» »

CORE 2 DUO E6300

CORE 2 DUO E6300

obadek ::

Mene pa samo zanima kje so meje temparature tega procesorja prvič uporablam intelov procesor zato sem pa še glede intla nob. Ali je dober navijalec do koliko lahko dvigujem voltažo brez skrbi in a je bil nakup dober, in kakšen je v primerjavi za AMD X2 je boljši ali slabši.

Hvala za odgovore in lp.

asus ::

super nakup dost bolši od x2,kokr jest vem na stock coolerju tam do ene 1.45v.e6300 so dobri navijalci

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: asus ()

obadek ::

Kaj pa temparature kje so meje tega procesorja in kje je meja najvišje voltaže

asus ::

max je 85 stopinj drugač pa idle naj bi mel tm 30-35 full load pa do 45-50max ,čeprav imajo nekateri idle nad 50,voltažo gre lahk do 1.7 in več sm bo treba pa SS al pa DI

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: asus ()

obadek ::

Kaj pa je SS ali pa DI ?? Poj ni nč narobe kt se moj segreva do 39 idle in full 50 ??

asus ::

niti ne večina folka ima take temperature iz stock hlajenjem SS=single stage DI=dry ice

tiborrr ::

SS = single stage phase change cooling, po kmečko - hlajenje s kompresorjem s fazno spremembo (mraz :D).
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

obadek ::

A se da to hlajenje doma naredit rečmo da bi vzel kompresor od hladilnika.

asus ::

da sm treba je znat:D

obadek ::

Da je treba znat ni problem bom mal google zalavfov pa probu kej poiskat sej je sugurn ket kj napisan.

dejansan ::

napisan je dosti :D

in sanja s.....
dejansan

dejansan ::

malo za pokušino imaš tukaj
dejansan

obadek ::

Thanks stari hudo. veselo na delo:D

asus ::

obadek nič veselo nadelo ni tko enostavno kot se zdi jst bom rajš LD prosu da mi naredi ko zamenjam proc za kak c2d k mi je brezveze na am2 dajat SS k bo mel lahk cold bug že pr 0 stopinj

obadek ::

Nč nav s kompresorskmu hlajenjam je preveč zajeban za narest pa drago. dejtemi povedat kr hladilnik se mi splača uzet za proc intel core duo 2 e6300. Pa nj bo tak da bo pasu u midi ohišje kt nimam tavelzga ohišja. Cena nej bo pa ke do ene 10.000 jurjov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

P5B-E Plus + E6300 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
13412668 (6530) AndreAS
»

E8500 ali E8400?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
554906 (3516) JIM22
»

Nasvet glede navijanja!!!

Oddelek: Navijanje
451958 (1494) Cingular
»

LittleDevil's PhaseChange (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
27622899 (13772) LittleDevil
»

AMD x2 situacija (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Strojna oprema
27917239 (9982) OChack

Več podobnih tem