» »

Front Panel vprašanje

Front Panel vprašanje

Ro! ::

pozdravljeni!

Vprašanje:
Imam matično ASUS P5GD1-PRO za Realtek ALC861 audio čipom. Ko v front panel vtaknem slušalke z mikrofonom, delajo tudi zvočniki, ki so priključeni zadaj na računalniku (5.1). Je to normalno?
V bistvu bi rad, da ko se pogovarjam preko Skype-a, da bi pogovor telkel le preko slušak, ne pa tudi zvočnikov. je to mogoče?
Če recimo v realtekovem programu vklopim detekcijo priključkov, mi detektira vse, kaj je priklopljeno zadaj, frontpanela pa mi sploh ne detektira.

Lep pozdrav,
Robi.

boštjan ::

probaj v lastnostih od audio čipa nastavit na slušalke
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

Ro! ::

Slušalk nikjer v nastavitvah ne vidim. Le realtek HD Audio rear output/input

BivšiUser2 ::

Ohišje Antec GX500.
Na front panelu, mi USB priklopi in jacki padajo noter v ohišje. Lahko jih sicer z odprtjem poravnam, padejo pa čez čas nazaj noter (sami od sebe oz. ko kaj vštekam noter). Ko sem pred časom rihtal sem hotel nek šrauf nazaj zavit, a nisem mogel priti do njega, ker ga niti ne vidim oz. do njega bp pridem z roko, ne pa tudi z izvijačem, ker se bojim, da bi kake kable precvikal. Nisem niti ziher če je šrauf kriv. Razstavit ohišje sicer ne morem (razen, da komponente odstranim). Pri frontpanelu naj sicer nimam nikakršnih diskov oz. optičnih enot.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

klinker ::

Ne poznam ohisja osebno, po slikah sodec bi se pa moglo sprednji in zgornji pokrov odstranit brez odstranitev komponent.
Odstrani oba stranska pokrova in poglej ce imas kake jezicke, ki drzijo sprednji in zgornji plasticni pokrov na kovinskem skeletu. Sklepam da je treba prvo sprednji pokrov dat dol, pol pa se zgornji.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

preizkus osnovne plošče

Oddelek: Strojna oprema
421964 (977) mulc007
»

Zvočniki Logitech Z-5500 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
33048128 (16622) Matej_K
»

V čem je razlika med AC 97 in HD Audio

Oddelek: Pomoč in nasveti
142156 (1528) PrihajaNodi
»

Poceni stereo receiver (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Zvok in slika
25963337 (49783) Zvezdica27
»

Razbil sem iphone (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8910081 (681) IPHONE4S

Več podobnih tem