» »

Poceni stereo receiver

Poceni stereo receiver

Janac ::

Okapi je izjavil:

tako da super deal za 50e.
Za orientacijo, na mimovrste so (z delujočim pogonom DVD) 300 evrov.
http://www.mimovrste.com/artikel/120003...

Pa še to - ti s popustom so menda srebrni, ne črni.

O.


sem ze videl ja

srebrni? maš kako sliko

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

black ice ::

Zaradi mene so za takšno ceno lahko tudi pink.

No, če vas resno tako zanima, bom poklical jutri na sedež tega podjetja in vam potem javil.

Janac ::

meni osebno bolš da so srebrni ampak še nisem videl srebrnega

Janac ::

upam da ne bo predraga poštnina saj je 6kg en kos tezak

IgorM ::

ZA naročilo je bolje preko emaila ali preko telefona?

Janac ::

hitrejse po telefonu

black ice ::

Janac: poštnina stane cca 10€ po kosu.

Janac ::

o jezus:O

IgorM ::

Poštnina skoraj dražja od 6kg škatle :)

Janac ::

bom se raje osebno zapeljal, kot pa dam 20e pošti, pa še hitreje dobim:D

IgorM ::

Če se boš osebno zapeljal nam sporoči kakšne barve so.

Janac ::

sem jim pisal na meil

black ice ::

Janac je izjavil:

bom se raje osebno zapeljal, kot pa dam 20e pošti, pa še hitreje dobim:D

Mene še vseeno pride ceneje preko pošte. Upam, da dobim komplet (zvočnike in receiver) do konca drugega tedna, do takrat pa bom moral nabaviti nekaj kvalitetne glasbe.

Janac ::

s kje pa si? kakšne zvočnike si kupil?

mareee89 ::

Kdo od vas je že slišal stvar v živo slišat? me že krživc matra :), bi najraje še enga nabavu za vikend.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mareee89 ()

Janac ::

poglej na youtube, ce kaj najdes

kupi, garantiram da ti nebo zal

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

Trancedeejay ::

HI
Omenjeni receiverji so novi, gre za napako v tovarni, kjer so vgradili napačne drive, ne splača pa se jih nazaj pošiljat. Moram priznat, da omenjenega receiverja še nisem videl v silver finišu, vedno black eloksiran aluminij in sem tudi 100%, da je black.
Evo še link na star članek, kjer smo daljnega leta bili na predstavitvi System Fidelity. Po tako groznih slikah smo kasneje za Audio Kontakt nabavili DSLR.
http://www.audio-kontakt.com/index.php?...

Na sliki lahko vidite omenjeni receiver.

Receiver med testiranjem lahko vidite tudi pri naslednjem članku:

http://www.audio-kontakt.com/index.php?...

Receiverji bodo naprodaj naslednji teden.

Če nekateri sprašujete kakšen je zvok s tega receiverja - mislim, da vas bo zadovoljil, brez skrbi.

Have a nice Day

Matt
Music is the key

black ice ::

Super, še uradno potrdilo o kvaliteti izdelka.
Janac: B&W 685, baje jih priporočajo za rock in metal (vsaj v tem cenovnem razredu).

Okapi ::

Pa še potrdilo, da so dejansko črni, kot na sliki.

O.

black ice ::

Boljše res ne more biti. :)
Hvala Okapi, da si nesebično delil informacijo z vsemi nami.

PS: Sploh obstaja ta model v srebrni barvi? Nisem našel nobene pametne slike, ki bi zagovarjala to trditev.

Mustang2142 ::

Mene zanima, če se mi splača kupit ta receiver. Bo občutna razlika v zvoku? Imam pa logitech z4 zvočnike in asus xonar d1 zvočno kartico.

Okapi ::

S tvojimi zvočniki ne.

O.

al1976 ::

Okapi

Se zahvala z moje strani za info. Bomo uporabili na več lokacijah :)

LP

Aleš

mareee89 ::

Okapi, jaz se ti tudi zahvaljujem za informacijo o tem Hi-fiju, da si jo delil z nami :)

kreki ::

Sam ga bom nabavil samo zato, da probam zamenjat DVD enoto z delujočo.
Če mi rata vam sporočim.
Priklopljen na šštrom.

Zvezdica27 ::

lp,

če bo šel kdo iskat, pa bi mi dostavil v širši center LJ (ali smer Rudnik) zadevo za takojšen en pir ali na Vrhniko, prosim da me pokliče - 041 362 962

1 komad, resno vzamem, sam prej pokličite, ker če ne druge opcije kot jebena pošta ne bom mel (bom potrdil naročilo v ponedlejek).

Sovražim slovensko pošto, 20 kilski paketi iz anglije stanejo 5 e, tle pa iz Kranja 10. FUJ. FEJ.

Jaz bi drugač takoj mel rozija al pa oranžado... jebeš črno


zz

Janac ::

Naprave so le v črni barvi.

mareee89 ::

Sestavili so akcijo skupaj s tem DVDR150 center zvočnik CC20, in sicer dva kom (par) za 50 € (običajna cena je 99 € za kos). Zvočnika sta v barvi češnje, zanimiva ponudba.

Janac ::

kje si to videl

mareee89 ::

Meni so dali to ponudbo, so se danes zmenili da naredijo akcijo skupaj z tem hi-fijem za par CC20, 50uer.

Janac ::

kak 50e za vse?

mareee89 ::

Ah kje če je drugače samo 1 x center 90eur, cena 50eur velja samo za par center zvočnikov.

Janac ::

dober in ugoden deal

Zvezdica27 ::

še en kveščn:

kaj pa equalizer, ker pač ni fizčnih potenciometrov, se nastavlja preko menija? Jaz bi ker sem ne-zainteresiran, rabil samo low-mid-high nastavitve.

