema zapišem v časopis ali na javni televiziji jih izustim in povem celi sloveniji in jih zagovarjam in na njih vztrajam.

Če pa misli da je kdo z neko nizkotno pripombo sposoben to mišljenje moje prikazati v luči kot da se nekdo osmeši ali sklepa in vleče zaključke ki misli da jih pozna pa o njih nima pojma pa misli da s tem lahko omaja moje mnenje ali da me zato določeni ljudje nebi poslušali in mi prisluhnili potem dela sam sebi levjo oslugo meni pa kvečjemu korist.

Komu je to namenjeno bo se že našel notri več se pa zagovarjal nebom ker če bi se šli politiko bi lahko še kje preveč z retoriko zasenčil določen krog ljudi in s tem ga spravil v neprijeten položaj kaj pa ni moj namen.
Have a nice day.

_marko ::

->ker če bi se šli politiko bi lahko še kje preveč z retoriko zasenčil določen krog ljudi in s tem ga spravil v neprijeten položaj kaj pa ni moj namen.

Zdaj si me pa res nasmejal :)
Me pa veseli, da nisi zgubil samozavesti.
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

Stajerc ::

V bistvu jaz mislim da dobro zastopam svoja štališča in da bi me normalni ljudje razumeli. To sem hotel z tem stavkom povedati.

Ta tema pa se bo kaj kmalu napolnila z tistimi zgleda na katere leti.
Have a nice day.

_marko ::

->V bistvu jaz mislim da dobro zastopam svoja štališča in da bi me normalni ljudje razumeli.

Učitno te ne, drugače nebi rabil pisat te teme.
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

_marko ::

The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

Stajerc ::

V bistvu če te ne razume peščica ljudi je to tako nepomebno.

Ta tema je nastala z tem razlogom ker se v nekaterih temah z kom ne strinjaš potem pa ta ista oseba to nezadovoljstvo prenaša v vse tvoje druge teme ki imajo z tem dobene zveze.

In zdaj raje kot da temo po temo ki sem jo napisal pregledujem in iščem takšne ljudi raje sem dal to temo da povem svoje mneje glede vseh teh tem.
Have a nice day.

Stajerc ::

Ja to misliš ti ampak to ni edina tema na katero se ta tema nanaša.
Have a nice day.

_marko ::

->Ta tema pa se bo kaj kmalu napolnila z tistimi zgleda na katere leti.

->Ta tema je nastala z tem razlogom ker se v nekaterih temah z kom ne strinjaš potem pa ta ista oseba to nezadovoljstvo prenaša v vse tvoje druge teme ki imajo z tem dobene zveze.

Samo v eni temi sem "sodeloval" z teboj. :\
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

Stajerc ::

ja mogoče pa ni ta tema tebi namenjena si pomislil?
Have a nice day.

Dr Evil ::

Mentaliteta tukajšnih prisotnih je taka, da če nimaš faksa nimaš kaj za praskat. To sem že velikokrat opazil. Sploh recimo na komericalni pop-tv, ki je v oddaji trenja vzela kot povprečno družino par, ki imata oba po 400k8-O 8-O,uni izobrazba in kao komaj živita. Ja kaj pa te tisti, ki živijo ne z polovico, ampak manj kot četrtino tega? Ja, ti pa itak ne obstajajo. Vsaj za ene glavce tu. In takih je večina. Ampak takšni ne surfajo po geekovskih forumih. Takšni verjetno nimajo niti interneta.

_marko ::

->Ta tema pa se bo kaj kmalu napolnila z tistimi zgleda na katere leti.

Spet tvoja vrhunska retorita?
A si tisti "zgleda" spregledal? :\
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

_marko ::

->Mentaliteta tukajšnih prisotnih je taka, da če nimaš faksa nimaš kaj za praskat.

Ti pa slabo bereš, ali slabo razumeš.
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

WarpedGone ::

Hehe, pisati na forum in pričakovati, da ne bo ostrih/neprijetnih odgovorov je podobno smešno, kot boksar, ki gre v ring in pričakuje da ne bo fasal. Tu je poleg sposobnosti jasnega izražanja in utemeljevanja enako potrebna sposobnost sprejemanja kritike in dejstva, da se vsi s teboj ne bojo strinjali tudi ko trdiš, da je 1 + 1 = 2.

