» »

Victims of Jihad

Victims of Jihad

Dr Evil ::

Zamislite se nad toleranco,do jihadistov!

anti jihad news

roscha ::

Nice!

Zadeva gre pod bookmarke.

drejc ::

Kakšen spisek danskih produktov v Sloveniji, pa kuj sodeujem.
"Rise above oneself and grasp the world"
- Archimedes of Syracuse

Tear_DR0P ::

drEvil je na anti muslim pohodu? a maš križarsko vojno?
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

WarpedGone ::

Mene pa zanima ocena števila žrtev islama skozi zgodovino. Vemo koliko indijancev so poklali osvajalci amerike, vemo približno koliko žrtev je imelo krščanstvo, vemo koliko jih je fental Hitler. Koliko jih je pa približno padlo pod mečem islama?
Zbogom in hvala za vse ribe

drejc ::

@TD: če ti Evil širi obzorja, pač to ni anti muzlim pohod. Že če mu uspe (kar je sicer malo možno) odpreti toliko sorodnih tem, kot je antikapitalističnih (ki so v bistvu samokritike nas zahodnjakov), s takimi dejstvi ki so 100X pomembnejša od vseh bluzov o zeleni naravi pa socialnem dialogu, mu lahko sam čestitaš.
"Rise above oneself and grasp the world"
- Archimedes of Syracuse

Tear_DR0P ::

drejc razloži mi s čem me je kristjan razsvetlil? kaj je na postu dr zlobca takšnega da sedaj bolje svetim?
tip odpre dva posta proti muslimom v čim krajšem možnem času in na forumu velja za skritega propagandista kristjanov - to je isto kot če bi miha odprl dve temi o open sourcu in slabostih OSa.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

leonius ::

Zamislite se nad toleranco, do jihadistov!

offtopic:

Thomas write alike?
IMHO

Thomas ::

> tip odpre dva posta proti muslimom

Niti ne proti muslimanom. Proti Islamu.

> in na forumu velja za skritega propagandista kristjanov

So what? Nej izvoli, do tega ima pravico.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

root987 ::

Thomas write alike?
Now THAT would be too good to be true... :)

Da prispevam še svojih pet centov...

Link.

In da poenostavim delo lenuhom:
More people are killed by Islamists each year than in all 350 years of the Spanish Inquisition combined. Link.

More civilians were killed by Muslim extremists in two hours on September 11th than in the 36 years of sectarian conflict in Northern Ireland. Link.

Islamic terrorists murder more people every day than the Ku Klux Klan has in the last 50 years. Link.

19 Muslim hijackers killed more innocents in two hours on September 11th than the number of American criminals put to death in the last 65 years. Link.

Še malo irancih in njihovem uzakonjenem mučenju...
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: root987 ()

Thomas ::

Če so te ujeli nacisti, so se vseeno pozanimali, če mogoče si pa po njihovo za spustit. Isto komunisti. Isto do zdaj še vsi v zgodovini.

Iranski mule pa ne zaslišujejo svojih (potencialnih) nasprotnikov. Samo pobijejo jih.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

drejc ::

TD: tebe moti resnica, ne? Al se sam delaš da te ne briga?
"Rise above oneself and grasp the world"
- Archimedes of Syracuse

iration ::

Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

iration ::





Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

Gravedigga ::

kolko pa so zahodnjaki (američani) ubili ljudi v imenu borbe za demokracijo
?mi se nebi smeli vtikati v njih oni pa ne v nas ..in problem bi bil rešen..popravte me če se motim.:D :D
lp
"CARUM RARUM" -kar je redko je dragoceno!!

Mati ::

Se strinjam.

Torej kdaj začnemo z deportacijo okoli 50 mio. muzlijev iz evrope?

Thomas ::

Seveda se motiš.

"Mi" se lahko nič ne vtikamo v "njih", prihajali bodo v Evropo s trebuhom za kruhom.

Potem bodo pa tukaj gnojili s svojo staro ordnungo.

Četudi jih mi puščamo v njihovem dreku, nas oni sami vseeno vlečejo vanj.

Ma sej to smo že 100 krat povedali.

Z dost trapasto idejo si začel, grobar.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

root987 ::

kolko pa so zahodnjaki (američani) ubili ljudi v imenu borbe za demokracijo
Veliko, veliko manj kot pa islamisti na svojih pohodih po svetu v imenu Allaha.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Keyser Soze ::

Ja itak. Zdaj bomo pa leteli v štacune in namesto slovenskih (recimo!) izdelkov kupovali danske? O moj Bog. Dej no. Get a life bi rekli.

Mal pameti v roke. Pa tale stran je ravno takšna kot vse tiste, ki propragirajo ekstremno nasilje Islama. Tako kot sem rekel. Ekstrem na eni strani botruje ekstremu na drugi. Kakšni osebki so to, vam je pa takoj jasno. Če ste ekstremni na eni strani pogledate tiste na drugi, če ste pa "na žalost" nekje vmes jih mate pa tako ali tako povsod okrog sebe.

