» »

Guild Wars Nightfall

Guild Wars Nightfall

1
2
3

Hux ::

Sem ze naroco kak je zaj z tisto tvojo akcijo za chapter 3?

mater chapter 3 pride ceneje kot 2 lol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

Hux ::

Kaj vi mate locene accounte ali vse v enem? Kolko vem dobis zraven le 1 slot na chapter ne?

Tr0n ::

Sem ze naroco kak je zaj z tisto tvojo akcijo za chapter 3?
Guild Wars Nightfall Standard Edition lahko se vedno prednarocis preko strani, Collector's Edition je pa ze razprodan.
Kaj vi mate locene accounte ali vse v enem? Kolko vem dobis zraven le 1 slot na chapter ne?
Ponavadi ima folk zdruzene accounte, ker lahko potem vsi chari potujejo med poglavji, imas dostop so vseh skillov etc. Ce zdruzis, dobis 2 nova character slota za vsako poglavje.

Hux ::

aja 2 nova torej 4 z chap 3 vred? Te pa tak ni panike. Sem mislo da je samo po 1 slot na poglavje.

Tr0n ::

Ja, ce mas 1+2+3 jih imas 8. Lahko pa jih tudi kupis v in-game trgovini za 8.99 evrov.

Hux ::

cool to :D. Tisto za skille pa tak vem da lahko kupis za 40 dollarov vse skille chaptera 1 itd hehe. Se malo pa bojo zaceli tudi game iteme prodajat mam obcutek :D

Tr0n ::

V bistvu bodo tole spremenili in bodo v in-game storu prodajali PvP edition vsakega poglavja.

To pomeni, da ne bos rabil kupit recimo Prophecies + PvP skill unlock, ampak samo Prophecies PvP Edition in bos mel dostop do likov in vseh skillov. Misljeno predvsem za hardcore PvP igralce, ki ne zelijo izgubljati casa z odklepanjem skillov oz. jih PvE del ne zanima.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Hux ::

Hm kaj to pomeni da bo PVE element zaklenjen v tem pvp packu te al kak?

Tr0n ::

Ce bos kupil samo PvP Edition, potem bo samo PvP ja. To je bil ze zelo dolgo requestan feature of PvP skupnosti.

Tr0n ::

Guild Wars Nightfall svetovni predogled se bo začel ob 9. uri v petek, 22. septembra in končal ob isti uri v ponedeljek, 25. septembra. Na dogodku bo možno videti nove pokrajine, misije in arene oziroma kar celotno provinco Istani.

Predogled bo prost za vse igralce, torej tudi tiste, ki igre še nimajo, zato povabite svoje prijatelje in znance. :))

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

Good Guy ::

vi kr špilite >:D >:D
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Tr0n ::

Ves da bomo. :D Si tudi vabljen seveda.

Hux ::

a se da kak priti iz Lions Archa v Factiion in od tu v low level misije? Kolko vidim me vrze kr v mestu zgoraj na eku kjer so sami high lvl in high lvl monsteri.

Tr0n ::

Ce mas lik v LA in gres v Factions, potem si ze primeren level, da gres od Kaineng naprej. Nisem pa preprican, ce lahko potujes s Prophecies likom na Factions n00b island, kjer imas prve tri low level misije.

Vsekakor je bolj cool ustvarit nov Factions born character in igrat od zacetka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Hux ::

sej nerabijo bit prve 3 low level. Nekje pac za do 15lvl. Ker tam so sami monsteri z 24 lvl ko vstopis not hehe.

Faction heroji se mi pa sploh ne dopadejo po izgledu in ce je to RPG moras met lik ki se ti dopade ne.

Tr0n ::

Seveda, saj ne delas sam teh misij pa tudi sam v explorable ni pametno hodit, ce nimas specializiranega builda za farmanje. :)

gumby ::

lahko gres na noob island in ga v celoti spucas, ce hoces... dve misiji sta tud za naredit.
iirc moras it v marketplace in od tam na dock, ter se pogovorit z enim tipom, da te odpelje na noob island.

btw za protector of cantha in cartographer nazive bos obvezno moral tja, ker se za oboje uposteva.
my brain hurts

Hux ::

vcasih mi je guildwars dol vleklo 4Mbit potem tudi ze 8Mbit ko sem paket presalto zaj pa komaj 30kB/s zadnih par dni se dela eh. :\

Tr0n ::

Zaradi priprav na preview event je guzva ja. Najboljse, da pozenes gw z -image in pustis cez noc da ti kompletno zadevo presname in dekompresira.

