» »

Računalnik se mi ugaša oz. disk se izklaplja, prosim za pomoč!

Računalnik se mi ugaša oz. disk se izklaplja, prosim za pomoč!

esi ::

Ker mi je delal internet zelo počasi (adsl), in ker je ponudnik int. storitve rekel, da ni njihova krivda, sem pomislil, da imam kak virus verjetno. Zato sem se odločil sformatirat računalnik. Prej sem imel XP-je in sicer SP01, prijatelj pa mi je naložil SP02. Potem, ko je naložil mi je potegnil z neta še driverje za grafično kartico. Moram povedat, da takrat še nisem imel antivirusnega programa na rač., ampak sem dal NOD32 gor šele zatem. Potem sem skeniral rač. in mi je zaznal trojanca WIN32/Rbot trojan, ki sem ga takoj zbrisal. Problem je pa sedaj ta, da mi internet še vedno dela počasi oz. niha, še večji problem pa je ta, da se mi izklaplja disk, saj zdi se mi tako, zgleda tako kot bi resetiral računalnik, ampak je zelo hitrejši postopek, disk se izklopi za dve sekundi in takoj zatem se spet užge in naloži v 10 sekundah.
Naj povem, da se to zgodi, ko hočem na namizju ugasnit delujoče programe npr.:Windows Media Player, Pwerpoint, ali pa Internetni brskalnik. Pri teh programih je najpogosteje, se pa včasih zgodi tudi pri ostalih.
Zanimivo je tudi to: včasih, ko sem ugasnil rač. se mi lučka NumLock ni samodejno ugasnila, vedno je ostala prižgana. Sedaj se pa ugasne ko nastopi težava, se pravi ko se izklopi disk, če prav mislim.Kot, da bi bile težave z napajanjem.

Če kdo kaj ve o tem problemu, naj mi prosim pove zakaj se to dogaja. Resnično bom hvaležen.


Naj povem še, da imam procesor 1000 MHz, in 128 rama.
  • spremenil: esi ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se ne zažene (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
535647 (4583) svetetko
»

racunalnik se vgasuje 10sekund po zagonu.

Oddelek: Pomoč in nasveti
282021 (1656) MVB_0110
»

[ Windows Vista ] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 476 77 78 79 )

Oddelek: Operacijski sistemi
3942266489 (66081) Seljak
»

Disk se mi stalno izklaplja, se komu vsaj malo sanja zakaj?

Oddelek: Pomoč in nasveti
81284 (1128) esi
»

"lsass.exe - System Error" napaka že spravlja v obup

Oddelek: Operacijski sistemi
181817 (1524) Paramedic

Več podobnih tem