In potem na račun takih bebcev trpijo vsi tisti zmerni.:\

Thomas ::

Zame so "zmerneži" tipa Soze ena posebna potuha za fundije.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Gravedigga ::

vzamem kar besede nazaj...:D glih sem gledo dnevnik ,očitno so zlo razočarani ,mislim da za brezveze...saj z jezusa se tuji marsikdo norca naredi pa kristjani neje tak ukrepajo....bolno...eni muslimani so pravi butli
"CARUM RARUM" -kar je redko je dragoceno!!

Keyser Soze ::

Ma kje. Taki ekstremi, ki samo pihajo na ogenj ne ukrenejo pa ama nič tipa Thomas, so povod, da imajo tisti butli tam dol kaj počet okrog in da jim ni treba iskat izgovorov. Taki ekstremi, ki ne izbirajo tarč ampak vsesplošno pljuvajo, sekajo, streljajo, se razstreljujejo, ipd. Pač tako kot zaradi tistih ekstremistov nasrkajo zmerni muslimani tam doli, tako tu nasrkamo ostali, ko moramo poslušati neke čudne bojne "pozive" ekstremisov pri nas.

Pač tam doli so popustili, da jih sedaj vodijo tej skrajneži in je ena splošna štala. Vprašanje je, če bomo popustili mi, da pridejo še tu na plano podobni "fundiji" in naredijo podobno štalo kot so jo naredili tisti tam doli. Oni rešujejo svet pred "neverniki", vi ga rešujete pred "pregretimi verniki". Well, go figure, kdo je zdaj tu večji norec.

Nikakva potuha. Če bi bilo pomoje oz. v moji moči, bi vam dal vsa sredstva in vas zaprl nekam, kjer bi v miru obračunali drug z drugim.

P.S.: Aja, nažiranje z dansko šunko še zdaleč ni podpora boju proti ekstremistom. Je kdo od vas slučajno v vojski, policiji, ipd. Sodeloval v kakšni misiji v Palestini recimo. Bo šel v Irak? Aja, ne?! Aha, bomo samo šunko jedli. In se bojevali proti tistim ekstremom.:\

Gravedigga ::

:D bv sranje..zaraji ene karikature , rad bi čul mnenje človeka ki je to karikariral ,zaj ga je kar pošteno strah za življenje!
"CARUM RARUM" -kar je redko je dragoceno!!

root987 ::

Verjetno se ne bo kaj preveč javno izpostavljal, glede na to da je bila nazadnje zaradi podobnih razlogov razpisana fatwa in $3mio nagrade za njegovo glavo na nevernika, ki je blatil Preroka. Mogoče bomo, ko se strasti umirijo zagledali kak intervju, a do takrat bo preteklo še precej vode...
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Dr Evil ::

Pač tam doli so popustili, da jih sedaj vodijo tej skrajneži in je ena splošna štala. Vprašanje je, če bomo popustili mi, da pridejo še tu na plano podobni "fundiji" in naredijo podobno štalo kot so jo naredili tisti tam doli. Oni rešujejo svet pred "neverniki", vi ga rešujete pred "pregretimi verniki". Well, go figure, kdo je zdaj tu večji norec.



Ti maš očitno vsakogar za fundamentalista,ki ni na tvoji liniji,a ne?Pa med gorečo razpravo in sekanjem glav ter ostalih delov telesa,tudi ne razločuješ.Če bi,ne bi Thomasa in ostale,ki smo njegovega mnenja cel čas enačil s tistimi doli.

Zares,tvoja aroganca ne pozna meja.

Keyser Soze ::

Ne vem. Ne vem. Malo poglej kako vi označujete vse tiste, ki imajo vam nasprotno mnenje. Pa ne v tej temi. V kakšni drugi. Saj jih je mali milijon in vse so praktično o isti temi.

P.S.: Ni pa prijetno, ko nekdo uporabi tvojo lastno taktiko nasproti tebi. Kajneda?

Barakuda1 ::

Sodelujoče resno pozivam na umirjen dialog.

Tema je že sama po sebi občutljiva in nekateri prispevki na skrajnem (ampak res skrajnem) robu dopustnega.

Če se bo le še malce dodatno sprevrgla v osebna obračunavanja, (ali v še večje ekstreme)se zelo približuje zaklepu.

Hvala za razumevanje


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple izdal OS X Leoparda (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
1138481 (8481) borchi

Kje so prerokove karikature (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Problemi človeštva
50731471 (21054) kuglvinkl

bang & olufsen

Oddelek: Zvok in slika
52828 (2707) Stepni Volk
»

Kako z kompresorskim hlajenjem

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
487704 (6994) frenk

Več podobnih tem