» »

Zvočniki 2.1 do 20.000sit

Zvočniki 2.1 do 20.000sit

kovk ::

Zdravo kupujem nove zvočnike za pc,potreboval jih bom predvsem za poslušanje glasbe(moč je pomembna) in občasno gledanje filmov,za sedaj so mi padli v oči Logitech Z-4e(20610sit),prosim da mi svetujete še kakšen model.
L.p.

Veron ::

nebi še malo dodal pa kupil zelo dober sistem Logitech Z-2300 2.1? 200W ma izhodne moči ;) razbija noro :)

zcetrt ::

Altec Lansing (mislim, da jih imajo v JAE), modela ne vem točno, sam imam star model ATP3, ki je, vsaj zame, odličen in vreden dvakratne cene. Imam jih že več kot 3 leta, glasni so zame dovolj, niso pa res rušilni, kar je morda zate zahteva. Vseeno pa jih dodaj na test listo...
4.

;-) ::

najbolje je it v tako trgovino, k ti pustijo probat kolk špila- takih je sicer malo so pa. pa ti pokežejo,probajo...pa kupiš takoj kar ti je pač KUL.

PS.:mislim da v BigBangu pustijo da sprobaš...vsaj men so

Bogho ::

Poglej in stestiraj:

Harman Kardon SOUNDSTICKS II, 2.1 sistem. Imam jih pol leta. Moram povedati, da se jim nobeni drugi računalniški zvočniki po kvaliteti niti ne približajo (seveda v tem cenovnem razredu). Tudi sama moč zvočnikov je več kot zadovoljiva. Sicer imajo računalniški zvočniki precej težav pri srednjih tonih, ti pa so zelo pomembni pri poslušanju glasbe (npr. rock glasba vsebuje veliko kitar, ki jih lahko pošteno občutiš, le z zvočniki, ki premorejo dobre srednje tone). Pri visokih in nizkih tonih ni toliko težav, in včasih, ko slišim kakšen set kjer so basi oz. nizki toni naviti čez meje, o lepih srednjih tonih, ki dajo glasbi samo barvo pa ni ne duha še manj sluha, kar zavijam z očmi.

Aktivno se ukvarjam s skladanjem in igranjem glasbe več kot 10 let, tako da mogoče znam opredeliti in slišati frekvence malo drugače.

Stanejo 30k SIT, res so vredni tega denarja.

http://www.bof.si/sl/product.cp2?guid=1...

Aja, še nekaj:
Ne nasedaj raznim "200W moči, ali 400W moči, ipd." Zaman je taka moč, če sami zvočniki začnejo popačiti zvok že pred dosegom teh moči. Vzemi si čas, in stestiraj zvočnike v trgovini.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bogho ()

Veron ::

Logitech Z-2300 200W RMS THX pošteno in brez popračenega zvoka istisne ogromno moč ;)

stanejo pa ne veliko več od tvojih predlaganih 40W :\

mare4444 ::

predlagam Logitech Z-4e, ki sem jih kupil pred kratkim. so lepo oblikovani in imajo dovolj dolge kable. poslušam vedno na 1/4 in tudi če dam do konca ne šumijo. za to ceno so zelo dober nakup.

prljavac ::

kakšni so pa kaj logitechovi zvočniki S 200 2.1?

MSMouse ::

ej mare 4444 mene zanima kok so kej močn tile zvočnki Logitech Z-4e a se teb zdijo kr dost?? pa če je kvaltetn zvok

mare4444 ::

Za poslušanje v svoji sobi so dovolj močni in kvalitetni. Verjetno bi nekaj pridobil če bi namesto integrirane zvočne kartice uporabil kako drugo, kvalitetnejšo. Pirporočil sem jih tud enmu kolegu, ki jih je kupil in je tud zadovoljen.

kovk ::

No na koncu sem se odlocu za Z-4e,imam jih ze kar par mesecev in moram rec da sem zadovoljen z njimi.
Uporabljam jih va manjsi sobi(študentski dom) in glasnost je vec kot zadostna za kaksen zur,pa tudi kvaliteta je za moje pojme do neke zmerne glasnosti cisto ok.
Sigurno vredni svojega denarja ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup zvočnikov (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5716793 (12927) 2f4u
»

[2.1] Katere Zvočnike? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Zvok in slika
44189624 (42099) staher
»

Budzet zvocniki??

Oddelek: Kaj kupiti
233045 (2587) ncc2000
»

2.1 zvočniki, 100-200eur?

Oddelek: Kaj kupiti
272979 (2600) Spajky
»

Zvočniki: 5.1 ali stolp?

Oddelek: Kaj kupiti
222763 (2188) xabre

Več podobnih tem