» »

ena miška

ena miška

Zzzzzzz ::

Pred nekaj dnevi sem videl eno tko lepo... miško, in sicer AMI TRUST 250S WIRELESS OPTICAL. Je brez koleščka in brez kabla.

Zanima me, če ima kdo kake izkušnje s to miško oz. če se jo da dobit kje v SLO. V italiji je 8000 SIT + DDV (se pravi okoli 10k)

Zvonko

rc-car ::

Ce hoces poceni opticno brezzicno misko ti jest priporocam Typhoon unplugged rf optical mouse, ki stane pri podjetju Ram2 10.000 SIT in se obnese zelo dobro! :D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Arzen ::

Popolnoma se strinjam z rc-car. Imam jo tu di sam in sem zelo zadovoljnen.

Zzzzzzz ::

Neverjetno, a resnično...

Dve firmi (trust, typhoon), ena miška - bi se lahko reklo, le srebrna in črna barva sta zamenjani. Poglejte si sami:

- Typhoon
Ami Trust 250S

Cene so pa tam-tam. Zanimivo...

Kakšen vaš komentar?

Arzen ::

Identične miške. Sam se mi zdi moja(typhoon) lepša.

Vprašanje se glasi čigava je res miška kdo komu plačuje?

rc-car ::

Tudi meni je Typhoonova lepsa :D

Drugace ima pa moja prozoren kolescek (ok ne dobesedno..), ki se ob prazni bateriji sveti.. Kar pa nebi mogel reci za tisto Trustovo mis, ce gledam sliko..

Aja, ko smo ze pri podobnih misih.. Tudi Dexxina je tem dvema zelo podobna.. :\
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rc-car ()

nsignific ::

kera R&D logika, da se ob PRAZNI bateriji lucka sveti =). no saj se ne dolgo. pa tut res da je manj potratno kt ce bi se svetla ko ni prazna baterija :]

~Panter~ ::

Hm, še ena zanimivost. Tud Fujitsu-Siemens ma eno zlo zlo podobno miško http://www.fujitsu-siemens.com/rl/perip.... Opisana je tud v oktobrski številki Pc&Mediji, cena nej bi bla pa tud okol 10 k sit. Res popularn model miške :D

Zzzzzzz ::

Kokr sem vidu so si res vse miške extra podobne.:D
V specifikacijah je edina razlika da Siemensova in Trustova "lovita" 1,5 metra, Typhoonova pa 3-5 metrov. Kolk je to res, ne bi vedu. Mnenje lastnikov?

rc-car ::

Tudi Typhoonova naj po specifikacijah nebi lovila vec kot 2m, ampak ti povem, da lovi skoraj 10m!! :D

nsignific: Tista luck, ki sveti pod kolesckom je pa ful huda! Sveti, ko je prazna baterija in premikas misko..
Mogoce ve kako bi jo modificiru, da bi zmeri svetila? >:D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

burekar ::

Ok. Preden se odločim za nakup miške, še zadnja dilema:
Trenutno imam Dexxa miško, ki je dobila zelo dobro oceno na slo-techu, ampak zadeva je enostavno shitty. Sej je optična in pocen, ampak ne da se je dober zagrabit, iz ene zlo pocen plastike je, pa še stikala niso glih dobra.
Tri kandidatke:
1
2
3
Prvi in drugi kandidatki imata prednost, ampak ne vem, kje bi se ju dal pri nas kupit. Miško rabim večinoma za igranja Quake-a. Tretje nekam ne bi imel, ker izgleda plastika preveč cenena, tak da dvomim v kvalieteto, pa še cordless je, kar pomeni izgubo natančnosti. Vem, da ste typhoonovo zelo hvalil, ampak vsak hvali lastno štalo, pa tud ne vem, kakšne miške ste imeli pred to Typhoonovo. Pa tud, če se 100% dobro obnese v streljačinah, mi še noben ni povedu.
No, kje bi se dal kupit prvi dve kandidatki pri nas, še posebej Logitechovo?
"The last 29 days of the month are the hardest."
- Nikola Tesla

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: burekar ()

LojzePek ::

Jest sem dobil zraven nove mašine Genius optično miško in zdej sploh ne morem več UT nabijat. Drugač pa je zadeva OK (najbolj so mi všeč dodatne tipke).

rc-car ::

burekar: glede prvih dveh misi nebi vedu.. Lahko pa ti povem, da ma Typhoon akumulatorje noter in je enako natancna kot vse ozzicene opticne misi! Deluje pri enaki locljivosti in frekvenci!
:D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Privatnik ::

Jst sm dasn gledu dexxino miško, na pogled cist podobno Typhoonovi, pride pa 12.500 SIT. Zanima me pa ce ja sploh kaka razlika ??? razn v ceni seveda :))) Oz ce je ta dexxina kej boljsa, kr drgac bom Typhoonovo vzel:D.

Najlepsa hvala.

LordWorm ::

Stap bulsiting in kupte Typhoona.Glihkar jo mencam po roki in mis je fantasticna.Z novejsimi driverji(ki si jih mors nujno snet z njihove strani) naj bi mis lovila 10m in tudi lovi samo mene moti to da gres malo nizje ze ne lovi vec, samo mislim da je tako pri vseh.
Ze ko sem prijel mis sem obcutil da sem bolj natancen.
Edina slabost so nestabilni gonilniki, ki si jih snames z neta in pol si ms zasluz desetko.
8-)

Mercier ::

Ej, pa so tele fensi miške res tak dobre? Js jih kupim po načelu: če stane toliko, da ti bo žal stran vreč, ko se umaže, ne kupi.

rc-car ::

Po testih naj bi bil Typhoon boljsi od Dexxe, samo nisem preprican da je bila testirana TOCNO ta miska, ki stane pri nas 12k.. Na pogled sta si podobni, ampak nista isti..

