» »

voltaža na grafični

voltaža na grafični

thedaydriver ::

rad bi zvedel ali moraš, ko navijaš grafično tudi na grafični povečevati voltažo, kako, koliko imam 7600gt
vsekakor je to moje mnenje

L-U-K-A 1 ::

Glej grafično lohk naviješ tut brez dvigovanja voltaže na njej, prav tako kot lohk proc naviješ brez dvigovanja voltaže... Seveda jo/ga naviješ več če dvigneš voltažo...
Za dvig voltaže na grafični morš pa narest V-mod , oz. baje da se da tut softversko z nbitor-jem...

asus ::

nibitor ne dela na 7600gt ,tko da ni druge kot prijet spajkalnikv roke inveselo na delo

thedaydriver ::

a v biosu ni te opcije?
to se pravi zdaj ko navijam grafično se zaradi tega nič več ne greje le stabilnost lahko izgubi?
vsekakor je to moje mnenje

L-U-K-A 1 ::

Ne ne tut greje se bol...Atitool si dej dol da ti mer temp jedra

thedaydriver ::

a atitool je tud za nvida grafične?
v čem je potem fora ko je grafična preveč navita, ali postane nestabilna ali se preveč greje?
vsekakor je to moje mnenje

L-U-K-A 1 ::

Ja atitool lohk tut za nvidia grafične...V obeh primerih,če maš dobr hlajeno al pa če maš slabo postane grafična nestabilna ko je preveč navita...Če maš grafično dobr hlajeno potem se bo navila nekoliko višje. Pa če maš grafično slabo hlajeno se lohk skuri

Boroot ::

thedaydriveer pust tisti ati ...crap
sej si dobo zravn driverjev program
desno spodaj maš nvidia nastavitve klikni gor pa zalaufaj -> program Nvidia Control Panel -> 3d nastavitve -> in pod zmogljivost daj nadzor nad stopinjami temperature, pa ti bo pdplo okno kjer ti bo merilo temperaturo jedra in ti lepo izrisovalo graf.
najbolše je ko jo navijaš da maš tole okno odprto in spremljaš temperaturo i nne pozabi spodaj odklikat ko zapustim to stran nadaljuje z merjenjem....
hf

McKacon ::

in kwa je ime tega programa ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem pri navijanju INTEL E8500? (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
849285 (8548) Sibirc
»

Navijanje 6600GT

Oddelek: Navijanje
131143 (847) Tammih
»

Sapphire Radeon X1900XT 256MB na testu (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Navijanje
19710764 (6787) tiborrr
»

7600 GT V Akciji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
10610528 (5150) asus
»

New/old ATI user! Need some help :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
935667 (3682) Good Guy

Več podobnih tem