Hux ::

ah kul. Se je kaka extract commanda tisto je tudi tecno pa dolgotrajno :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

Tr0n ::

Tale image tudi extracta, tako da se ne cudit, ce bo potem .dat velik 4 GB+ ker ze vsebuje vecina Nightfall materiala. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Hux ::

ah cuj meni GW zadni 3 dni nekak cudno friza. Sumum da je 12V napetost kriva ki pade do 11.5V. je to z nevarno? Graficna se tudi do 110 zagreje ta vroc 6600GT hehe samo to ze od nekdaj brez problemov.

gumby ::

hmm... 110 je malce prevec

poglej hladilnik na graficni, ce ima dober kontakt z cipom


edit: gw.dat je pri meni velik 2.937.001.984 z -image... kako si ti dobil cez 4G tron?
my brain hurts

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gumby ()

Hux ::

b GWju je vedno doseglo okol 105C. Pri ostalih spilah pa normalno nekje do 75 kot CSS.
GW ocitno fajn izkorisca karte :D. V idle pa je nekje 64.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

gumby ::

mojega 6600GT se nisem videl nad 80, pa nimam nic fancy hlajenja... vse tovarnisko
v GW pride nekje na 70-75, vec ne
idle 55
my brain hurts

Tr0n ::

GW precej obremeni GPU, tak da downclockat. :)

Hux ::

eh ko jebe. Zaj sem cool n quiet izklopo pa zdaj grem delat bom jutri probo in ce bo spet frizno. Prvo bom rame testiro ce bom najso kaki program pol pa napajalnik nabavo enga LC550W z 140mm coolerjem bi moglo zadoscat.

ta napajalnik ko mam zaj not je sicer 400W pa nekaj malega menda samo sem mogo stuklat ze takrat ker ni mel dovol prikluckov lol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

Hux ::

Kaj prophecy karakter nemore menjat sekundara za fraction?

Sem sel v shang jea z prophecy lvl 5 rnagerom pa niti enga kvesta ni.

gumby ::

pozneje lahk menjas secondary v senji's corner
ali v balthazar temple
my brain hurts

Hux ::

zgleda da je bil napajalnik. Od vceraj ko sem ga menjo in do dans enih 8 ur igranja ziher ni friznilo vec.

Tr0n ::

ArenaNet je objavila vse potrebne informacije za sodelovanje na Nightfall svetovnem predogledu, ki se bo pričel v petek, 22. septembra ob 9. uri. Dostop do dogodka imajo tokrat prav vsi, tudi tisti, ki nimajo še nobenega Guild Wars poglavja. Takšen je postopek za nove igralce:

# Presnamite si Guild Wars odjemalca [ ZIP, 80 KB ].

# Ko se vam bo prenesel ves potreben material si lahko na prijavnem zaslonu ustvarite nov račun s klikom na "Create Account or Add Access Key".

# Ko vas vpraša za ključ vpišete 944NC-B1LJ4-MD6L9-718L6-1HM38.

# Uživajte! :)

Hux ::

ok cool ceprav v nedeljo delam :\ zato pa lahko v petek ob devetih ze zacnem :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

Hux ::

Zaj sem menjo teritori na ameriskega. Da vidim ce bo kaj folka zvecer pol. Ce ne pa prodam spil ker sam z sabo nemislim spilat.

Tr0n ::

Takole bo deloval Hero NPC sistem v Nightfall.

http://www.guildwars.si/modules/news/article.php?storyid=910

Hux ::

a nej nebi ze delalo?

Tr0n ::

Prestavljeno zaradi napake v arhivu. Verjetno se bo pricelo nekje okoli 14. ure.

Tr0n ::

Guild Wars Nightfall Trailer #3
http://video.google.com/videoplay?docid=554383468334169061&hl=en

Zadnji Guild Wars streaming dodatek - ogromno novosti!
http://www.guildwars.si/modules/news/article.php?storyid=953

Nightfall serverji se odprejo v petek, 27. oktobra, ob 9. uri! :D

Tr0n ::

Nightfall = Live! Go go go! :)

bozjak ::

evo prva opazanja iz igre:

Odlocil sem se, da bom zacel igrati z mojim preljubljenim W/Me, ki ga kot "main" igram ze od prophercies... Najprej me je v Lions Archu presenetil dokaj "tezak" kvest, pricakoval sem namrec da bo tako kot je bilo v factions... A ze v LA moras pretepsti nekaj lvl24 posastkov in saj jaz sem mogel v pomoc poklicati henche (ekipe se mi pak ni dalo iskati, sem bil nervozen :D)...

