» »

Crysis

Crysis

««
40 / 53
»»

destroyer2k ::

filtr

Če ti šteka ob eksploziji in ko nasprotnikov več je po saj verjetnosti kriv procesor.

EvilDare ::

Z GTX dela dokaj tekoče. Testirano na 1680/1050 z 2XedgeAA, win XP, 1.2 patch, 169.44 beta gonilniki:
cpu
min: 18
max: 46
avg: 35
gpu
min: 22
max: 41
avg: 35
cpu2
min: 8
max: 27
avg: 21

filtr ::

sem spustil zadevo skozi. Crknilm mi je ruter, zato nisem se napisal. danes dobim novi ruter, zato ko pridem domov bom napisal kako mi dela:P nevem tocno iz glave vsega, drugace pa ko se malo spomnim je metalo na high brez antianalisinga in 1680 1050 okoli 30-40fpsjev:P nisem cisto preprican, zato bom danes zvecer ali jutri zjutraj napisal tocne rezultate.

Potem je verjetno res zaradi procesorja, ker imam enojedernega celeron D420, pa ceprav iz 1.6 na 3.2 navit se vedno premalo...Naslednji mesec se pricakuje kakega 8200:)

LP FiLtR
jah takle mamo, talke se gremo, pa nkar ne porajtj:)

Urc ::

Danes sem spet malo igral Crysis...



Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

Orbit89 ::

LOL@Ghost Rider:\

Kaj imaš 1.2?

Urc ::

Ne, 1.2.1 :D

AnWar ::

Kje je pa motor, kaj je tut neviden?:D :D
[Asus ROG Strix SCAR III]

jan big p ::

pozdravljeni
sem nov na forumu in igram igro crysis.
imam comp. 3,8ghz, 8gbram,nv9600gt in imam prešibak napajalnik, zato mi grafična deluje s polovično hitrostjo.
pa je useeno zelo cool saj mi na resoluciji 1024*768 deluje na ultra high breshibno.

Ales22LJ ::

Ja jz imam tudi ta problem z napajalnikom samo 350W z 9600GT pa za 1x dela normalno na ultra high 1600x1050 samo na zacetku mal rab da na loada :/ potem je pa kul.. Tako da bo treba kupt saj 600W....

iLichu ::

8 gb rama lol kaj ti pa bo sploh tok :D še 4 gb ti je preveč ti pa 8 :D

jan big p ::

imam 4 gb ramov in 8gb flash ramov in grafika ima 1gb virtualnega pomnilnika + 512 svojega

mesoreznica ::

Da seveda na ultra high ti dela brezhibno. LOL. Komedijant.

9600GT ni sposobna very high nastavitev gladko furat na normalnih fps-jih. To niti 8800GT ni sposobna.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Zgodovina sprememb…

jan big p ::

pol pa nč ja sam si vrjetn spregledu/la d js špilam na resoluciji 1024*768

RC14 ::

Vseen, tudi na tej resoluciji na ultra high ni sposobna tekočega igranja, tko da:\

Lp
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

mesoreznica ::

Ti že igraš na teh nastavitvah, sam z kolk fps-ji je pa druga zadeva.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

jan big p ::

čist gladk dela glede fpsjev je pa tak jih je powpčno 36

mesoreznica ::

Seveda, super da ti dela tako. Zanimivo da ostali morajo kupovat zmoglivejše grafe kot ti in ne dobijo tega.

Pri kateri VILI si kupil to grafo?

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Zgodovina sprememb…

iLichu ::

ja če men dela na ATI 3850 vse na high(4xAA),pa dobim 35 fpshjov pol mora njemu bols delat :D



EDIT.Resolucijo imam na 1024x768

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iLichu ()

filtr ::

kak enermax 500W liberty sfolga kar hoces:) se vedno bolje, kot pa kak 600W napajalc za 30€:)
Bom se jaz probal na very high:) ali si mogoce mislil samo na HIGH? VISTO ALI XP?

LP FiLtR
jah takle mamo, talke se gremo, pa nkar ne porajtj:)

PINki ::

Sorry za offtopic, sam vidim da ko kdo napise ga meni izpiše tako
3 0 & # 8 3 6 4 ; : )
... Zakaj je tako??

