» »

Razbil sem iphone

Razbil sem iphone

1
2
»

T-Mac ::



mogoce je pa displey sel tam kjer sem oznacil

pa se eno vprasanje ko sem dobil sprednji del je zadaj bila neka folija ali jo moras odlepit ali jo pustis, jst sm jo pustil

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: T-Mac ()

T-Mac ::



na sredini ko prizgem tipko se narise krog kot kaze slika... pr kraj je tudi korg ki sem ga oznacil polovicni in cisto na koncu tega polovicnega kroga sveti belo, zelena crta pa prikazuje spodaj pocen displey ki se vidi tanka crtica... tko da je vrjetno sel display imam prav

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: T-Mac ()

freesty ::

Hm ja ce je se tam poknil. Lahko pa probas se tisto folijo dol odlepit. Itq ti ne dela. Ker zgleda, da tam na robo svetloba uhaja mimo folije. Odlepi pa ce potem ne dela lahko se vedno novega narocis. Pa a nisi dobil navodil zram?

T-Mac ::

nisem dobil navodil... a je mozno ker nisem dobro stisnil displeya z ohisjem ker ko prizgem telefon se vidi malo lufta pri strani ima to kako vezo

pa ravno tam ni dobro spojeno z ohisjem kje belo sveti tam kjer sem oznacil z zeleno

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: T-Mac ()

freesty ::

Jaz bi probal tale ekran usposobit. Ce te moti poceno steklo ga lahko se vedno zamenjas.

Pomoje ni vazno kak je spojeno. Verjetno je tak ekran cisto locen od ohisje in je povezan sam z enim konektorjem ane?

T-Mac ::

dva konektorja sta kot pri originalu ko sem odklapljal

T-Mac ::



takole zgelda levo novi sprednji del zadaj (kopija) desno je pa stari razbit prednji del zadaj

in vidi se tudi levo ta folija ce ima kak vpliv???

desno na kopiji zadaj pa kot sedaj tudi gledam je pa kot ogledalo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: T-Mac ()

freesty ::

Ja to folijo moras odlepit. Heh. Tam spodaj desno imas prav zavihek kjer lazje primes, da odlepis. In tista bela svetlo na strani je dejansko slika ekrana.

T-Mac ::

resno hahaha adijo an ne morm vrjet eeee hvala ti najlepsa freesty sporocim ko ponovno razdrem in sestavim pfff spet me caka ves kaj :)

T-Mac ::

evo telefon razstavljen odlimana folija in sestavljen in se zmerja isto mislim da se je res razliv display... vstavil kartico se poklical kliknil zgorni gum 2x s tem prekinil klic torej dela seveda je normalno zvonilo poslau si sms normalno slisal da je prisel sms vendar vidi se nic

Janac ::

a si ga ti povozil cez? ce si ga je absolutno sel display, to kar hitro poci...

T-Mac ::

prejsnega sem razbil tako da mi je padel pri 100km na cesto in je bil vrjetno se povezen... sedanji mi je pa pocil tako ker nisem zadel lepo gumba spodaj v lukno nisem opazil in sm prtisnu ker sem mislil da po skocilo notrni in mi je pocil, tega sedanjega ni noben povozil :) jst tut mislim da je sel display sedaj??

T-Mac ::

in mislim da sem se zgoraj nekaj na silo kar se ne sme sem sedaj videl ko sem v drugo sestavljal in mozno da sem na vrhu tudi pocil sej se vidi na sliki

koyotee ::

poglej na youtube, ko bos sestavljal
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Assass1n ::

Jop dober nasvet, glej filmčk pa zraven sestavljaš, če kaj zgrešiš prevrtiš pa naprej ;) .
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

T-Mac ::

sej sem ze sedaj tako sestavljal in razstavljal s pomocjo filemcka, priporocam zelo lepo prikazejo

ko dobim novi display se javim kako je stanje ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: T-Mac ()

DKirbi ::

Holy sh... nimam nč proti jabolčkom ampak ta iPhone pa je res slabo zasnovan proti udarcem. Moj Wildfire mi je že ene pet krat padel iz žepa na beton, pa je sicer cel spraskan a ekran je še vedno cel, brez kakršne koli razpoke. Me že skoraj da spominja na staro Nokio :D ta stekleni iPhone pa je ja isto, kot da bi v roki držal kozarec. Beautiful but fragile. Upam da ga čimprej popraviš pa da se ti kaj podobnega ne zgodi več :)

Gandalfar ::

DKirbi je izjavil:

Holy sh... nimam nč proti jabolčkom ampak ta iPhone pa je res slabo zasnovan proti udarcem. Moj Wildfire mi je že ene pet krat padel iz žepa na beton, pa je sicer cel spraskan a ekran je še vedno cel, brez kakršne koli razpoke. Me že skoraj da spominja na staro Nokio :D ta stekleni iPhone pa je ja isto, kot da bi v roki držal kozarec. Beautiful but fragile. Upam da ga čimprej popraviš pa da se ti kaj podobnega ne zgodi več :)


Moj iphone je tudi ze dosti letel pa mu ni nic. Pac gre se za to pod kaksnim kotom pade.

