» »

Poceni stereo receiver

Poceni stereo receiver

««
«
1 / 6
»»

Okapi ::

Tole ni mali oglas, ampak samo obvestilo o možnosti zelo ugodnega nakupa stereo receiverja System Fidelity DVDR-150, ki bo morda komu prišlo prav.

Nov, 2x40 vatov, radio RDS, bere mp3 z USB in SD kartice, imajo daljinec - za samo 50 evrov.
http://www.systemfidelity.com/150.html



Trik je v tem, da ima receiver tudi pogon DVD, ki pa ne dela. Pogoni so imeli neko tovarniško napako, rezervnih ne dobijo (oziroma so predragi) in firma ima sedaj na lagerju 300 komadov teh receiverjev z nedelujočimi pogoni.

Za večjo količino možen še dodaten popust;)

Vse druge informacije info@systemfidelity.com

O.

Janac ::

Evo ze kupujem!

To majo v corradotu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

black ice ::

Zanimiva ponudba. Veš mogoče od kod pošiljajo?

mareee89 ::

Jaz sem tudi za nakup, je že kdo naročil? kako je glede prevzema?

Janac ::

jaz naročil, v soboto oz. ponedeljek bodo na voljo

mareee89 ::

kam si oddau naročilo, pri corratu?

Janac ::

pišeš na: erikkalinski@systemfidelity.com

tle sm jz pisal

Okapi ::

So pa v Kranju.

O.

Janac ::

ali pa po pošti, ne?

Slowenc ::

Se pravi, cena za 50€ velja tudi v Sloveniji?
Skiny gate.

Kralj5 ::

Ali so v ceno 50€ všteti tudi zvočniki, ki so vidni v linku s prvega posta?

Okapi ::

Ne.

O.

black ice ::

Mislim, da ne. Cel komplet dobiš za slabih 300€. (Pregled corradovo stran, sistem za 300). Jaz sem razmišljal, da bi zraven vzel zvočnike Magnat Supreme 200,če se ne motim je cena za kos pri Redcoon.at 60€.

Torej imam za 170€ soliden sistem.

Edit: Me je že Okapi prehitel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: black ice ()

Tomay ::

Kolikor sem gledal zadeva na žalost nima optičnega vhoda. Predvidevam, da je hdmi samo izhod.
Voodoo 4Ever

Janac ::

nima ;)

Gray_Warden ::

ta zadeva niti ni namenjena takšnemu predvajanju saj ima dvd itak že vgrajen. Prav tako ima enostavno premalo funckij in prebišek ojačevalec....zato ima dodaten izhod za subwoofer, saj ga nujno potrebuje.

gre za poceni rešitev za tiste ki rabijo dvd + stereo ojačevalec, temu primerna je tudi moč 2x40 watt. Mišljeno je tako, da izjemno šibko moč uporabnik nadomesti tako da zravn priklopi še subwoofer.

Vseeno je tole odlična priložnost za vse ki bi radi kupili ojačevalec vendar nočejo/ne morejo za nov ojačevalec zapraviti 200 ali več eurov.
če dvd ne dela pa itak ni nek problem. Pač preko činčev priklopiš drug dvd player ali računalnik in je problem rešen.

Zgodovina sprememb…

mihec87 ::

Izhod za subwoofer imajo tako vsi receiverji(aktivnega, ekstra izhod za pasivni subwoer je pa redek)..

Janac ::

to je mišljeno kot stereo ojačevalec ne kot receiver

mareee89 ::

Gre slučajno kdo puj iz Novomeškega konca se lahko zmenimo?

Janac ::

saj po pošti tudi gre, ne?

mareee89 ::

Nisem dobil še odgovora od njih, pa je ta receiver že kdo imel možnost slišat in videt, ker za ta denar se mi zdi zelo dobra zadeva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mareee89 ()

Janac ::

po forumih pravijo da je vrhunski zvok, odgovor boš verjetno dobil zjutraj...

black ice ::

Ena opcija je, da nabaviš Squeezebox in lahko predvajaš glasbo z vseh računalnikov v mreži.

Je že kdo dobil odgovor na poslan email?

IgorM ::

Ali se splača nabaviti kot ojačevalec za slušalke? Škoda da nima digitalnega inputa, za priklop iz zvočne kartice.

mihec87 ::

Če rabiš samo za slušalke obstajajo ojačevalci samo za slušalke(pač nekako je veliko tole samo za slušalke)res pa da je ugodno......

IgorM ::

Prostor ni problem, praktično mi deluje ker lahko z njim poganjam tudi zvočnike, pa mp3je iz usb ključa. Slušalke so pa sennheiser hd 555.