Live with it.
Zbogom in hvala za vse ribe

Stajerc ::

Mogoče pa se bodo pojavili tudi tisti ta normalni? To je še pa ena možnost da na katero sem tiho upal nisem pa je napisal.

Toliko o teorijah.

Zdaj pa mam polno mero.
Have a nice day.

OwcA ::

Edini sklep, ki ga lahko potegnemo iz te teme je, da si se želel dokončno diskreditirati. Tudi prav, ampak ali se ti ta dodatni trud res zdi potreben? ;)
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OwcA ()

opeter ::

Mogoče pa se bodo pojavili tudi tisti ta normalni?

Tu sem, ampak bom raje tiho.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Poldi112 ::

Ko ugotoviš, da si obkrožen s samimi nenormalnimi je navadno čas da se vprašaš, če mogoče nisi ti tisti, ki spada pod nenormalne.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Stajerc ::

V bistvu za razliko od nekaterih drugih ki imajo čas biti tu gor 24 ur in pisati komentarje jaz nimam ker zame ne sklrbita mama pa ata in če hočem dobro živeti moram početi še kaj drugega kot pisati na ta foum.

Če mislim da je to višek moje diskreditacije in da se ne rabim več truditi kott nekateri menite potem moram pač povedati da se motite.

Posebej mi je smešno da nekdo ko sploh ni sodeloval v dobeni od omenjenih tem in sploh ne ve zakaj se gre da neko mnenje o nečem kar sploh ne ve za ka jse gre.

To je deskriditacija njegova osebna ne pa moja na žalost toliko da to razčistimo.

Več pa se mi v bistvu ne da na to temo pisati ker jaz stojim za svojimi stališči ki sem jih izrekel in mislim da so prava in pravilna in mislim da bi bilo smešno če bi se sekiral če se par "pomebnežev" z slo-techa ne strinja z njimi.

Mogoče je samo malo smešno kak se pojavlja nek vzorec predvidljiv na slo-techu ko že v naprej veš na kak odgovor boš naletel in celo da se napovedati od koga in potem ker ni v skladu z nekimi nepisanimi pravili naleti na zgrašanje in obsojanje in neko otročje derenje dobesedno kot da otroku hočeš vzeti liziko.

Pač smo si ljudje različni spoštujem to ampak če nekaj trdno vrjamem da je pravilno potem sem pripravljen za to se izpostaviti tudi če naletiš pri tem na take ljudi ko v svoji nemoči pač poskušajo potem narediti kar se pač dsa da bi to prezrcalili v neakj drugega.

konča se ponavadi z dvema bregovoma in "utišanjem" ampak moram vam žal povedat da ne na faromih ne v resničnem življenju ima malo ljudi uspeh z utišanjem ljudi kozt sem jaz posebej v segmentu ko veš da prav razmišljaš - življensko in dejansko stanje povzemaš in vidiš kje so težave potem pa se nekdo brez neke izkušnje d ela pametnega pa pravi nekaj drugega in celo še več vstraja pri tem da je njegovo mišljenje pravilno.

In pač jaz mislim da se zato nisem dikreditiral kot nekateri namigujete še več mislim da se marsikdo z mano tudi strinja. Če ne na tem forumu pa pač v resničnem življenju. Pač vsak živi v svojem svetu ker danes sta pač svetova vsaj dva.
Have a nice day.

Fizikalko ::

Ko tole berem, mi je resnično žal, da sem te na začetku, Štajerc, narobe precenil in sem ti celo odgovarjal na vse tvoje blodnje z željo, da ti argumentirano razložim, kako protisloven in hkrati samopomiljujoč si. OK, na koncu sem sicer obupal, a ko tole berem, mi ni jasno, da tvojega nivoja nisem uvidel že na začetku.

Me pa vsekakor ne čudi, če v življenju nisi uspešen.

