» »

hišni kino do 200 eur

hišni kino do 200 eur

usb2.0 ::

Ze na nekem drugem forumu je nekdo objavil isto temo vendar brez uspeha.Zato jo jaz objavljam tudi tukaj..


V eni klubski sobici bi radi naredili nekakšen nezahteven 5.1 sistem.Gledali smo, da se dobijo razni XORO, Gorenje 5.1 sistemi ze za cca 100 EUR.Zanima me če bo takšen sistem zadovoljil naše potrebe, glede na to, da nismo neki zagrizeni audiofili.

Kolikor sem gledal predvajalnike imamo naslednje zahteve:
da bere vse kar je možno (odklenjen na vse regije), dvd, dvix,mp3
- softwareske posodobidtve
- USB,
- slo šumniki (veliki podnapisi),
- radio
- 5.1 sistem stero se pravi, da če gledamo SLO1 da se zvok predvaja na vseh 5 zvocnikov.
+ 5.1 zvočniki, seveda čim bolj kvalitetni, z čimveč izhodne moči (RMS) čeprav za ta denar vem, da ne moremo pričakovati ne vem kaj.Ampak kolikor berem so tile XORO HSD 6000 sistemi kar OK (ampak nima USB?), vidim pa, da recimo za dobrih 30k SIT dobiš že Panasonic, JVC,LG, Aiwa, so ti sistemi res boljsi od tistih za 100 EUR?Skratka iščemo best buy priporočilo.
Mislim, da je še kar nekaj ljudi tukaj gor, ki bi radi dobili odgovore na isto vprašanje.Pa še to.Vidim da LG ponuja tudi wireless varianto zadnjih dveh satelitov, zadevo je zelo priročna, ampak sem malo skeptičen da za malo denarja dobiš dosti elegance in malo funkcionalnosti (beri šume), lahko pa da se motim?

Skratka upam, da pridemo do zaključka.kateri je best buy komplet ta hip za "malo" denarja.Lahko je tudi posamezna komponenta + zvočniki ampak cena sitnica je se vedno cca 200 eur.

V končni fazi ne smemo pozabit tudi na kvaliteto izdelave in dizajn, kako se obnaša dalijnec itd..Ponudba je pestra, konkurenca še večja, vendar vseeno obstaja eden, ki je najboljsi.

Na dan z besedo:))
  • zaklenil: podtalje ()

podtalje ::

Teme za splošno debato, kaj je boljše, že obstajajo.

[DivXviD] Kateri Divx predvajalnik?
[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave

Lahko pa tudi pregledaš teme v mini KAZALO oddelka Zvok in Slika.

Zaklepam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: podtalje ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Hi-Fi] - O zvočnikih (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Zvok in slika
1501187388 (52531) Janac
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724283 (8897) bizi72
»

Zvočniki za zahtevnega audiofila (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8226117 (23146) podtalje

Katere zvočnike naj kupim?

Oddelek: Kaj kupiti
81502 (1416) Stepni Volk

Kupujem 5.1 zvočnike (Pomoč)

Oddelek: Kaj kupiti
131659 (1501) Stepni Volk

Več podobnih tem