» »

Garancijski list

Garancijski list

kajpravis ::

Pred enim mesecem sem kupil v Big bangu mp3 player in je pred nekaj dnevi umru. Sedaj pa je fora, da ne najdem garancijskega lista. Imam račun in vso vsebino škatle ob nakupu. Ali lahko kako uveljavljam na servisu garancijo na podlagi računa, ali je stvar zaključena brez gl. ?

bluefish ::

poskusi in pojdi tja z računom.

mtosev ::

Skoraj nikoli niso garanciski računi potrjeni.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

kajpravis ::

Ja samo ti ga upoštevajo na podlagi računa, mene pa skrbi, ker gl. nimam. Upam da me ne bodo odpikali in mi predlagali nov nakup, lepo bi bilo, če bi me upoštevali, seveda bi jih pohvalil na ST.

Lery ::

Pomoje je najbol da, pokličeš na servis in vprašaš, če je račun dovolj za garancijo.Če rečejo, da ni probaj dobiti garancijo od kakšnega prodajalca ,ki dela v bigbengu.
Lahko pa probaš še to, če ti niso potrdili garancije pojdi z računom v trgovino in reči, da je ni bilo zraven.

Lp

bastadu ::

Z lepo besedo sem dosegel tudi uveljavitev garancije brez računa in gar. lista oz. so mi dali duplikat računa s katerim sem uveljavil garancijo...

iskra ::

Lahko pa greš tudi naravnost v trgovino, daš mp3 player in račun na pult in zahtevaš servisiranje/denar nazaj. V trgovini itak šteje račun vse.
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

aljazh ::

Kolikor imam izkušenj z BB, sem še vedno od blagajničarke slišal: "Spravite račun, ker vam velja kot garancija."

Brane2 ::


Lahko pa greš tudi naravnost v trgovino, daš mp3 player in račun na pult in zahtevaš servisiranje/denar nazaj. V trgovini itak šteje račun vse.


In kaj preprečuje prodajalcu, da zadevo sprejme v servis, nato pa te obvesti, da ta zadeva čaka in da bo servis stal XY SIT ? :D
On the journey of life, I chose the psycho path.

Pesjan ::

račun rabiš...tolk ti lohk jst povem

kajpravis ::

Povprašal na servisu in gl. sploh ne rabijo. Kopija računa je dovolj in so čisto zadovoljni. Hvala vsem za odgovore.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Garancija pri spletnem trgovcu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
11513730 (11402) kratos
»

Kanadski goljufi zamenjevali iPade z modelirno maso

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
3610044 (6840) Furbo
»

Garancija iz tujine

Oddelek: Loža
81211 (1010) damjan1980
»

Big Bang vračilo/menjava artikla

Oddelek: Kaj kupiti
497756 (6078) marestrnad
»

Serijska številka Philips MP3 predvajalnika?

Oddelek: Zvok in slika
51317 (1160) hodu63

Več podobnih tem