Okapi ::

Je že kdo dobil odgovor na poslan email?
Sem malo vprašal, kako in kaj in se opravičujejo za neodzivnost ter prosijo za malo potrpežljivosti - zasuli ste jih z maili in ker imajo ravno neko drugo delo (mala firmica pač:-), ne uspejo vsega podelati. Vse v zvezi z receiverji bodo urejali naslednji teden.

Tule je pa še link do navodil za uporabo, kjer je nekaj več podatkov o receiverju.
http://www.systemfidelity.com/User%20ma...

O.

mareee89 ::

Jaz sem jih kontaktiral in so mi že rezervirali tako da ga bom dobil v naslednjih dneh, verjetno naslednji teden, pravi da drugo vse deluje tudi dvd enota ni pri vseh čisto zanič, če sem jih prav razumel, prav tako so navodila in daljinec zraven.

Janac ::

kako pa garancija?

Okapi ::

AFAIK je ni.

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Janac ::

aiaaa, kolikšna verjetnost je da crkne?

Okapi ::

Povprečna;)

Jaz sem zase in za kolege naročil 9 komadov. In poznam enega, ki ta receiver (z delujočim DVD-jem) že nekaj časa ima in je sedaj naročil še enega od teh.

O.

Gray_Warden ::

za 50 eur je vseeno, se ti ne zdi?:D

AvtoR ::

Kje to naročate?. Sem pisal na mail pa nobenega odgovora...

Janac ::

tudi meni ne, mislite da se jih splača več vzet?

eee, bom se enega za rezervne dele:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

Gray_Warden ::

pol boš plačal 100 eur za to reč. Rajš za 200 kupi spodobn ojačevalec...ne to digitalno igračko :D

Zgodovina sprememb…

Janac ::

je popust na večjo količino

Gray_Warden ::

2 komada sta zate večja količina?

Janac ::

pa dobr no, vseen je pocen.

black ice ::

Preko maila gredo zadeve zelo počasi, jaz sem poklical na telefonsko št. objavljeno na Corradovi spletni strani (04-235 0920) in naročil zadevo v roku 2 minut.

Gray Warden: Kaj mu manjka za vstopni Hi-Fi sistem? Sploh glede na ceno je super.

Janac ::

so mi po mailu rekli da CD-je in nekatere DVD-je bere normalno, tako da super deal za 50e. Sem ze narocil 28-)

mareee89 ::

Katere zvočnike pa mislite nabavt za zravn? ali se najbolj splača kr tiste k so drugače v kompletu?

Janac ::

js mam ze pol leta System Fidelity SF-3050;)

mareee89 ::

A to so stoječi zvočniki a jih bo poganjal ta ojačevalec? sm gledal SF-3010, zaenkrat mam doma sonyeve ss-b1000 pa bom videl kako se bo obneslo.

Janac ::

samostoječi ja, zdaj imam 4x15w ojačevalnik in je zvok zelo dober.

Janac ::

seveda jih bo poganjal, saj je priporočena moč ojač. 20-100w RMS, zdaj imam 15w na kanal in brez problema poganja.

black ice ::

mareee89 je izjavil:

Katere zvočnike pa mislite nabavt za zravn? ali se najbolj splača kr tiste k so drugače v kompletu?

Ogledal sem si Magnat Monitor Supreme 200 za 60€ po kosu, mogoče pa na koncu vseeno vzamem Bowers & Wilkins 685 za 250€ po kosu.
Katere zvrsti glasbe boste poslušali?

Janac ::

vse:)

največ pa rock, pop, elektronska glasba...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

mareee89 ::

Seveda bomo poslušal Slaka :) in vsega po malem, pa tv bo gor prklučen...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mareee89 ()

Okapi ::

tako da super deal za 50e.
Za orientacijo, na mimovrste so (z delujočim pogonom DVD) 300 evrov.
http://www.mimovrste.com/artikel/120003...

Pa še to - ti s popustom so menda srebrni, ne črni.

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()
««
«
1 / 6
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri ojacevalec za klipsch r-51m zvocnike

Oddelek: Zvok in slika
151864 (1491) T743
»

Hi-Fi zvočniki

Oddelek: Kaj kupiti
91687 (964) Janac
»

Ozvočenje za sobo DIY style

Oddelek: Zvok in slika
202128 (1929) AlienRR
»

Ozvočenje?

Oddelek: Zvok in slika
475858 (4106) Primož12
»

Katere zvočnike za hišni kino kupiti?

Oddelek: Zvok in slika
386368 (5639) Janac

Več podobnih tem