» »

Zamenjava vodne pumpe na Big Wather od TT

Zamenjava vodne pumpe na Big Wather od TT

Gapi ::

Kero pumpo mi priporočate da dam na ta komplet? Sedaj imam dva hladilnika od tega kompleta in imam višje temperature kot prej z enim hladilnikom in sumim pumpo da mal bremza ta komplet. Rad pa bi nebolečo zamenjavo. Se pravi čimanj kompliciranja z konektorji. Sej vem da ta komplet ni najboljši ampak je le moj začetek z vodnim hlajenjem.

asus ::

kok si pa pripravljen dat za pumpo

K0K0 ::

Nevem če se sploh splača nadgrajevat, ker tale zadeva ma cevke s premerom svinčnika tko da prov velizga pretkoka nebo.
Mogoče bi z L20 malo izbolšal zadevo.
Btw
Kolk si dal za hlajenje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: K0K0 ()

Gapi ::

Sistem je postavljen že več kot leto dni. Imam pa občutek da se črpalka poslavlja oz. se je poslovila. Sicer sem dobil od kolega drugo ki je še v stanju delovanja. Ko pa še ta crkne bo pa že čas da zamenjam komplet hlajenje Samo imam problem ker na plati nimam lukenj in je bil takrat to eden cenejših kompletov za socket A inn je omogočal montažo brez da bi bile luknje na plati. Saj sem gledal komplete od Eddyja pa mi je blo v tistem času mal predrago. No zdej pa ugotavljam da bom dal več kot bi lahko, če bi kupil kar takoj od Eddyja komplet.

No skratka moj problem sem rešu tako da sem kolegu zaplenu njegovo, ampak to je sam začasna rešitev.

KOKO: Za komlet sem takrat dal nekaj čez 18K


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vodno hlajenje in vaši nasveti!!!???

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
382887 (2121) Eddy
»

Ali se splača kupit TT BIG WATER komplet

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
432980 (1727) alesr
»

Vodno hlajenje termaltake

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
482533 (1641) BaRtMaN
»

Dober radiator in pumpa?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
331552 (1268) Fury
»

Vodni komplet - Kit kerega se v SLO splača kupit

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
181393 (973) T0RN4D0

Več podobnih tem