» »

Prekinjanje miške , pomoč prosim :(

Prekinjanje miške , pomoč prosim :(

bR3z4 ::

No pred nekaj časa sem kupil miško razer , nekaj časa je delala vredu potem pa začela kar naprej prekinjati , omembe vredna je tudi temperatura procesorja ki je narasla tudi na 80 stopinj (potem sem računalnik spihal in dodal 1 ventilator) , in me zanima če bi lahko kaj na osnovni plošči pregorelo ( kak čip ) da kar naprej prekinja ( miška je na USB in vredu deluje na drugmu računalniku ) , potem sem probal še 3 miške na PS/2 priklop ( 2 laserski prekinjata skos , miška na kuglico , pa zelo malo (ker porabi manj energije) ) , če pustim računalnik čez noč ugasnjen pa zjutraj prižgem deluje vredu , po kakih 30min pa že začne spet prekinja ( omembe vredna je tudi matična plošča na kateri je en čip zelo zelo vroč ) . Mogoče je kriv napajalec ( samo 300W ) :( .

SPEEDFAN:
http://www3.shrani.si/o.php?speedfan876958.jpg

EVEREST:

Lastnosti senzorja
Tip senzorja Winbond W83697HF (ISA 290h)
Ime osnovne plošče ASRock K7V88
Chassis Intrusion Detected Da

Temperature
Osnovna plošča 30 °C (86 °F)
Procesor 49 °C (120 °F)

Ventilatorji
Procesor 4018 RPM
Ohišje 1940 RPM

Napetosti
CPU jedro 1.63 V
Aux 0.03 V
+3.3 V 3.36 V
+5 V 5.00 V
-12 V -12.25 V
-5 V -5.16 V
+5 V Standby 4.92 V

ZdravkoČolič ::

dej napiš še konfiguracijo računalnika:D a si meu že pred novim ventilatorjem kakšne take težave




PS:temperatura je zdej vredu, napetost pa ni kriva jest mam priblžn iste cifre v speed fanu (mam300w napajalnik)pa mi dela normaln, kolk pa mislš da je vroč un čip?:D

Zgodovina sprememb…

Raw ::

Zanimivo.. zelo podobno je zacel men srat - sm kupu logitechovo mx610 (za levicarje), pa mi zadeva steka, naprimer, ko zalaufam kasn movie, al pa kako drugace obremenim masino. Nism se se spustu v drobovje, sumim kasne dma konflikte.. ma kdo kasne izkusnje? Drgac mison dela brez problemov na laptopu. Lanparty ultraD nforce4 plata, driverji so vsi gor..
I am what I am and I do what I can

bR3z4 ::

tist čip je preveč vroč , lahko se tudi opečeš gor :D
Da probleme sem imel tudi predn da sem ugradil ventilator , mislil sem da bo to pomagalo . Drugače mam pa :

AMD Sempron 2800+
1Gb rama
ATI Radeon 9550 SE 128mb
........

ZdravkoČolič ::

no ta temperatura ni normalna-sm pogledu na moji plati ni noben tako vroč-mava pa isto firmo plat (ubrn se na servis) drgač ti pa v speed fanu zaznava skor isto kt pr men- še enkrat ponavlam d napajalnik ni kriv (mam močnejši procesor... pa mid ela normaln):D

Zgodovina sprememb…

bR3z4 ::

jah sem ga nesu na popravilo ( mam še garancijo ) , pa me je po 1 tednu klicu pa je reku da je meu cel tedn pržgan komp pa da je vredu delu ...... pol sem ga nesu domov probu in itak ni delu ,.... ;(

ZdravkoČolič ::

teli servisi so itak......>:D ;(( ;( Obrni se na kšn drug servis mau poklič km pa razlož za težave- druzga ti nemorm rečt:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sapphire Radeon X1900XT 256MB na testu (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Navijanje
19711221 (7244) tiborrr
»

Navijanje AM2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Navijanje
16411673 (8216) asus
»

help?athlon 64 ima 64stopinj?

Oddelek: Navijanje
271504 (1134) gfighter
»

Mene pa zanim kolk je povprecna tem. procesorja!!

Oddelek: Navijanje
192171 (1624) martinsm3
»

Bsodi (problem) 2 jurja dam tistmu k odpravi 2 problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
232132 (1338) NighthawkSLO

Več podobnih tem