Če ga pa jaz napišem, ga vidim normalno.|O

OS: Vista-slo
Browser: firefox-ang

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PINki ()

Izi ::

PINki, pri tebi je vse vredu.
Ali vidiš moj znak za € pravilno ?
Nekateri, kot je na primer uporabnik filtr, imajo nekaj narobe nastavljeno. Ali uporabljajo kakšen zastarel brskalnik, ki ni po standardih, ali pa celo njihov OS ne zna pravilno zapisati znaka €.

V HTML kodi je znak € zapisan kot "& # 8 3 6 4 ;" (brez presledkov in narekovajev)
"& # 8 3 6 4 ;" se potem v brskalniku samodejno pretvori v znak €.

Pri filtru in še nekaterih pa je namesto "& # 8 3 6 4 ;" zapisano "& a m p ; # 8 3 6 4 ;".
"& a m p ; # 8 3 6 4 ;" se potem prikaže kot "& # 8 3 6 4 ;", ker se "a m p ;" pač ne more prikazati.
Zakaj se jim tisti "a m p ;" vrine v zapis pa bog si ga vedi.

Šumniki Č, Š, Ž se pišejo na podoben način v kodi in tisti ki jim € ne piše pravilno tudi šumnike verjetno ne morejo uporabljati pravilno.
Kot si opazil filtr ne uporablja šumnikov, kar pomeni, da se zaveda, da je napaka na njegovi strani.
Treba je opozoriti, da tisti uporabniki, ki jim šumniki ne delujejo, naj ne uporabljajo znaka €, ker potem ostali na zaslonih gledamo zmešnjavo.
Naj raje namesto € pišejo EUR.

PARTyZAN ::

Izi, da ne bos diplomiral :))

Test€

Test €

Zgleda se znak pravilno izrise samo, ce ne uporabljas hitrega odgovora. Blame Primoz?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PARTyZAN ()

PINki ::

Hvala za razlago Izi:))

Kebab11 ::

Procesor: Intel Core 2 Quad Q6600 So775 BOX (BX80562Q6600)
Matična: ASUS Maximus Formula X38 DDR2 (90-MBB7M5-G0EAY00Z)

Ram: 2x Mushkin 4096MB Kit XP2-8500 PC2-8500U CL5 (996599)

Napajalnik: LC-Power Metatron Arkangel LC8850 850W ATX 2.2

Grafična: Sapphire 3870 X2 1GB GDDR3 PCIe (21122-05-40R)

A je to dost za Crysis na Ultra High? 1024x786 lohka pa tud tisto 1600xnevemkok verzijo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kebab11 ()

nuclear ::

je ok, samo če si začetnik nvem zkaj rabiš maximus formula,..kupi p5k in prihrani 120€
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Sba ::

Imam težavo :8)

Že tri dni se mučim tole zadevo uničiti.

zlobna reč

Kakšen nasvet? ... In ja Single player igram.
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

mesoreznica ::

Z tem kar imaš v roki ga niti oprasnil ne boš. :))

Rabiš TAC gunn. Se mi zdi da se mu tako reče. Spodaj v orožarni ga najdeš. Zraven onega stola na katerega so te priklopili in preverjali tvojo obleko.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Sba ::

A zato se mi una baba skoz neki dere.

Hvala, bom probu, ko bo veselje.
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

GLAVNI ::

Če ga zdaj nimaš, ga tud pol ne boš mel, ker so vrata v kabino zaprta (blokada spredaj). Boš mogo nadaljevat od tistega "mladiča" dalje, še preden so vrata zaprta.

Sba ::

Ja, sem se sprehajal okoli, pa brez uspeha ... Moral sem loadat par save-ov nazaj. Sedaj se je ta reč povzpela nad ladjo, če prav razumem moram razstreliti loputo ... Jutri bo čas za to, ker me sedaj z vseh strani napadajo, pa se mi ne da kaj preveč s tem ukvarjati.
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

the_game ::

Strela te z nekimi topi, ki jih ima na rameni in ob bokih te lahko uničiš z (machingunom) vendar za ostalo rabiš TAC gun, ker ti uni iz VTOLA neki nastavljajo, da lahko potem zadaneš tarčo.
ASUS M2N-SLI DELUXE|AMD Athlon X2 6000|HD3870 512MB|PATRIOT 2x1GB 800Mhz CL.4|

Sba ::

