» »

Guild Wars Nightfall

Guild Wars Nightfall

«
1
2 3

Tr0n ::

ArenaNet je pred nekaj trenutki uradno napovedala tretje poglavje Guild Wars sage, ki se imenuje Guild Wars Nightfall!

Seveda se ob taki priložnosti spodobi, da bodo lahko obstoječi igralci zadevo tudi brezplačno preizkusili na prihajajočem Guild Wars Nightfall PvP Preview dogodku, ki se bo odvijal med 28. in 30. julijem.

http://www.guildwars.si/modules/news/article.php?storyid=848

  • zavarovalo slike: STASI ()

mojsterleo ::

o groza spet pvp preview k je beda za tiste k bojo špilal z demo accounti

drugače pa izgleda zanimivo samo za take špile prerosto nimam časa, vikend demo je čisto dovolj zame, bom pa pvp spustil v upanju da bo kak pvm tudi

fernc ::

ma ja PVE bi mogu bit, tko kt pr factions!
a se komu mogoče sanja kok upgradov naj bi še blo?
lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fernc ()

Tr0n ::

Tudi nova zgodba in celoten nov kontinent bosta v Nightfall. Od 28. do 30. julija je le kratek PvP preview novih poklicev. :)

"a se komu mogoče sanja kok upgradov naj bi še blo?"

Dokler bo zanimanje. :) Vsaj se cetrti bo, na katerem ze delajo od izida Factions, torej od aprila.

Tr0n ::

Nightfall PvP Preview dogodek se je pricel! :D

Tr0n ::

Prvi in-game cinematic tretjega poglavja Guild Wars Nightfall.

ftp://ftp.guildwars.com/movies/gwn-ingamecinematic01.zip [71.8 MB]

reptilia ::

ahh.... puščava... i like it :D ....najlepša pokrajina zame Arid Sea, no pa shiverpeaks :D
Forgive your enemies, but never forget their names.

gumby ::

ker audio codec ima tole?
my brain hurts

Tr0n ::

Klasicen WMV in A.

gumby ::

zvok mi ne dela, pa ne vem zakaj... wma9 imam namescen in vseeno javi napako

sicer mi bo vecna uganka, zakaj folk sploh uporablja wmv
my brain hurts

Hux ::

kaj te se ni to propadlo :D

Tr0n ::

gumby: Ker ga ima vsak Joza z Windowsi. :)

O Hux, ti se zivis? ;)

Aja, tole je audio codec.

Windows Media Audio 9.1 Professional 128 kbps, 48 kHz, 2 channel 24 bit 2-pass VBR

Instaliraj si vsaj WMP10 ali zadevo poglej preko Google Video tukaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Hux ::

yes cakam da se company of heroes demo downloada :D

Tr0n ::

Nekaj novosti v Nightfall:

# Poudarek na PvE zgodbi, misijah in questih.
# Pasti in uganke v dungeon instancah.
# Hero NPCji, ki jim lahko poljubno spreminjamo opremo ter skille.
# Izboljšan vmesnik za iskanje igralcev za party ali queste in sicer tudi zunaj aktivnega distrikta.
# Možnost shranjevanja in menjave skill templatov.













Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

Hux ::

Kaj je ze kaj ceneje to in so se vedno misije vse prazne? Porocaj ko mislijo v PVE spremenit spil :D

kihc ::

# Možnost shranjevanja in menjave skill templatov


Končno!!!

Kaj o "tržnici" (za prodajo predmetov) se kaj govori?
x

Good Guy ::

kihc

na to boš mogu počakat še vsaj da izide 10 novih PLAČLJIVIH patchov
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Tr0n ::

Hux: 6.800 SIT bo v akciji pri Guild Wars Slovenija in trgovini 3D Svet. :)

Trade izboljsave - when it's done.

Hux ::

Eh ni vazno sem bil za test dans online pa je blo vse prazno kot vedno. Tak da nemislim kupi nic.

Tr0n ::

V Factions je vse polno. :)

Chronoboy ::

rovtar: mesas med GW in WoW:D Do sedaj GW se ni imel placljivega patcha. Storage upgrade je bil zastonj (ce ne stejes ingame money).

Skill templates za shranjevati pa je res must get. Pa tudi customizable henchies (upam samo da ne porabi prevec casa:)) ).

Good Guy ::

ja kaj pa je to kar so do sedaj spackal..

popravjo 2 buga dodajo eno novo stvar(tisti novi liki niso omembe vredi prav tako mape ne)

t
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

kihc ::

rovtar to kar si zdej povedal si pa popolnoma falil.

