» »

Zanesljivost ESvet?

Zanesljivost ESvet?

KontraCepec ::

V temi kateri prenosnik sem bral o hudih težavah z dobavo prenosnikov in ostale opreme.
Kako kaj sedaj deluje ta trgovina? Kako dolgo je treba čakat na prenosnik? Kakšne so vaše izkušnje?

Konkretno bi Vaiota FE31B...
Krijejtiv

Primoz78 ::

Kolega je pri njih kupil graficno kartico...katera se je izkazalo, da ne dela...sem poklical gor, poslal se isti dan...v roku 2h dni dobil obvestilo na email, da bo prisla nova kartica...tretji dan je ze bil postar na vratih. To je bila edina stvar, ki sem jo kupil pri njih na zalost je sla v RMA...a so zelo hitro resili...A bi se kupil pri njih? DA. Ker so blago menjali vsaj 3x hitreje kot pri drugih spletnih trgovinah...

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

283128 ::

Pozdrav!!

ko sem bral tukaj na tem forumu o tej trgovino esvet me je kar malo prijelo pri srce saj sem pred dobrimi 4 dnevi kupil pri njih prenosnik TOSHIBA stallite a100-081 in seveda plačal 100% avans , rekli so da ga bi moral dobiti jutri , danes so mi poslali mejl da niso dobili tipkovnice angleške ki sem jo dokupil zraven in da ga dobim v sredo :O kako je sedaj stem je to zanesljivo ..... garancijo ima 2 leti jo lahko uporabim kej v LJ če se kaj zgodi ?? hvala za odgovore

TESKAn ::

Moja punca je pri njih 18ega naročila router. Do danes ni bilo nič iz tega, čeprav je ob naročilu pisalo, da ga imajo na zalogi. Tako da sedaj roma k njim preklic naročila. Skratka nič kaj dobra izkušnja.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

joker16_7 ::

Jaz sem naročil pri njih disk in moram povedat da je prispel v enem tednu in da mi v stari mašini že dolgo služi brez težav. Po vsej verjetnosti ni tako slaba trgovina, čeprav le redko naročam pri njih.
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

ant ::

čao

a je ta e svet bivši dino dj iz bolhe?
ker on je bil že prej znan o nezanesljivosti.

LP

Melanholija ::

ne oni so iz ptuja kokr jst vem...elektronika je dino dj

ninjastyle ::

eSvet.com je sedaj v Ljubljani...na Ptuju je tudi še...

283128 ::

od kaj pa to da so tud v LJ

spamjunkee ::

Jaz sem pri njih pravkar kupil Toshibin laptop in je prisel v parih dneh, pa tudi njihova odzivnost na vprasanja je bila pohvale vredna.
SJ


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

spletna trgovina solo.si (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Kaj kupiti
786116568 (47909) r3dkv1c4
»

Imate izjušnje z Elektronika.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
787309 (3649) __Devil__
»

Spletna trgovina za sestavit si celotni računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
163814 (3296) novinec09
»

Nakupovanje v DinoDj (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
24420997 (9460) ponky

Več podobnih tem