» »

[IP TV] AditeyaTV

[IP TV] AditeyaTV

Oxford ::

V zadnjem Mojem Mikru sem zasledil program AditeyaTV, s katerim naj bi bilo precej udobno rešeno spremljanje IP televizije na računalniku. Namenjen je spremljanju SiOL in T-2. Potegnil sem si ga iz uradne strani. Uporabljaš ga lahko le, če si registriran uporabnik - ki jih je klavrno malo. :\ Verjetno je razlog v tem, da je zadeva povsem nova.

Ko sem ga zinštaliral skupaj z VLC-jem, ga nisem uspel spraviti v pogon - toda roko na srce - pravzaprav še nisem imel veliko časa.

Kakšne so vaše izkušnje z njim? Kje so hakl'ci pri nastavitvah?

Oxford ::

Nihče nič?

borchi ::

sem celo potrudil in se registriral, da bi lahko sploh downloadal prekleti programčič...

in potem naj bi dobil confirmation mail, pa nič...

kr naj ma avtor ta šrot*.

* predvidevam, da je šrot, če ga mora avtor tako skrivat.
l'jga

neo977 ::

Hm... Jaz imam zelo pozitivne izkusnje s tem programom. Deluje odlicno, enostaven za uporabo itd... Takoj po instalaciji je vse delovalo, ne vem pa kako lahko kar tako kritizirate program, ki ga sploh niste videli/preizkusili.

lp, B.

Oxford ::

Jaz mislim, da imam težave zaradi nastavitve v VLC-ju, ki jo navaja avtor na spletni strani. Gre za IP mrežne kartice. Tu sem dal noter IP svojega routerja, ker mi je izraz "IP mrežne kartice" malo sumljiv. Sem naredil napako?

@neo977: kaj si napisall v polje IPv4 multicast output interface address?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oxford ()

borchi ::

>> * predvidevam, da je šrot, če ga mora avtor tako skrivat.

> ne vem pa kako lahko kar tako kritizirate program, ki ga sploh niste videli/preizkusili

btw, kje ga je kdo kritiziral?
l'jga

gregy ::

dej ne vleč se ven z uno zvezdico za "šrot" .. proggy je cist cool in dela iz prve ... stestiri, ne pa da predvidevaš ..

si pa taprav biser*

*predvidevam, ker te še nisem videl ..

. get the point?
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregy ()

borchi ::

> stestiri, ne pa da predvidevaš ..

če bi bil (funkcionalno) pismen, bi vedu, da ne MOREM stestirat, ker mi avtor ne pošle linka po tem ko sem se registriral in njemu pustil mail naslov.

kot sem že rekel, samo predvidevam, da je program slab. nazadnje ko sem moral pusti svoj email naslov za download (office 2007 in vista) sem dobil drek, ki ni bil vreden časa za download. se moraš za download firefox-a, vlc-ja, openoffice-a... registrirati in ponižno čakati na usmiljenje avtorja?! NE.

in moj odgovor je bil namenjen oxford-u, ki se čudi zakaj noben ne sodeluje v tej temi. jaz sem mu samo povedal en razlog.
l'jga

gregy ::

ne potrebujes usmiljenja avtorja .. cez tri sekunde sem imel mail v mailboxu ...
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

yoo01 ::

problem je k ne moreš sqnemat oz. lahko sam moreš kupt:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sublight - program za samodejni prenos podnapisov (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Zvok in slika
579108868 (13472) Morison
»

uTorrent bloatware (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Informacijska varnost
14926069 (22522) shadeX
»

Google+ dodaja preverjena imena

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
155623 (3981) spamer
»

si.Mail 1.0. (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
627039 (6514) Hardstyle
»

Ali mislite da bi tole šlo?

Oddelek: Loža
391658 (1658) bluefish

Več podobnih tem