» »

service pack 2

service pack 2

doofus ::

Instalirati nameravam SP2, vendar sem prišel do težave, da nikakor nemorem dokončanti instalacije.

Instalacijo sem probal dokončati s pomočjo interneta vendar tudi tam brez uspeha.

hvala Vam za pomoč
  • zaklenilo: OwcA ()

bostjanv ::

Nezanm ti pomagati, tudi jaz sem imel ful težave s tem, brisal sem celi disk... pack1,2 Update...
Sedaj uporabljam tri progarame za delovanje xp-jov :
Advanced System Optimizer,Advanced WindowsCare,register mehanik
pa gre za enkrat


Zej pa te jaz neka prosim, vido sem da ma Sniper Elit
meni pa ne gre gor napiše mi da mam premalo spomina al neka takeg
kolk sploh moram met spomin...
kako narediš....

doofus ::

jst ti pa na to ne bi vedu odgovorit mam giga rama in dela vse normalno,instaliru in igram brez težav

fras ::

Ena možnost je da nanovo inštaliraš windowse xp, ki že imajo integriran service pack 2

Tilen ::

Ste kdaj probali kupit OS?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Azrael ::

To, da si najprej naložil goro drugega SW, preden si se lotil namestitve SP2, ni in ne more biti dobro. Problem je lahko že tu. SP2 naj bi se namestil na sveže nameščen sistem, ne pa takrat, ko je bilo na sistem naloženo že vse mogoče in nemogoče.

Glede obvestila sta dve možnosti ali imaš piratski windows ali pa spyware oz. viruse. V prvem primeru ti tu zaradi pravil ne moremo in ne smemo pomagati, v primeru spywarea ali virusov preglej računalnik z namenskimi programi.
Nekoč je bil Slo-tech.

doofus ::

Fora je v tem ker računalnik ni moj ampak od kolega,ki doma nima ADSL-a in je winse na novo vrgel gor pred kakšnim mesecem in sedaj je do mene prinesel računalnik da mu uredim nekaj stvari in obenem naložim SP2.Vem da sam s tem nikoli nisem imel težav tle pa nimam pojma kaj bi blo narobe

Monster ::

ja ko tak lepo pise da ni originalna kopija winsow da kr boli ;) ...drugac mas pa podporo na telefonu tk da poklic pa vprasaj a ne >:D
Ka zaboga...

Izi ::

Na te Windowse pa Servis pack 2 ne bo šel.
Razlog je, da je bil ob inštalaciji Windows vpisan piratski CD-key, ki je na črni listi in blokiran.
Service pack 2 preveri CD-key preden se instalira.

Imaš pa dobre prijatelje, da ti prinesejo ukradeno robo, da jo popravi >:D

Stajerc ::

Lahko pa narediš tako kot jih je večina teh zgoraj ki pametuje.

Crackane, pohackane z že integriranim SP2 windowse si dobi in si jih naloži pa bo mir. Pa zagotovo delajo tako kot treba ne pa orginalne verzije ki znajo zajebavati.

Mislim rečimo bobu bob in ne se delat norca z nekoga ko vpraša pač nekaj in ga obtoževat da je tat in zločinec če je nedavna anketa prav na tej strani od prav teh uporabnikov ki se nahajajo in izmenjujeno mnenja in delijo nasvete in obtožujejo o tatinstvu in krajah ...pokazala koliko jih dejansko uporablja doma kot OS legalno različico Windows.

Uradno ta stran sploh nebi smela obstajat ker zgleda da je magnet za ravno tistih par sto slovenskih uporabnikov interneta z nelegalno različico OS Windows in prav ti se zadržujejo na slo-techu.

Razumem pa zakaj neboš dobil odgovora na svoje vprašanje na teh straneh in prav je tako.

Samo norčevat se mi pa zdi bedno z nekoga ki vpraša. Naj se preprosto mu razloži raje da pač ta stran ima določena pravila in načela in se o teh stvareh ne govori in da naj srečo poskusi drugje.
Have a nice day.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Stajerc ()

Vikking ::

Vse lepo in prav Stajerc, ampak zadeva je takšna da ti lepo jasno nariše in napiše zakaj ne more končati z namestitvijo service pack-a.

Če si že namešča zadevo ki ni legalna, naj si sam pripiše to težavo. Ponavadi se takšne težave rešujejo v stilu "znajdi se sam" oziroma se obrneš na bolj "underground" usmerjeno sceno.

Izi ::

Uradno ta stran sploh nebi smela obstajat ker zgleda da je magnet za ravno tistih par sto slovenskih uporabnikov interneta z nelegalno različico OS Windows in prav ti se zadržujejo na slo-techu.

Štajertc ne boš verjel kako blizu resnice si.
Večina navdnih ljudi, ki nimajo pojma kupi računalnik v trgovini in zraven kupi tudi naložene Windows, ker večina trgovin, kjer prodajajo sestavljene računalnike zahteva tudi nakup OS-a.
Tistih par sto slovencev, ki pa imajo toliko znanja, da so si sami sestavili računalnik in sami namestili OS pa so si nekako nabavili piratsko različico.
In ker je Slo-Tech ena največjih slovenskih strani za računalništvo se vseh teh nekaj sto piratskih uporabnikov zbira na Slo-Tech.

Izmed teh je kakšen še namestil piratske programe kakšnemu sosedu, ki ponavadi sploh nima pojma, da dela kaj narobe in ti so verjetno edini uporabniki piratskih Windows, ki ne obiskujejo Slo-Tech.

Torej imaš prav.
Skoraj vsi uporabniki z piratsko različico Windows se zadržujejo na Slo-Tech.
Slo-Tech je torej leglo slovenskega piratstva >:D

In ravno zato se je treba malo "pošaliti" z kakšnim od teh nadobudnih "računalničarjev", ker se nekateri sploh ne zavedajo, da se ukvarjajo z stvarmi za katere so predpisane dokaj hude kazni.

Stajerc ::

Potem smo pa našli pravno podlago za ukinitev slo-techa.

Slo-tech je na strani Osi zla. (Bušizem)

Vem ja da se je treba pošalit samo dostikrat se znajde taka tema in eni gredo z šaljenjem preko dobre mere okusa. Jaz se nasmejim recimo zaradi nevednosti in to je to.

Drugi spet povejo kako je na stvari tretji se malo pošalijo četrti pa mormo priznat grejo že spet predaleč. In to me je pač malo zbodlo (dvoličnost in očitanje ta četrtih) drugače pa tak ni vredno da več mešam to temo. Mogoče je celo prav da tudi četrti povejo svoje ;)
Have a nice day.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows XP Service Pack 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
9614482 (8449) solatko

BSOD - že pol leta ga odpravljam :(

Oddelek: Pomoč in nasveti
61228 (979) Azrael
»

Microsoftov boj proti piratstvu (in za večji dobiček) - po WGA zdaj še OGA (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
768995 (6664) M.B.
»

Konec podpore za piratske kopije MS Windows (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
11719028 (7560) KontraCepec
»

Windows XP Service Pack 2 Reloaded (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
717656 (7656) Vlady

Več podobnih tem