» »

umazana miška :)

umazana miška :)

darh ::

A kdo ve kak trik, kako spravit umazanijo dol s kuglce od miške ? Jest je lih prat nebi dal...
Excuses are useless! Results are priceless!

_Mortal_ ::

Mislš tiste ležaje notr al kroglco. Ležaje lahko z zobotrbcom. Kuglo z krpo al pa wc papirjem.
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Jux ::

zakaj jo ubistvu nebi dal prat?
1. perilo se ti bo bolje opralo (vcasih so prodajal pralne kroglice ki so ble sam mal vecje kot miskina kuglca pa z isto gumo prekrite)
2. jaz svojo tipkovnico perem tako, da jo razstavim, tipke spravim v eno krpo ki jo zašijem (tako da mi ne pobegnejo iz bobna), ter dam prat na 40.

Edino mogoce ni pametno ce jo operes pri 90, ker bi znal material kej zastekat - pri 40 pa ziher ni pene.
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

Tomi ::

Rešitev je preprosta, in sicer optična miška, ki je zakon.. Imam na enem računalniku eno, in na drugem navadno, pa dela optična veliko bolje.. Pa še draga ni.
Sicer pa se čisti miške kar fizično..
metrodusa.blogspot.com

tec ::

Kaj ni draga 10.000 sit jest ze ne dam za glodalca. Si rajs ram kupim in drgnem tisto kuglco :D
Drugace pa kar v vroco vodo vrzi kuglco pa posusi in je ko nova.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tec ()

Tomi ::

Typhoonova je manj kot 5.000 pri uvozniku.. Sicer je žična, samo ni panike.
metrodusa.blogspot.com

tec ::

Kako pa se obnese ? Ker jest sem dosedaj videl samo od 8.000 sit naprej. Pa kdo je ta uvoznik ?

Tomi ::

Obnese se zelo dobro..
Uvoznik je pa Ram 2 na Bratislavski ( pri Bauhausu, torej podaljšana sedmica ali pa sedemnajstica ).
metrodusa.blogspot.com

tec ::

Hvala, bom jo preizkusil.

darh ::

hmm.. jest bi tud opticno misko.. sam problem j pa naslednji.. sem levicar in kake kvalitetne naprimer MS Intel Mouse Explorer al pa kako hudo od Lođiteka ne bom dobu, ker se jih nobenmu ne da delat... če jo pa slučajno že naredijo za lefthanderje, jo pa v slovenijo ne uvažajo... shit hapenz...
no, bom poskusu oprat.. po moznosti skupi z tipkami, k so itak že mastne kr eehm. :)
Excuses are useless! Results are priceless!

tec ::

A za levicarje izdelujejo posebne miske ? Zakaj pa? Mar ni dovolj, da samo nastavis, da je levi gumb desni in obratno ?

darh ::

ja, je dovolj, samo ce pogledas une special miske, k so men ušeč, k so nagnjene v eno stran, tko da se kao ful prilegajo roki in niso simetrične, pr tistih je pa problem ane...
Excuses are useless! Results are priceless!

G[e]c ::

Postani desničar :D

Res je svinarija pri miškah

tec ::

Aham, to imas pa prav ja.

tha_man ::

Imam optično in brezžično od Typhoona pa je zelo kul miš, tako da predvidevam da je tud 'ožičena' verzija kul. Imel pa sem tudi Logitechovo optično z žico, pa je bla totalen zakon. Videl sem jo za 5 ali 6k SIT.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Yohan del Sud ::

Dexxina optična miš je okrog 4k v bigbangu in v iskri...

ABX ::

Glede čiščenja kroglice.

Dej jo v kozarček Coca-Cole čez noč, zjutraj spereš z vodo in je kot nova.
Sem probal tudi z koncentriranim praškom, samo ni tako dober.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

chucki ::

jst sem tudi levičar pa uporabljam miško z desno roko! Tak sem se navadil že od tedaj ko sem dobil 286! Za njo smo dali 2.000 dem! Noro!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

darh ::

chucki: pcku lohka reces da nej se meni kupi kej.. oblubm da bom bolj skormn.>:D
Excuses are useless! Results are priceless!

Kaboom ::

prah + kuglca = sranje

kako naredit iz izključno miške za desničarje v miško za levičarje : obrni jo okrog >:D ali pa jo prevrži >:D
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

tec ::

Tomi: se dobil Typhoona. Kar vredu je pod Win98. Pod XPji mi je pa po rebootu cist zastekala mis in tipkovnica. Tud safemode ne pomaga. Takoj ko zacne xpje bootat tipkovnica crkne.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero Gaming miško do 30€ (+/- 5€)? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
736209 (5399) TOP
»

Novosti na področju računalniških mišk (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
979658 (6967) Nejc Pintar
»

Logitech MX1000 (nova tehnologija mišk) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1087746 (5107) SnakeBite
»

Logitech MX700 izkusnje

Oddelek: Strojna oprema
312356 (1741) aVToV|S|On
»

ena miška

Oddelek: Strojna oprema
271588 (1218) burekar

Več podobnih tem