Zgodovina sprememb…

T-Mac ::

hehe bom samo ponovil situacijo, pri hitrosti cez 100km na uro na hitri cesti pade iphone iz strehe na avtomobilu, ce je kdo kaj matematika lahkjo izracuna kaka je sila ko je priletel na asvalt in kako ga je odbijalo... in se samo to dodam telefon je lezal priblizno pol ure na cesti samo bog ve kolikokrat je bil se povozen, da telefon se dela lahko samo to recem da je zelo dobro zasnovan telefonck in da je zelo kakovosten... pac razbil se je pa sprednji in zadni del kot bi se pri vsakem, me prou zanima kaka druga znamka telefona recimo samsung galaxy s3 ce bi se delu sistem in pri se kakem drugem, ko sem drzal v roki samsung s3 se mi je zdel zelo krhek naj kdo proba z njim to mojo solo in sporoci ;) hec

lp

wnbpotato ::

Mah zihr mas kaki star telefon nekje. Uporabljaj tisto pa pocakaj en mesec za iPhone 5. Kar pa se tice iPhone 4 je tudi ze men kar dostkrat padel (vecinoma na parket iz visine cca. 1m) in vse kar se pozna so rahle odrgnine na kotih telefona.

T-Mac ::

imam in cakam dele ponovno da ga sestavim sterko ;) ze ves mogoce ce ga bo mozno kupiti v sloveniji ali ga bo imel simobil in kaka bo cena? kakrsnekoli informacije s petko varijante z narocnino itd...

wnbpotato ::

T-Mac je izjavil:

imam in cakam dele ponovno da ga sestavim sterko ;) ze ves mogoce ce ga bo mozno kupiti v sloveniji ali ga bo imel simobil in kaka bo cena? kakrsnekoli informacije s petko varijante z narocnino itd...


Nevem... Vem samo da je priblizno cez en mesec predstavitev telefona, kdaj tocno pa pride v prodajo v Slovenijo pa ne.

DKirbi ::

Ja saj to je res, da je zelo odvisno pod kakšnim kotom pade. Tud velja za druge telefone, sam zgleda da sem mel jaz srečo. To ti dam tudi prav T-Mac, apple je odlično zasnovan. Sem pustil iPod shuffle (ta novi) v žepu od kavbojk in ga po pomoti dal v pranje. Slušalke razcefrane, skoraj že na robu solz pogledam če slučajno dela... baterija še vedno polna, slušalke delajo kot nove in vse. Je pa res da je shuffle iz aluminija, iPhone pa od spredaj in od zadaj iz stekla. Fajn bi bilo itak za kak tak dragi telefon umislit kakšno gumijasto obleko ali pa tiste protiudarne žepke... no ali pa se res odvadit dajat stvari na streho avtomobila :)

T-Mac ::

hehe mislim da je najboljse da se odvadim dajati telefone na streho avtomobila haha :) sej telefon sem imel preden je padel v etojiju in mislim da je malo oblazil padec... ko sem ga pa nasel pa etoija ni bilo nikjer nima veze nekam je odletu vazno da je priseu telefon nazaj v prave roke ceprav v drugacni obliki :)

sej ko dobim dele ko ga ponovno zacnem rihtat javim kaksno bo stanje :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: T-Mac ()

T-Mac ::

evo kakor sem rekel da se javim, danes sem dobil ponovno zgornji del za iphone in ga sestavil... telefon dela lahko klicem posiljam sms-e, mms-e, viber funkcija normalno dela, internet tudi, edino kar je da mi ne dela kamerca, vrjetno se je unicila ob padcu, zraven tega je pa se edino to ko nekoga klicem ko klice nekaj na easy brni mogoce se je tudi malo zvocnik poskodoval, ampak potem ko govorim po telefonu je vse normalno

lp

freesty ::

Kaj ekran je isto odziven kot original? Slika ista? Kvalileta nasploh ekrana?

