» »

Katero Gaming miško do 30€ (+/- 5€)?

Katero Gaming miško do 30€ (+/- 5€)?

1
2
»

Mitja358 ::

Js imam Razer Krait in je odlična miška(1600 dpi!!), za odlično ceno(30eur)!
 pa še žična(žica 3m) je, tko da nimaš probleme z baterijo

pa še žična(žica 3m) je, tko da nimaš probleme z baterijo


In si zadovoljen? kaj pa natančna je in ergonomska je tudi (tako da se fajn prilega desni roki in ob večurnem igranju te ne boli dlan??)



Zdaj sem jo prisiljen uporabljat, ko je moj razer diamondback bolan malo:) Če imaš manjšo roko je ok, sicer pa nimaš ka v roko primet jer je hudo mala. Boli me roka če igram cod2 z njo pa niti ni primerna ko ma samo 3 gumbe.

Po temtakem mi ji je ne priporočaš? Sam pri LT MX518 me moti ker niso tipke do roba, pri razerju pa so ...

;-) ::

Jaz je ne priporočam, raje daš malo zraven in dobiš normalno velikega razerja ki lepo sede v roko pa še vsak drugi ma več tipk.

Mitja358 ::

Zdaj mam eno veliko in je previsoka in me po določenem času že boli dlan. Krait-ka pa je lepo nizka.. Bom videl če se mi splača dati 15€ več za deathadder.

__Devil__ ::

 Ena primerjava =)

Ena primerjava =)




Drugače pa mi je tudi tale zelo všečna :P :






 in še ena [:)

in še ena [:)

]

Mitja358 ::

:D
Če bo denar definitivno vzamem Razer Deathadder, ker mislim da za ta denar ni boljše. Če ne pa tisto v comshopu ali krait. Sam ker veliko delam z miško bi mi bilo lepo da bi kupil malo boljušo, ki je zelo ergonomska.

DaVidQ ::

Jaz je ne priporočam, raje daš malo zraven in dobiš normalno velikega razerja ki lepo sede v roko pa še vsak drugi ma več tipk.



+1

Jo imam in je ne menjam za nobeno drugo. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DaVidQ ()

Mitja358 ::

Jaz je ne priporočam, raje daš malo zraven in dobiš normalno velikega razerja ki lepo sede v roko pa še vsak drugi ma več tipk.



+1

Jo imam in je ne menjam za nobeno drugo. :)

headadderco imaš?

Mitja358 ::

ka jpa 1800DPi je za headadderco dovolj ali že naj dodam 20€ uin kupim lachies al kaj že je? Sam potem se grem spet, ajde pa dodam še 20e pa je spet cena višja ..

Toxic ::

DA kupi pa ti nebo žal >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Toxic ()

Mitja358 ::

DA kupi pa ti nebo žal >:D

Sam a je vredno dati še preko 20e za tole lachies ...?

Toxic ::

Nevem...Sam jaz sem mel lachesis(al kak je že:D) tudi v rokah pa to meni nikak ne paše.

Mitja358 ::

Mislim da bom vzel 90% headadder. lachesis je predrag (+25€), razlika pa pomojem ne bom opazil. Vzel jo bom verjetno v makroteamu, vendar nevem če naj vzamem zraven podlogo. Zdaj imam miško na izvlečni polici ob tipkovnici brez podlage, ker niam mmesta za podlago in deluje v redu. sam zdaj nevem če razerka potrebuje za dobro delovanje razer speed ...

Toxic ::

Glej...Mam razer speed podlogo in je nebi dal za nikše peneze.Jaz ti jo sikak priporočam.

Mitja358 ::

Glej...Mam razer speed podlogo in je nebi dal za nikše peneze.Jaz ti jo sikak priporočam.

Je velika razlika s podlogo in brez nje. probaj malo podlogo vzel stran in malo klikaj ...
Tore zmagovalna kombinacija v P/P je Razor headadder + speed?

__Devil__ ::

Drugač pa mam eno logitech jaz naprodaj, sicer je na kuglico ampak še vedno sliuži svojemu namenu. Ti jo prodam, če se ne boš za nobeno od teh odločil ;)

;-) ::

Rajše tisto razliko med miškami daj za podlogo. Imam obe speed in control, pri premikanju in igrah ni razlike. Brez podloge po mizi ni miška natančna, vrjetno bi delala z drugimi podlogami tud, samo mi so razerjeve boljše ker so večje, lahko jih perem pa vse. To ko ji uporabljam jaz je stara 2 leti pa je kot nova ko se opere.

Mitja358 ::

Sam za podlogo nimam mesta ob tipkovnici.

;-) ::

Ti boš naredo diplomo iz mišk pa podlog prej ko boš kupo.

PINki ::

Se strinjam.

Jst uporabljam MX518 brez podloge že odkar mam PC, ker pač nimam prostora tako kot ti, pa itak pocufam v CSju, sm že preveč navajen brez podloge.

CleanPower ::

priporočam genius ergo 555. jo imam sam

Toxic ::

Glej...Mam razer speed podlogo in je nebi dal za nikše peneze.Jaz ti jo sikak priporočam.

Je velika razlika s podlogo in brez nje. probaj malo podlogo vzel stran in malo klikaj ...
Tore zmagovalna kombinacija v P/P je Razor headadder + speed?


Meni osebno z podlogo dosti bolj paše:D
Prostora jaz tudi nimam preveč zato mam en del tipkovnici na podlogi(ampak me ne moti);((

bluefish ::

Tudi jaz MX518 brez podlage. Na leseni mizi se obnaša čisto lepo.

Mitja358 ::

priporočam genius ergo 555. jo imam sam

Ok, bom mel brez podloge. Zdaj bom povprašal koliko garancije je za deathadder pri makrotemu ..
Tudi sam imam zdaj ergo 555 in mi ne paše v roko, ker je previsoka. po kaki uri me boli že na sredi dlani.

Hvala za pomoč. Vsem.

TOP ::

Zata denar je najbolša miška MX518 pa sem jih že kar nekaj mel v roki.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katero miško?? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16538126 (30198) ShowDown
»

Razer copperhead ali Razer diamondback

Oddelek: Kaj kupiti
111495 (1381) deadbeef
»

Miška do 40eur

Oddelek: Kaj kupiti
272075 (1585) ;-)
»

Microsoft ali razer? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
586001 (5117) mihajlo carr
»

katero boljšo miško

Oddelek: Kaj kupiti
181627 (1358) tris

Več podobnih tem