Sam sem že v eni drugi temi povedal, da me v konceptu igre nekaj stvari moti, nikakor pa ne bi mogel trditi, da arenanet med izdajanjem chapterjev popravi 3 buge, drugače pa ne naredi nič (tak vtis sem dobu ob tvojem postu).
x

Hux ::

mah spil sproti umira. Ze takrat ko je bil chapter 1 v pozni fazi je blo ze vse prazno v misijah. V enih si po 3 ure lahko isko party. Ceprav je spil svetski je pa prazni nazalost.
Chapter 2 je to puscavo se povecal in zdaj trojka se bos sploh vido kakega ludeka mogoce? Ker fanbasa se ne vecja oz minimalno, ozemlje pa kr dodaja v enakih velikostih.

Nej reje naredijo ven en vlki svet brez paralenih map pa bo.

Tr0n ::

PvE folk se seli z chapterji, kar je normalno, PvP je pa tako ali tako globalen skozi vsa poglavja in kontinente.

Hux ::

ko bojo naredli guildwars 2 z enim svetom se cujemo spet :D

Tr0n ::

Guild Wars ne bo nikoli persistant svet. To moras potem kaksne WoW ali EQ spilat. :)

Good Guy ::

trona poslušte on vse we o wow in EQ....
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Hux ::

mah wow je bedni v EQ se mi pa neda spuscat not.

Sej vem da je bil se en spil ko je mel presistentni svet in zgledal prakticno isto kot GW. Samo nevem vec imena in spila ne najdem. Mislim da si se ti reko da bo zanimivo ko bo izslo. Graficno je zgledo zelo podobno.

Drugace bom pa jaz reje ce bom kaj placeval kupo ovi GTA multiplayer MMORPG spil nasledno leto

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

RedStar ::

Drugace bom pa jaz reje ce bom kaj placeval kupo ovi GTA multiplayer MMORPG spil nasledno leto


Igra je kar zanimiva Squads vs Gangs. Po realnih mestih po celem svetu.
Drugače pa za druge, ki te igre še ne poznate ... All Points Bulletin (APB).

EDIT: Sorry for off-topic.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RedStar ()

Tr0n ::

Ker ostajamo zvesti tradiciji, smo tudi za tretje Guild Wars poglavje Nightfall, ki bo izslo 27. oktobra, skupaj s trgovino 3D Svet pripravili poseben popust za vse obiskovalce slovenske GW strani. Prednarocilo lahko oddate na spodnji povezavi vse do preklica ali razprodaje zalog.

Standard Edition - 6.800 SIT (EUR 28,38)
Collector's Edition - 11.200 SIT (EUR 46,75)

Novica: http://www.guildwars.si/modules/news/article.php?storyid=883
Prednarocilo: http://www.guildwars.si/nightfall/

mtjz33 ::

A se že kaj ve, kakšna je razlika med standart ter collector edit.? Sicer sem že naročil standart, bi pa vseeno rad vedel. Tnx.

Tr0n ::

Collector's Edition ima zraven se stevilne dobrote. Za Nightfall je zaenkrat znana tale CE vsebina:

* Behind the Scene's "Making of" DVD
* 124 Page Color Nightfall Art Book
* Collector's Edition Exclusive Nightfall Poster
* Collector's Edition Exclusive Nightfall Soundtrack CD
* Collector's Edition Exclusive Nightfall Map
* Collector's Edition Exclusive Nightfall 2 Game Skill Pins in Velvet Bag
* Collector's Edition Exclusive Nightfall Mini-Character standee

Pa verjetno se kaksne in-game predmete. Celotna vsebina se ni uradno objavljena.

Hux ::

Kaj se da dobiti kaki pack z drugim in tretjim delom tak kot so lahko prej kupli drugi z prvim delom :D.

Kaj te nej kurc GW je tak edin dobri spil zunaj ze par let lol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

Tr0n ::

Koliko je meni znano, taksnih kompletov ni, vsaj ne uradno (seveda je cisto mozno, da kaksna trgovina prodaja tudi v kompletu). Za Nightfall so na voljo taksni paketi.

Hux ::

ki v MB dobim fractione? da nebom postnine placeval.

Tr0n ::

BOF/BigBang imata ponavadi, za VideoTop ne vem.

Lahko si zadevo kupis tudi direktno preko in-game trgovine, ce imas placilno kartico ter obstojec Prophecies account in zacnes takoj igrat, brez skatle. Vendar je zadeva v in-game trgovini drazja (€44,99).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Hux ::

sem bil v bigbangu pa majo samo orginalnega. btw kaj se mi smao zdi al so to trgovino zmanjsali zaj lol?