Samo še eno pripombo bi imel, kar se tiče tvoje "uboge" plače (150k, če sem prav razumel). Povprečna plača v Sloveniji je okrog 170k, če se ne motim. Glede na to, da nisi niti s prstom trenil, da bi pojasnil, kaj pravzaprav znaš in s čim konkuriraš na trgu dela (vemo le, da imaš srednjo šolo, kar mi ne pove nič), predvidevam, da ne kaj dosti. To je moč sklepati tudi iz tvojega izražanja in pisanja (da ne govorim o burleskasti izjavi, da normalno slovnično pisanje (osnove, npr. vejice) itak kao niso važne, češ, kdo bo pa na to gledal), zatorej se še čudim, da si tako blizu povprečni plači. IMHO pojdi na pir in nazdravi tej srečni okoliščini.

Najbolj smešno je pa to, da najprej bluziš na forumu 100 na uro, vsaka tvoje izjava je bolj ali manj v nasprotju s prejšnjo, kaj šele, da bi za katerokoli imel kakšen argument (namesto subjektivnega dretja in jokanja), potem pa še pričakuješ, da te bomo ujčkali in krepili tvoje smiljenje samemu sebi. Nak, na Slo-Techu gre za igro argumentov, fant. V življenju, ne boš verjel, večinoma tudi. Prej boš to dojel, prej utegneš samokritično ugotoviti, v kakšnih oblakih živiš.

Pa boš spet rekel, da ne štekaš, kaj? Morda preberi tele misli kakšnih 20x. Počasi. Pa potem še 5x.

whatever ::

In kaj mu hočeš povedat? Naj bo zadovoljen s svojo slabo plačo, ker se pač v življenju ne znajde tako, kot se znajdejo nekateri, ki so KAO pametnejši od njega in imajo KAO trdnejše argumente? On pa seveda ni nič vreden, ker ima zgolj srednjo šolo.:\
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

Fizikalko ::

Ne. Nasprotno. Preberi najprej celo temo "Upokojenci", nato še enkrat tole temo, pa bo.

SavoKovac ::

Neznansko občudujem ljudi, ki možnost, da nečesa niso razumeli namerno ignorirajo. A game of pwning, bi rekli.
Samo so taki nubi, da ne razumejo, da so najboljši pwnerji tisti, katerih noobi se ne zavedajo, da so pwnani, ko pa to spoznajo, pa zavest o tem potisnejo v podzavest oz. jim je vseeno, ker majo pwnerja radi od srca. Kao.

So pa ljudje, ki sporočila ne razumejo, a mislijo, da so ga razumeli, potem pa hočejo v replyju pwnat in jim par inferiornih somišljenikov pritrdi, da so srečni vsi.

Ko morda čez nekaj časa spoznali, da gre "The Hero dies in this one" situacijo, se morda zamislijo, a je crnih, tupih in glupih še vedno dovolj, da prevzamejo njihov neobremenjen pogled na situacijo in so srečni naprej. Howg.

Edit: semo, typo

Zgodovina sprememb…

Fizikalko ::

Neznansko jih občuduješ? Jaz jih pomilujem.

_marko ::

Kaj si ti za en umetnik galemir? V vseh postih pišeš "zamegljeno"...
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

SavoKovac ::

Pa ti spiši multi-leveled semantics single-meaning post v enem mahu.
Ne gre.
Sam zgleda, da nekateri ratajo jezni, ko ne znajo extrapolirat sožitje in prepletanje pomenov iz zamegljenega posta.

Zdaj pa nekaj konkretnega:

Si en jezen mladenič, ki ga razburi vse, česar ne razume.
Ko kakšno stvar razume na-pol, poskuša vplivati na javno mnenje in diskreditirati pisca sporočila z uporabo referenc na kakšen izpad dotičnega pisca v preteklosti ali s kakšnimi drugimi prijemi, upajoč predvsem na podporo manj vsestransko intelektualno razvitih somišljenikov. Mislim, da je ta zadnji odstavek manj zamegljen.:P

Fizikalko ::

Niti ne. Na koga pravzaprav ciljaš? Daj se bolj jasno izražaj, saj nismo v parlamentu ;) .

_marko ::

galemir:
jaz nisem jezn. Moti me ko se ne izražaš vsaj približno jasno ali pa, ko v Z&T življenje pripisuješ apnencu.
Sej pomojem to pove vse...