Drugace pa Typhoon rox, prov lepo sede v roko in tipke niso mehke :))
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Privatnik ::

Ok, hvala za odgovor, bom kr Typhoona kupu >:D sam da vidm ce jih bojo v Mariboru dobil nasledn tedn, cene jo pa iz ram2 narocim.
Aja a se jo da se kje drugje dobit v blizini Celja-Maribora ? Hvala

LP

rc-car ::

Ti kar naroci pri ram2, ker imajo najcene in posljejo po navadni posti, tako da ni tako drago..
Jest sem dobil ze naslednji dan po narocilu! :))
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Privatnik ::

Neki me se zanima. A je miska take barve kot v katalogu ram2 se pravi da je okol crna, al takale kot tu se prai okrog siva ????

Hvala za odgovor:)

NoUse4AName ::

ce mislis met misko za quaka potem je pilot wheel mouse najboljsa. Opticne niso primerne za quaka, kaj se le taksne brez zice. Med najboljsimi quakerji na svetu je tale zelo popularna. Jst sem jo kupil v big bangu sam nevem ce je se majo.

rc-car ::

Okoli je siva, na sredini pa je srebrna.. Tako kot na tisti sliki, samo da lepse izpade..

Rapsey, daj ne govori ce nimas pojma o stvari! Z opticnimi miskami se da cisto lepo quake igrat, Typhoonova brezzicna pa dela na isti locljivosti in frekvenci kot ostale ozzicene misi in je zato enako natancna kot vse ozicene..
Pa vse to je bilo ze 10x povedano.. :\
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

NoUse4AName ::

haha ti meni, da nimam pojma. Po 4letih rednega igranja quaka mi ti nebos govoril kaj je boljse. Se je res da se da z opticnimi cisto lepo igrati ampak so se vedno slabse od tastarih z kuglico. Dejstvo je da najboljsi na svetu igrajo z miskami z kuglo, pa se na glavo postavi.
Samo zato ker je nekaj novo ne pomeni da je boljse.
Test misk na slo-techu je pa naravnost zalosten, ker se tice iger ker ga je napisal nekdo ki nima pojma o tem kaka miska je dobra za 3d streljacine. Da lahko vsaj nekak natancno sodis misko jo moras uporabljati najmanj en teden da se je navadis. In potem po koncu tedna sklepat ce igras bolje ali slabse.

rc-car ::

Ce je novo se ne pomeni, da je slabo!
Kaka bedna opticna miska je res slabsa, ampak boljse so povsem enake!

Opticne niso primerne za quaka, kaj se le taksne brez zice. Tu pa si sel nekam na kar se ne spoznas!
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

burekar ::

Rapsey:
Qvako igram že lep čas prek neta...
Tist, da je pilot wheel(ki ga še vedno imam, a ga ne uporabljam) najboljši, se je nehal govorit kak let nazaj.
Glavni problem optike je bil ta, da se miška zmede ob hitrejših premikih. Ampak zdej so se optične miške izboljšale, z novo Logitechovo dual optical se je to totalno odpravilo.
Probi enkrat s kako dobro optično. Nikol se ne zatakne, circle jumpi grejo totalno na easy, railat se da velik boljše...
Pa nikol ni treba kroglice ven devat in čistit. Ni boljšega, verjem.
Z brezžičnimi pa itak, da se ne da. Kak let bo še mogu pretečt okol...
"The last 29 days of the month are the hardest."
- Nikola Tesla

NoUse4AName ::

ja se verjamem, sam ni samo fora v tem. Fora je da ma pilot wheel idealno obliko, vsaj za mene.

Privatnik ::

Torej dans sm sou po trgovinah v MB mal gledat miske, in sm probu typhoona opt. wireless, pa logitechovo opticno oziceno. Pa sploh ni nobene razlike, obe pr hitrih gibih pocepnejo, kurzor kr skoci mal se in tja po ekranu.

Torej zdej me zanima iz vasih izkusenj, ce so te opticne se najbolj typhoon kr si ga mam namen kupt dobre za spilanje igric, se pravi se se da quake-a, UT, itd... spilat. Se pravi ce se ne zatika pr kaksnih hitrejsih gibih.

Pa se to, ka bojo nardil tut dual optic wireless ?? se ze mogoc kej ve ??? Ker to bi blo pa pomoje zakon>:D

Hvala

LP

burekar ::

Privatnik:
Zaenkrat sta za Kvako in podobne špile najboljša Razor Boomslang(stane okol 100$ in se je ne dobi pri nas), in pa mosueman dual optical. Pri mousemanu je fora v tem, da se ne zmede, in pa po obliki je boljši od Typhoonovih mišk, pa še bolj kvalitetno je narejen.
Typhoonova je zakon za vse skupi delat, za totalno Kvakanje je pa mouseman bog. Razen če boš umrl, če ne boš imel brezžične miške, s katero se lahko hvališ pred kolegi.
"The last 29 days of the month are the hardest."
- Nikola Tesla


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katerega glodalca?

Oddelek: Kaj kupiti
181626 (1354) Marjan
»

Najbolša miš

Oddelek: Kaj kupiti
251662 (1212) Evil
»

Katiro miš imate ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
524498 (3939) g0Run7
»

dobil sem miško tayphoon in kaj se je nardil.....!

Oddelek: Strojna oprema
191041 (626) rc-car
»

katero miško za okoli 5.000sit??

Oddelek: Kaj kupiti
441574 (1188) azeed

Več podobnih tem