» »

Ski challange 2010 šteka in trokira

Ski challange 2010 šteka in trokira

volp ::

Imam majhen problem in sicer pri igri ski challange 2010 mi zelo trokira in šteka.
Računalnik je

amd athlon x2 2,70 ghz
ram 2 gb
grafična hd 4770

Čudno se mi zdi da šteka ker recimo colin mcrae dirt lahko normalno igram sicer ne vse na high. Potem bi morala ta igra delovat vse na high.

Ima kdo kakšen predlog???

Rotaidal ::

* Processor: at least 1 GHz
* User memory (RAM): 512 MB
* Grafics card: GeForce2 or equivalentOperating system: All Windows starting from Win98

Igra bi morala delal brez problema. Kateri windows imaš? Še igraš katero drugo igro polek dirta?


Why doesn't the game run smoothly? Why does it take so long to load?

In the first window (benchmark) you can manually configure the game under ,,Settings". We recommend clicking "Reset", which returns the program to the standard settings. This should 'smooth out' the picture. Should the game still not run properly, turn the "Effects" to "Off", and the "Visual range" should also be reduced.
If none of this helps, we recommend selecting a lower resolution.
There should be no other programs running in the background.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

volp ::

Imam windows 7. Igram še GRID, pa recimo GTR2 na 200 fps, pol me pa tule neka leva igrica zajbava:d

GregaV ::

Tud jst sm imel enak problem in sicer z igro. Vse ostale igrice delajo odlično.


  • Intel P8400 2,27GHz

  • RAM 4,00 GB

  • nVidia GeForce 9650M GT 1GB



Z interneta sm dobil nov driver in sedaj mi Ski Challenge dela, imam pa drug problem. Grafika pri vsem ostalem je katastrofalna, ne samo v drugih igrah ampak tudi v Windowsih.

volp ::

Ma nevem v čemu je fora...

tommy boy ::

Jaz sem imel lani prav tako problem, ko sem hotel igrati ski challenge 09. Igro sem inštaliral na prenosniku, na katerem mi COD: Modern Warfare dela odlično medtem ko je pa ena tako kot si ti rekel ˝glupa igrca˝ trokirala da sploh ni bilo igralno. Na žalost do danes nisem našel rešitve.

GregaV ::

Probej nastavt Open GL namesto Direct X

Valvoline ::

Špil je verjetno bogi konzol-port in nič boljšega ni za pričakovat.

LapD ::

verjetno sploh ne veš zakaj se gre da kvasiš take neumnosti ;)

volp probaj resetirat nastavitve ker ni logike da bi komu lahko štekalo to. Če ne pa med igro izklopi privid.
web&motion designer

jedateruk ::

Ne bi odpiral nove teme, bi pa se pogovarjal o Ski Challenge 2010: npr. o tem, kako dobro nastaviti smuči za neko optimalno vožnjo? Na kaj vpliva nastavitev robov?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

F1 2010 by Codemasters (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18329275 (21645) Jst
»

Zelo velik problem!!!!! :(

Oddelek: Pomoč in nasveti
192058 (1672) domzalcan
»

Ski Challenge 09

Oddelek: Igre
96469 (5923) CoreySteel
»

čudno vedenje računalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
543511 (2868) solatko
»

DX10 Benchmarks - Call Of Juarez

Oddelek: Navijanje
244102 (2825) Tilen

Več podobnih tem