Po opravljenem kvestu prispem v mesto, ki je ze videno iz previewa... Ocitno je gw se kar popularen, na evropski strani je bilo okoli 50 districtov (20 eng, 20 ger, najmanj 10 fr)... Priznam da sem se pocutil cudno med samimi level 2-5 , in nekaj casa sem bil preprican da gre za bug(ko sem zaradi kvestov odpotoval izven mesta, sem tepel mosterje lvl1, kar je le okrepilo moje prepricanje da nekaj ni uredu)... A na sreco ni (slo), saj sem bil delezen le nekaterih kvestov, ki so me naucili osnov upravljanja herojev...

Naj dodam, da se mi je zdel da del nekoliko zbugan, saj sem lahko nekatere zvalce pobil tudi sam, ceprav je point v tem da ti pripravis heroja do tega da vse postori sam... Heroj je kr neki laufov gor dol, ze sem hotu restartat a na sreco je slo skos...

Med prvo misijo pa se pokazejo barve nightfalla... O zgodbi ne bi prav dosti, a moram priznati, da sem prec padel notr, in se mi je zdela veliko bolj "beliveble" kot v factions...

Od sedaj naprej je nekoliko preoblikovan interface, zravn damega, ki ti ga zadajajo sovragi se ne napise vec ime skilla, temvec njegova slika in po pravici povedano se mi je zaradi barve in 5-10 slikic na zaslonu zdelo kar nekoliko "too much"... A gotovo se tega sistema navadimo kot smo se prejsnega...

Ostalih novosti (pvp char building ne bom se sprobaval, saj se bom posvetil pve-ju dokler se mi se zdi zanimiv...)

Vsekakor so bili prvi vtisi bolj tako-tako, a sedaj po upravljeni prvi misiji se mi je mnenje spremenilo in sem kar navdusen nad tem kaj je arena net naredila... Upam da tako vzdusje ostane...

Lp
http://upor.blogec.si
http://bozjak.deviantart.com

Tr0n ::

Priporocljivo je, da si naredis lik v Eloni in zacnes od level 1. Drugace je malce brezveze z level20 igrat na training otoku.

bozjak ::

ne vidim nobene potrebe po stvarjenju novega lika, in glede na to da igra omogoca to, ne razumem zakaj bi bilo priporocljivo, da vseeno ne nadaljujem z mojim privzetim junakom...

No, sicer pa je na nub otoku za nas le par kvestov, prva misija je ze "ta prava", torej namenjena vsaj tm lvl18 kej tazga...
http://upor.blogec.si
http://bozjak.deviantart.com

Tr0n ::

Vsekakor imas vec od tega, ce zacnes pri level 1, ker so questi bolj challanging in lepo napredujes naprej. Verjetno s starim likom sploh ne bi smel zaceti na training islandu.

gumby ::

na noob islandu je za naredit samo en quest, ki ti razlozi upravljanje s heroji. nato sledi misija, ki te vrze na mainland...

seveda pa lahko spucas celoten noob island, podobno kot v factions


btw a se samo meni zdi, da so minioni malce zbugani?
-dostikrat samo stojijo na mestu, ne da bi napadali
-pri low health bezijo stran, podobno kot mobi (malce cudno obnasanje za kanonfuter)
my brain hurts

gumby ::

aja... heroje tud tam dobis
my brain hurts

Evil mind ::

Ktere queste morm nrdit, da pridem na mainland al kar je že. Vem, da morš unga s heroji samo pole katerega.

Tr0n ::

Po vrsti pac gres (Primary Quest v Quest Logu). Zadnja misija na n00b islandu (ki je kr chalanging) je Consulate Docks.

Tr0n ::

anzeqw ::

kko prideš iz nightfall v eye of north

gumby ::

Težko, če nimaš prophecies...
my brain hurts

RedStar ::

Težko, če nimaš prophecies...


Ne govorit bedarij.

V Kamadanu poišči Bendah, ti bo dala quest da lahko greš v EotN. http://wiki.guildwars.com/wiki/Bendah

"Razpoka" za prehod se nahaja blizu Kamadana, samo sledil goram na levi strani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RedStar ()
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Guild Wars (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
46634177 (13206) stražar
»

Guild Wars Factions

Oddelek: Igre
322408 (1273) stražar

Guild Wars 2

Oddelek: Igre
313096 (1836) Tilen
»

Brezplačen Guild Wars Vikend

Oddelek: Novice / Igre
143689 (3204) Tr0n
»

PC igre @ 2006

Oddelek: Igre
272853 (2028) bajsibajsi

Več podobnih tem