» »

Zamisel za novo anketo

Zamisel za novo anketo

M@73Y ::

Pozdravljeni. Imam eno zanimivo vprašanje ki bi lahko postalo naslednja anketa; in sicer:

Pri katerih letih ste se začeli ukvarjati s PC-jem. Torej kdaj ste začeli uporabljati svoj oziroma družinski računalnik. ne velja uporaba npr: pri prijateljih, sosedu, v osnovni, srednji.. šoli. Ker danes so 'muloti' stari 4 leta pa ti znajo obrnit NFS MW itd.

Prosil bi za mnenje o anketi. Lp. matej
..jump into psytrance tunnel..

ZLOky ::

Probaj TUKAJ.
http://www.google.com/ dela čudeže!!!

para! ::

deja za naslednjo anketo: kakšno zvočno imate v računalniku:

a) integrirano
b) kot posamezno komponento
c) je nimam

Rezultati bi bili precej zanimivi, saj bi videli koliko se kaj vlaga v zvočne kartice danes.

lp
Death before dishonor!

Tic ::

Mal bi jo mogu zakomplicirat.. sej veš, 5.1 pa te številke.. :)
persona civitas ;>

hamax ::

5.1 zvocno dons dobis za 2k, tko da bi mogu se mal bl komplicirat...0-5k, 5-10k...

kuglvinkl ::

Kot pravi ZLOky.

christooss ::

Kuglvinkl če pošlješ mail na team@slo-tech dobiš samo avtomatsko sporočilo nazaj nič pa se ne zgodi.

nobenega maila ali je anketa sploh primerna in ali bi mogli bit dodatni popravki.

offtopic tudi če hočeš članek poslat nič ne odgovorite. Samo preprost autoreply mail;((
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

nevone ::

Slo-tech je kooperativno komuniciral z uporabniki samo toliko časa, da se je postavil na noge. Zdej jih gleda zviška. Ne vem zakaj, ampak tako je.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Primoz ::

Slo-Tech je in bo kooperativno komuniciral z večino uporabnikov. Z nekaterimi takšno početje žal ni mogoče/smiselno.

Vprašanje je samo ali spadate med 99,99% ljudi, ki so sposobni normalne komunikacije ali pa ste eden izmed ~30 ljudi z nazivom.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Goldee ::

@para! Tako anketo sem js predlagal že ful nazaj. In sicer: kakšno zvočno (oz. zvočnike) imate v računalniku:
- stereo
- 2.1
- 4.1
- 5.1
- 7.1
- drugo

Pa ni blo nič reply-a oz. mojega predloga niso upoštevali (še?). Me pa res zanima kako ma folk porihtan sound.
lp
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

Primoz ::

Koliko zvočnikov imate?
2 (dva)42%
(447)
4 + nizkotonec20%
(209)
nad 417%
(180)
4 (štiri)10%
(111)
2 + nizkotonec9%
(100)
bobni (brez)1%
(15)
Skupaj glasov: 1062


Kakšen zvočni sistem uporabljate pri svojem računalniku?
dva zvočnika;34%
(420)
sistem 5.1;27%
(328)
sistem 2.1;12%
(153)
Slušalke;11%
(139)
sistem quadro;10%
(126)
nič od naštetega4%
(45)
sistem 7.1;1%
(15)
Skupaj glasov: 1226
There can be no real freedom without the freedom to fail.

IgorGrozni ::

Primož: 99,87 %, ;)
In ne bi ravno vseh Person odpisal, kot nemogočih/nesmiselnih članov, nevrednih konunikacije. Nekateri so prav zaradi ˝rudimentarnosti persone˝ posebej iskrivi in potrebni Slo-Techu.
Grdih dojenčkov tudi ne pobijamo po defaultu. :).

Goldee ::

Uh, se opravičujem. Očitno sem ti anketi spregledal. Kdaj so pa bile objavljene?
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

Raw ::

Nbenga odgovora je zelo grdo s strani STja. A se 'splaca' al ne .. heh, glupost. Men se tud ne splaca rect 'hvala', ko mi prodajalka vrne ostanek denarja, pa vseeno to nardim :\
Sicer je pa to osnova, bolje bi bilo v smislu: "taka anketa ze obstaja, ...", "dobra ideja, toda bi bilo potrebno malo spremenit moznosti v tej pa tej smeri ...", karkoli ze = bolje kot nic.

Sicer le berem ST od vsega zacetka a po svojih izkusnjah bi se celo deloma strinjal z "nevone". Jebiga, z viska se gleda na uporabnike od kraja, a priznate al pa ne. Izjeme so, sam je ze itak politika sfalena - prevec ostrih pravil za uporabnike in premal za bwane.
I am what I am and I do what I can

Thomas ::

> ali pa ste eden izmed ~30 ljudi z nazivom.

Ali pa ste celo arogantnež z nazivom PrimožTM.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

ZLOky ::

Let's go Santa Barbara

> Ali pa ste celo arogantnež z nazivom...

...ko drek meša drek...
http://www.google.com/ dela čudeže!!!

Primoz ::

Thomas ... ti se pa res moraš oglasit vsakič, ko je govora o ljudeh, ki se niso sposobni obvladat [>:D]

Jaz ti že skoraj en mesec nisem nikjer omenjal belih miši (čeprav jih v temi o B16 spet vidiš). Ti si pa še vedno glasen v raznih temah, da ti cenzura ne dovoli objavljanja mnenj. Še posebej v temah, kjer zaspani moderatorji sploh še niso ničesar pobrisali (univerzalni kvalifikator vključuje tudi tebe).

Mučenika se lahko greš samo kadar je nasprotna stran pripravljena pri tem sodelovati. Glede na to, da je večina tvojih žrtev za narod bolj ali manj namišljenih ter glede na to, da večinoma omenjaš cenzuro v temah, kjer nismo brisali ničesar (in si tiho kot bela miš v temah, kjer smo ti) ... lahko počasi nehaš.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Thomas ::

> Jaz ti že skoraj en mesec nisem nikjer omenjal belih miši (čeprav jih v temi o B16 spet vidiš).

Hm ...
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

nevone ::

Dejstvo je, da dostikrat ne ločite poslovnega odnosa do svojih strank od političnega prepucavanja. Jest v tem primeru ne govorim o slednjem.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

M@73Y ::

Kot avtor te teme ZAHTEVAM da jo moderator zaklene ali zbriše. Dam dovoljenje za brisanje. Jaz sem to temo odprl samo zato ker nisem vedel kako poslati temo. Sedaj vem, in nevem kaj se majo drugi sedaj za pogovorjat pa kregat v tej temi, če se ne nanaša nanjo. Za te stvari obtaja chat.
Moderatorji prosim za ukrep. Lp. Matej
..jump into psytrance tunnel..

Tic ::

Moderatorji prosim za ukrep. Lp. Matej

Ok, dobil boš naziv :D
persona civitas ;>

kuglvinkl ::

Comme vous voulez.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Anketa - Avatarji na Slo-Tech (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Slo-Tech
67140903 (23466) Gandalfar
»

Slo-tech reforma (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Slo-Tech
17610421 (5087) Vajenc
»

Prenova spletnega mesta Slo-Tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Obvestila
10411568 (8776) poweroff
»

s3|\/| 1337 h4x0rz? WTF??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
695442 (3922) Alexius Heristalski
»

Nova anketa!

Oddelek: Novice / Ankete
122346 (2346) Pyr0Beast

Več podobnih tem