T-Mac ::

isto odziven kot original, slika je isto cista in kakovostna, razlika je edino ko sm ga primerjal z originalom kjer je bel zaslon pri moji kopiji malo potegne na rmena, ce ga pa ne primerjas deluje pa cisto bel kot je meni predn sm primerjal

imam pa eno vprasanje isti da display+touch mislim reklamirat ker ni lepo dano skupaj... prilagam sliko, nekaj sem pa gledal pri prejsnjem in sem videl da lahko nekako tudi sam das skupaj ampak jst tega nisem pocel ker imam nekako v glavi da bi ga lahko ponovno pocil kot prejsnega... kaj predlagate

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: T-Mac ()

T-Mac ::

imam namen narediti reklamacijo, v glavnem sedaj ne vem kaj bi naredil sam ga raje nebi ponovno razstavljal in dajal skupaj k hitro lahko kaj poci in se razlije zaslon

Assass1n ::

Tole neki ni vredu, poskusi narahlo pritisnit skup :8)
Če te moti reskiraj pa kupi original del!
PS: na jabuk poglej kater servis je pocen, mobicom se mi zdi, če nebi rad sam
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Assass1n ()

T-Mac ::

mislis da reklamacija nebi sla cez, ze zadnc sm na rahlo pritisnil skup pa mi je pocil...

Assass1n ::

Vrjetno bo, vendar boš moral nazaj poslat, ali pa tudi ne.
Pošlji slike prodajalcu, pa boš videl naprej. Ker na kitajsko jaz nebi pošiljal za 20€ izdelka nazaj.
Tudi sam ko sem na na začetku menjal ekrane sem spoznal da se ne "splača" kupovat ponaredkov kot sem ti že predlagal.ebay.co.uk kupiš original od npr ecell se mi zdi pa dobiš tako kot treba, le opozori jih da dobro zapakirajo ker angleži so šlampasti, vrže steklen ekran v "bubble wrap" kuverto pa pošlje. Seveda dobiš razbito :) in to od istega 2x, potem mi je raje denar vrnil :8)
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

T-Mac ::

meu sm ze izkusne ce je bilo kaj polomljeno sem poslikal in so mi poslali nov izdelek ali so mi vrnili denar brez da sem posiljal nazaj

sem ze poslikal in jutri posljem je pa ta ekran iz nemcije

vrjamem da je original boljsi samo ce bi prvic kupil original bi si naredu se zelo vecji minus za ucenje je dobro ko bom pa obvladu u piko kot recimo sedaj kar dobro znam bi pa lahko kupil original

Assass1n ::

Vsaka šola nekaj stane ;) , zdej boš lahko kolegom popravljal pa boš nazaj dobil... pri meni je bil problem, ker je vsak sam za pir dal, sem imel minus, pjan sm bil pa še beer bauha sm se mogu znebit pol :D

Lp
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

T-Mac ::

hahaha mah kaksn pir da se bom jeb.. pa ko to delas lahko se kaj zjeb... no way pac ko to delas prevzemas odgovornost telefona in posteno je da pade kak evro ni tako, ce je ze tako pol dam raj sam za pir in sm sproscen ne pa da se potim ko dajem mikro sravfke notri :) in se tresem da ne bom polomu zaslona :) pac ni enostavno to delat ni za vsakega da se loti kaj takega jst sm trmast in ko se nekaj odlocim morm zrihtat tako kot se zagre :) zdej vazn da laufa iphone da vidm da znam sestavit

IPHONE4S ::

T-Mac
zakaj pa nisi kupil originalne dele?
ali še imaš star zadnji pokrov oz. steklo?
ker hočem nekaj probat nrdit.
l.p.

T-Mac ::

kakor sem rekel ker sem zelel sam zrihtat boljs da nism kupil originala ce si kaj visi bral sem prvi diplay razlil, zdaj ko znam lahko komot kupim brez problema original in zamenjam, se prej bom pa reklamiral ta del ker jim ne bom pustil da posiljalo taka jajc.. ker prvic iz azije je prsu supr display zdej iz nemcije pa ne... torej pomeni da tudi kopije so dobro narejene razn zdej ta moja imam res srecno ne... ja narocil sem tudi zadnji del in imel tako sreco da je bil pocen in ga ze reklamiram ampak je lepsi kot povezen haha ja imam se zadnji del in sprednji del original razbita dela zakaj?

IPHONE4S ::

živjo!
bi mi zadnji del lahko poslal ker hočem nekaj probat nardit.
hvala
l.p.

T-Mac ::

lahko ti ga posljem na tvoje stroske pa povej kaj bos delal :)

lp

IPHONE4S ::

žovjo!
ok
namesto stekla hočem nardit les ali pa kaj drugega.
l.p. :)

mi daš tvoj mail da se dogovoriva?
l.p.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: IPHONE4S ()

IPHONE4S ::

živjo!

mi daš tvoj email?
ali pa telefonski st.
da te pokličem pa se zmeniva?
l.p.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Galaxy S8 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13423957 (12608) stefi91
»

Prihaja Gorilla Glass 6, safir pa je umrl

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
259668 (6406) Magic1
»

Prvi mobitel - se kdo spomne firme in modela? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9333387 (23925) DOOM_er

Več podobnih tem