» »

Telemach + torrent

Telemach + torrent

Jacky ::

Zadeva je sledeča:
Imam telemachovo Trojko, se pravi 3000/512mb. Ko so mi jo priklopili je stvar delovala vredu. Potem pa je kar naenkrat začelo zafrkavat, in to z par deset minutnimi mrki, predvsem v popoldanskih in večernih urah. Hitrost v torrentu pade na cca15/15 internetne strani pa se ne odpirajo. Torrente imam naložene največ tri v glavnem z golden-tomdba ali filebitsa upload imam omejen na 44kb/s. Ko pokličem Telemach mi pravijo da je to zaradi torrentov (preveč povezav), vendar ni nobene sporemembe če zmanjšam hitrost in število povezav. Zamenjal sem že router sedaj imam linksys, z utorrenta šel nazaj na azureusa, formatiral računalnika, vendar je zadeva ista.
Zanima me ali ima še kdo takšne probleme? Kako nataviti torrent odjemalec, kako nastaviti router ( FW sem naložil DD-wrt), ali je mogoče odvisno tudi s katere strani snemam torrente (tako pravijo na telemachu).
Ali pa je morda problem pri Telemachu??
10x
aha pa še to , ko zafrkava izklopim azureusa, test na http://speed.elite.org:8080/ dokaj normalno deluje : 2400/300- ni idealno vendar vredu, samo kaj ko trojke nisem vzel zaradi surfanja po netu.
Upam da sm napisal dovolj razumljivo

MUC ::

Problem je v Telemachu, lohk te tut sami zapirajo ....

preveč povezav je samo dober izgovor, ker če bi to bilo to, bi ti zmrznil router, ne pa da ti internet samo ne deluje...

Pa če ti ne doseše trojke reklamiraj, kaj čakaš?!

steev ::

Reklamiraj pa na konc mesca se zmen da bos mn plaču.
:|

Jacky ::

Ko jim telefonarim oni to vztrajno zanikajo!
Poleg tega nočem manj plačati ampak bi rad da mi dela tako kod treba!
Alternativa?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Jacky ()

Thomy ::

Mam trojko probleme z torrenti nimam. Probleme mam samo z pingi v vecernih urah. Vsake tok caja dobi neke "napade" in pingi v spilu narastejo do 300 za neki cajta.

Jacky ::

Pa ti takrat laufajo torrenti?
Ker tamal pravi da pri njemu narastejo pingi do 3000 če ne še več!

MUC ::

Alterrnativa je xDSL, pejt preč od Telemacha

Thomy ::

Ne ko spilam ne uporablam torrenta. Pingi so naceloma vredu dostkrat pa narastejo na cca 300 za kakih 10-15min pol pa spet ok. Sm ze klicu na Telemach kwa naj bi to bli pa se jim itaq tut sanja ne.

Thomy ::

MUC xDSL zaenkat ni nobena alternativa. Mal si preber une dve teme o T2 pol pa predlagi xDSL ce se ti bo zdel pametn.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1879562580 (834) MrStein
»

A1 ima nov hibridni modem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
38583571 (29335) simnov
»

SAMO Internet? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6624071 (16890) Lonsarg
»

Internet za vse Fince

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
416495 (4745) dj cotto
»

UPC Telemach

Oddelek: Omrežja in internet
132833 (2513) hanibal

Več podobnih tem