RedStar ::

btw kaj se mi smao zdi al so to trgovino zmanjsali zaj lol?


Če misliš tisti BigBang v EuroParku je to najbrž zaradi tega ker tiste agencije (na levo od BigBanga), ki je prej bila tam, ni več. Zato se je BigBang "dobil" dodatni prostor Podaljšal se je tudi zadnji del kjer so stali TV-ji. Pa tudi Humanic, ki je na desno od njega se je pomaknil na levo in se malo povecal.

Tako, da je dejansko malo večji.

PS: Si vprašal če imajo na zalogi še v drugem BigBangu na Taboru?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RedStar ()

Hux ::

drugem bigbangu? mislis bofu?

RedStar ::

Ne tisti na Tržaški 7 na Taboru že zdavnaj ni več BOF. Pred 6 mesecev se je "spremenil" v BigBang. To lahko preveriš tudi na njihovih katalogih zadaj piše kje najdeš še druge BigBange. Drugače pa če se ne motim je pa lastnik BOF-a in BigBanga isti.

Drugače pa, ko sem jaz iskal Guild Wars v enem ga niso meli pa sem šel v drugega iskat pa jih je še 7 bilo. Tako, da poglej še na Tržaški. Zdaj pa back to topic drugače bo vse izbrisano.

:)

Hux ::

ja sej guild wars majo jaz iscem drugi del serije. Niti 3D svet ga nima na prodaj lol. Kako bedno partnerstvo te mas to tron lol.

Mantis edino ampak se mi neda narocat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

kihc ::

Kaj pa na igabibi?
x

Tr0n ::

3D Svet je kar se igre Guild Wars Factios tice ze vse razprodal.

GWF @ Igabiba
GWF @ Mantis

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Hux ::

grem reje se v bof gledat prej.

Hux ::

btw se je kaj folka v drugem delu. V enici se se jih kr najde samo vprasanje ce bi mi uspelo novi karakter spraviti do konca brez problema dandanes.

NEkaj me se zanima. A lahko zberes karakter z prvega sveta torej izgled in se odlocis z njim delati do 20 lvla v drugem ali tretjem svetu? Sej majo face razlicne v chapterjih in kolko se spomnim v chapter 2 nisi mel kaj dosti izgledov na izbiro te pa samo korejci laufajo okol al kaj :D.

Zaj ko so ze tri sveti je sicer pve ze kr obsezen in bol zanimiv.

Kaj Ameriski svet ma kaj vec folka in se je vendo tisti bedno 5 x menjava limit ?

kihc ::

Glede folka je cist odvisno od posamezne misije, recimo nekje gres skoz brz, drugje sem čakal 2 dni da sem dobu party. Stranske queste itak narediš z boti. Če imaš monka pa itak takoj dobiš party.
x

Hux ::

mah nazadne se spomnim da je blo tricetrt samo monkov se v misijah. Hoces pa tudi meti vec kot samo monka in z rangerjem ko se spomnim je blo vedno tesko dobit party. Keri je tudi moj najljubsi lik bil in se vedno je sej toti novi liki so mi totalka brezvezni.

Tr0n ::

A lahko zberes karakter z prvega sveta torej izgled in se odlocis z njim delati do 20 lvla v drugem ali tretjem svetu? Sej majo face razlicne v chapterjih in kolko se spomnim v chapter 2 nisi mel kaj dosti izgledov na izbiro te pa samo korejci laufajo okol al kaj :D
Ce povezes poglavja na eden racun, lahko vsi tvoji liki potujejo med poglavji, vendar ne takoj od zacetka.

Prophecies -> Factions = Lion Arch quest Mhenlo's Request
Factions -> Prophecies = Kaineng Center quest Chaos in Kryta

Zacnes torej v LA oz. Kaineng Center, od tu naprej pa moras sam najprej explorat do misij, ki bi jih rad pocel ali placas kaksnemu runnerju, da te tja pripelje.
Kaj Ameriski svet ma kaj vec folka in se je vendo tisti bedno 5 x menjava limit ?
Ne vem, ker sem z naso evropsko alianco kr zadovoljen. :) 5x limit se vedno obstaja ja.

Hux ::

torej spilas kaj ali sevedno nic kot chapter 1? :D
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Guild Wars (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
46634151 (13180) stražar
»

Guild Wars Factions

Oddelek: Igre
322404 (1269) stražar

Guild Wars 2

Oddelek: Igre
313093 (1833) Tilen
»

Brezplačen Guild Wars Vikend

Oddelek: Novice / Igre
143684 (3199) Tr0n
»

PC igre @ 2006

Oddelek: Igre
272851 (2026) bajsibajsi

Več podobnih tem