» »

Težave z zvočniki + težave z izklopom PC-ja

Težave z zvočniki + težave z izklopom PC-ja

gapi000 ::

Pozdrav!

Pred 14 dnevi sem kupil Geniusove zvočnike 5.1
Sedaj pa imam probleme z njimi, ali z zvočno kartico. Občasno mi med poslušanjem glasbe ali med gledanjem filmov nehata delat spredna L in D zvočnik. Ko vse skupi ugasnem in na novo zalaufam, dela normalo. Pravtako pa mi je v zadnjem času začel nagajati zadnji D zvočnik. - je zelo tih. Nekako sumim, da je njegovo vlogo prevzel zadnji L zvočnik (je to možno ???), ker ko dam preverjanje zvočnikov se mi namesto zadnjega D oglasi zadnji L zvočnik.

Pred tem sem imel zvočnike 2.1, ki pa so mi prav tako nagajali, saj je med delovanjem glasnost kar naenkrat padla za 50% ali več.

PC sem imel pred približno 3 meseci na servisu, ker so mi menjali disk (prejšnega sem skuril), pa so rekli, da so preverili ves sistem, in da je vredu. Je pa res, da se je ta težava pojavila v zadnij 2 - 3 mesecih.

Torej, kakšni predlogi?
___________________

No, imam pa še eno težavo.
PC se mi včasih noče zaustaviti, tudi če večkrat kliknem gumb: Zaustavitev sistema. Dobil sem namig, da PC nemore zaključiti nekaterih procesov.

Tudi tukaj pričakujem odgovore.

V naprej hvala za pomoč, ter nasvete!

Lp,
Večna bo Slovencev čast!

KandazaR ::

Glede zvočnikov. Probaj jih stestirati na še na kakmu compu (če maš doma al pa nes k sosedu). Čeprav sumim plato (lahko ima uničene kontakte).

gapi000 ::

KandazaR:
bom poskusu, pa bom sporoču

Pozabu sm pa oment, da sm prejšne zvočnike (2.1) tudi enkrat priklopu na sprednji izhod za zvok. Tam so zvočniki delovali dobro.

Sicer pa nasvete sprejemem še naprej


lp,
Večna bo Slovencev čast!

nx6325 ::

sem si kr tole temo sposodu.
jest opažam d mi v laptopu skos neki preskakuje u zvočniku(nekaj se sliši), pa ne vem al to sam zato k mi zle skenira kaspersky, al je kej narobe z driverji?

crusher ::

emm poskus jih priklopt na mp3 al pa kj podobnga cd player, če seveda maš to možnost. S tem boš preveru ali je napaka na zvočnikih ali na računalniku..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[2.1] Katere Zvočnike? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Zvok in slika
44188210 (40685) staher
»

Povezava 5.1 zvočnikov

Oddelek: Zvok in slika
365732 (4786) Medo
»

Izdelava zvočne skrinje

Oddelek: Zvok in slika
127332 (6516) aktw2
»

Nakup zvočnikov 2.0 oz. 2.1

Oddelek: Kaj kupiti
131771 (1442) ;-)
»

Gledanje tv preko soround zvočnikov

Oddelek: Pomoč in nasveti
172540 (2298) Cjek

Več podobnih tem