» »

RK Celje Pivovarna Laško

RK Celje Pivovarna Laško

SaXsIm ::

Današnja tekma
Nekaj podatkov o ekipi
Menim, da Celje danes ni igralo ravno tako kot zna. Moti pa me napis pod fotografijo, češ da je Natek celjski adut. Morda, a na današnji tekmi to vsekakor ni bil. Motilo me je tudi, da je Kamenica igral napad z dvema levima bekoma; saj so padali goli, a to ni to. Beki, kot sta Kozlina in Harbok naj igrata na svojih pozicijah. Po drugi strani, ko pa je na levem zunanjem bila priložnost, je bil tam Špoljarič, ki ne nima tako dobrega strela kot Harbok ali Kozlina. Mislim, da je bilo preveč menjanja pozicij. Tako kot so začeli, bi z manjšimi spremembami morali igrati celo tekmo.
V obrambi, prvi polčas je še kar šel, drugi polčas pa obup. Preveč zamujanja, preveč neodločnosti...
SaXsIm

LapD ::

Ključna momenta tekme zgrešena zicerja Kokšarova, ko bi morali nazaj na +4. Lahko je govorit, ker so tudi domači zapravili nekaj priložnosti ampak v tako izenačeni tekmi preprosto moraš zadeti iz čistih situacij. Se pa sploh ne sekiram, ker ekipa ima potencial in bo iz tekme v tekmo boljša (predvsem Sulič in Špoljarič še nista na nivoju, da ne govorim kako slaba je bila obramba danes). Me pa Gummersbach sploh ni prepričal in če bi zdej stavil bi reku, da jih bodo Celjani doma povozili ter gladko osvojili prvo mesto v skupini :). Konec koncev pa tudi prvo mesto ni nevem kaj, če bodo v drugem delu vsi zdravi lahko izločijo vsakega razen Ciudad Reala, ki bo spet naredu sprehod po parku.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slo košarka, Vujačič, Zdovc,... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12710944 (7767) T.A.D.E.J
»

košarka EP07 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21216539 (11362) dejansan
»

SP v košarki (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
29318712 (13474) glinik
»

EP Beograd 2005 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1358424 (5781) LapD
»

Slovenija : Jugoslavija

Oddelek: Loža
421848 (1438) Freak

Več podobnih tem