En neumn uprašanje. Zdej sm uno reč sestrelu, splezu v VTOL ... Pol so se pa napisi pojavl. A je to to? Konc špila?
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

Urc ::

Žal...8-)

StandAgainst ::

Ne še čisto. Počakaj da bo konec napiov, boš lahko odigral še epilog.

nuclear ::

a slučajno kdo ve, kaj je problem, da noče zloadat uno misijo ko voziš tanka? po tisti misiji ko razstreliš velko ladjo..
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

krneki0001 ::

Prehiter konec.

nuclear ::

a to je problem?
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

krneki0001 ::

Jap. Ni zanimivo če jo na hard obrneš v treh urah. Stalkerja sem dalj časa špilal.

destroyer2k ::

nebivedu

3 ure?

kmetek ::

res ti verjamemo, nebivedu.

skyp`R ::

Rabi kdo kode?

StandAgainst ::

Zakaj hudiča pa pri crysis rabiš kode? Mogoče tam v tistem breztežnem prostoru, pa še tam se da prit skoz. Če uporabljaš kode igra izgubi pomen.

krneki0001 ::

Povsod se da priti brez kakršnihkoli kod. V breztežnostnem položaju je pa najlažje vsakega aliena zagrabit (grab) pa ga prtegnt k vola.

Kar se pa TAC orožja tiče, če ga prej nisi imel, ga lahko še vedno dobiš, vendar moraš it tam skozi ploščad za avione dvigovat in potem skozi celo ladjo. Ven pa skozi poveljniški most.

destroyer2k, seveda nisem šel prvič špilat in bi jo na hard obrnil. Prej sem jo špilal za zabavo na meduim kak teden al pa 10 dni in jo parkrat obrnil, potem pa sem se en dan odločil in celo končal na hard v ene treh urah. Enako sem delal s stalkerjem, samo da je tam hard orenk težji od harda pri crysisu.

skyp`R ::

Samo vprašam:D

Kebab11 ::

Zakaj hudiča pa pri crysis rabiš kode? Mogoče tam v tistem breztežnem prostoru, pa še tam se da prit skoz. Če uporabljaš kode igra izgubi pomen.


No, no... To je še en "Urban Myth", ki si ga je izmislila neka stara gospa. Pravzaprav ta rek, da igra izgubi pomen je samo manipulacija "pammetnih ljudi". Odkrito povedano, osebno sem precheatal samo GTA San Andreas, ker se mi je ni ljubilo preigrati. Glede cheatanja sem nevtralen ampak si upam trditi da CHEATI NE ZAPRAVIJO POMENA IGER! Bodite realni in ne spreglejte tega.

Sba ::

Hja, s kodami potem samo preletiš vse skupaj, streljaš dokler vsi ne popadajo in korakaš mimo. Ni več boja za preživetje in zato zgubi pomen. Ostane ti le "gledanje filma".

Pri GTA je pa druga zgodba, ni ti treba delati misij in se lahko le sprehajaš po mestu, delaš pi***rije ... bolj "na izi" je vse skupaj.
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

mesoreznica ::

Točno to. Če ne gre naprej še zmeraj lahko izbereš lažjo pot in igraš na najmanjši težnostni stopnji.

Single player igra se vrti okoli tega da se "trudiš" izpeljati določeno misijo. Če nekajkrat umreš in končno najdeš način kako priti skozi je to zame oljašanje "končno mi je ratalo". To je poanta igre, izziv. Ne pa "pobij vse pred sabo, nobeden mi nič ne more". Brezveze. To ni noben "Urban Myth".

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Meizu ::

Očitno je film Terminator nekatere navdušil do te mere, da hočejo bit nepremagljivi>:D

darius ::

Pravkar obrno Crysis še v peto, tretjič na DELTA :D. Gremo še 1x :P
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

iLichu ::

ah igrca razn grafike nima kaksne igralnosti zame
««
40 / 53
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crysis 3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
23841354 (24500) kajetan
»

Far cry 2 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
564126199 (80011) Assass1n
»

Radeon 4870 in Crysis

Oddelek: Strojna oprema
482216 (1543) SebaR
»

Februarja že GeForce 9? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
1008041 (8037) Senitel
»

DX 9 vs. DX 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
926560 (5598) kobilica

Več podobnih tem