Hvala

zz

Janac ::

pokliči in uprasaj

to imas na daljincu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

Okapi ::

kak 50e za vse?
100 za receiver plus par zvočnikov CC20.
http://www.makspro.si/index.php/center-...



Jih postaviš pokonci in imaš komplet sistem za 100 evrov.

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

AvtoR ::

Zadevo danes nabavil in zadeva je definitivno vredna svojega denarja. Zvok sicer ni vrhunski in je bolj na ostri strani, ampak za ta ta denar sigurno nikjer drugje ne dobiš boljšega! Z zvočniki je pa sploh zmaga. Drugje za ta denar dobiš samo plastik fantastik stolpe z max 2x5w music power.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AvtoR ()

Slowenc ::

Pa sta dva center zvočnika dovolj dobra kot nadomestek običajnim?
Kaj pa kabli? Kakšne naj nabavim zraven? Jih corrado tudi prodaja zraven, ali se mi bolj splača, da jih kupim sam?
Skiny gate.

Janac ::

AvtoR je izjavil:

Zadevo danes nabavil in zadeva je definitivno vredna svojega denarja. Zvok sicer ni vrhunski in je bolj na ostri strani, ampak za ta ta denar sigurno nikjer drugje ne dobiš boljšega! Z zvočniki je pa sploh zmaga. Drugje za ta denar dobiš samo plastik fantastik stolpe z max 2x5w music power.


kak si danes nabavil, ce bodo drug teden na voljo oz. v soboto. lahko posnames malo, review pa to oz. malo pofotkaš?

kak to misliš bolj na ostri strani?

Okapi ::

Pa sta dva center zvočnika dovolj dobra kot nadomestek običajnim?
Za 50 evrov sta. Lahko pa vzameš tudi kaj takšnega:
http://www.mimovrste.com/artikel/121003...

O.

AvtoR ::

Janac je izjavil:

AvtoR je izjavil:

Zadevo danes nabavil in zadeva je definitivno vredna svojega denarja. Zvok sicer ni vrhunski in je bolj na ostri strani, ampak za ta ta denar sigurno nikjer drugje ne dobiš boljšega! Z zvočniki je pa sploh zmaga. Drugje za ta denar dobiš samo plastik fantastik stolpe z max 2x5w music power.


kak si danes nabavil, ce bodo drug teden na voljo oz. v soboto. lahko posnames malo, review pa to oz. malo pofotkaš?

kak to misliš bolj na ostri strani?


Torej rabil bi (sem) ga za darilo hčerki v nedeljo za RD. Sem torej poslal mail na Corrado in vprašal, če se da kakega dobiti že danes in se hkrati dogovoril za odebni prevzem. :)
Glede zvoka je še prezgodaj, moram malo več poslušati, pa tudi zadeva se mora malo ulafati...
Prvi vtis pač je da so visoki malo bolj sikajoči. Ga bom očitno moral priklopit na TV in se sprehoditi skozi nastavitve, večina bolj kompleksnih nastavitev je možna samo preko menujev!

Janac ::

kake zvočnike imaš zraven?

Poldi112 ::

Čakaj, zraven lahko za €50 dokupiš še 2 center zvočnika? A ni to malo čudno? Jih namenoma prodajajo v paru, da bi jih uporabil kot stereo? Kaj je z zvočniki narobe?

En cigan vidim da že hoče mastno zaslužit: http://www.audio-kontakt.com/index.php?...
:)
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

mihec87 ::

Bi skoraj rekel da grejo ti center zvočniki iz prodaje(na corrado strani jih ni več).

Janac ::

to je ze stara 2000 serija

mareee89 ::

Dečko verjetno hoče zaslužit oz. nekoga ki ni informiran o tem in nategnit, ta sistem ima ceno pri corradu 50eur, tako da ne nasedajte ponudbi, a se potem splačajo vzeti tisti center zvočniki?

Janac ::

poslušaj in se odloči

Okapi ::

En cigan vidim da že hoče mastno zaslužit:
In to en cigan s Slo-techa, ker je od tu prepisal opis receiverja.;((

O.

mihec87 ::

Tole z center zvočniki v stereo konfiguraciji bi bilo treba slišat..center ima čez bolj govor in efekte v filmu seveda na koncu je zvočnik še vedno zvočnik...Za ta denar pa se še vedno lahko en proda, tadrug pa uporabi v ht sistemu za center ali pa en za sprednji drug pa zadnji center

AvtoR ::

Jaz sem včeraj na brzino zadevo sprobal in mi DVD dela normalno. Bere tudi DIVX in podnapisi delajo s šumniki! MP3 bere tudi z DVDja, tako da lahko zbiraš posamezne mape. Je pa malo zoprno da za to funkcijo rabiš met priklopljen TV ali monitor. Prav tako CD audio in video cd delata BP. Je pa CD pogon ob vstavitvi medija precej glasen, tako da je možno, da ne bo delal prav dolgo. Ampak za enkrat dela vse BP in pustimo se presenetit.
Tako da vse zahvale Okapiju za ta info!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri ojacevalec za klipsch r-51m zvocnike

Oddelek: Zvok in slika
151853 (1480) T743
»

Hi-Fi zvočniki

Oddelek: Kaj kupiti
91682 (959) Janac
»

Ozvočenje za sobo DIY style

Oddelek: Zvok in slika
202121 (1922) AlienRR
»

Ozvočenje?

Oddelek: Zvok in slika
475851 (4099) Primož12
»

Katere zvočnike za hišni kino kupiti?

Oddelek: Zvok in slika
386343 (5614) Janac

Več podobnih tem