Če pa te jaz ne razumem dovolj dobro je pa tudi možno, da gre za mojo intelektualno inferiornost. Ali pa tvojo zamegleno glavo. :8)
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

Daedalus ::

V bistvu za razliko od nekaterih drugih ki imajo čas biti tu gor 24 ur in pisati komentarje jaz nimam ker zame ne sklrbita mama pa ata in če hočem dobro živeti moram početi še kaj drugega kot pisati na ta foum.

Odpreš temo o diskreditaciji (kako te moti in to), pol se pa posložuješ ad hominem argumentov? Zanimivo, milorečeno.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Slo-One ::

S tem pa se ta tema spreminja v temo Psihologija. :|
Vedno se enim pač dobre ideje ali nekaterim slabe, sprijazni se.

SavoKovac ::

ko v Z&T življenje pripisuješ apnencu.
Sej pomojem to pove vse...

Reply je bil namenjen nekomu, ki ma malce obširnejši besedni zaklad (tudi v angleščini) in malce smisla za humor.

Concrete v angleščini pomeni beton. Rekel si, naj bom konkreten. V malto se da voda, apno in cement (ki pa se lahko dela tudi iz laporja, če se ne motim). Če maš vodo, cement in železo, maš železobeton.

Če bi na Marsu našli posredne dokaze za bodisi malto, bodisi železobeton, bi to pomenilo, da so našli sekundarne dokaze za obstoj naprednejših oblik življenja na tem planetu. Nekoč davno sicer, ampak vseeno.
Zdaj pa, če bi moral dobesedno razlagati vsako, malce šifrirano sporočilo, res ne bi bilo zabavno. Verjemi mi.

Stajerc ::

Ne hotel sem prikazati prvo plast problema samo ampak se je to izjalovilo in šlo v čudne vode.

Kot posledica sistema in neke ideologije mladi v Sloveniji nimajo politične opcije v državi ki bi bila močna suverena in delovala že na ideološki ravni izključno za potrebe in mladih in bi znala zaznati problematiko in jo bila sposobna reševati.

Prepustit trgu in zgovarjati se le na trg da bo podal vse odgovore in rešitve na problematiko mladih kot se danes počne je neumnost.

Trg je dober edno le za prodajanje klobas recimo e more pa to biti neko vodilo in sistem ki bi reševal problematiko mladih.

In trdim da mladi v sloveniji pridemo na vrsto za vsemi tudi za klobasami v trgovini ko pride do pogovora o naših potrebah in temu kar je pač normalno da se v družboi dogaja.

pri nas pa se dogaja ravnoi nasprotno da vso moč imajo v lasti "stari" ki še živijo po svojih prepričanjih in se ukvarjajo z svojimi težavami in jih rešujejo in predvidevajo da so bolj pomebne od težav mladih zato trdim da so danes v naši državi mladi na stranskem tiru ne pa stari. Morali bi biti pa stari.

Mladi so kak bi rekel neko nujno zlo naše družbe ki so pač edini prepuščeni smame sebi 8to pomeni pa če prevedemo da se za njih nič ne naredi) in najhujše je da se mladi s tem strinjajo in preprosto plujejo zraven z to barko.

To je pa narobe.
Have a nice day.

_marko ::

Kakšno odgovornost bi pa rad imel Stajerc?

galimer: "umetnik" brez pojma si |O
Zato pa če misliš nadaljevat, da v zato primerni temi. tole pa pustima Stajercu.
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _marko ()

Poldi112 ::

In kakšna je ta problematika mladih in kako bi jo ti reševal. Recimo pomanjkanje politične angažiranosti. Bomo uvedli obvezne politične shode ali kaj podobnega?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Pujcek ::

tale tema je en tak velik LOL da sem se mogu oglasit...
se en pacijent tuki :D
haha :)
:)

SavoKovac ::

galimer: "umetnik" brez pojma si

Bodi konkreten. (da bom lahko mortalen) >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iztok Čop razburja Slovenijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6410527 (8144) judoka
»

Upokojenci (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
1205411 (3015) LordTado
»

Slovenija in mladi

Oddelek: Loža
321360 (1360) Horsechoker
»

Splav bo plačljiv (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
21616015 (11990) Mercier
»

Napeljevanje na pedofilijo Janez Rugelj (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
849312 (6926) poweroff

Več podobnih tem