» »

motorola v 360!

motorola v 360!

JanaO ::

zdravo!
imam en problem,imam motorolo v 360 (super telefon),ko zelim iz sony eriksona na motorolo prenesti melodijo z pomočjo blutootha gre vse brez problema.ampak!ko zelim prenesti sliko mi pa negre!!!pojavi se mi samo okence da poslilja datoteko,...in to poslijain posilja in posilja....in nikamor ne pride!

drugače dela normalno ko mi kdo drug posle sliko,...a vete kaj bi bilo narobe?

lp
jana

filtr ::

Hm....enako imam isti telefon, in sem zelo zadovoljen:) nevem pa kaj bi lahko slo narobe...men isto ni hotl delat...

Am zanima me pa se neki, ce kdo ve ke se da dubit ksne free games za tatelefon....?

Pa glede musk oz mp3-jpu...menda morjo bit manjsi kot 4 megabajtou, ker cene ti javi "format ni podprt"....smesn...

Pa zanima me za filmcke...ce dam .mpg oz. .avi fajl gor mi nedela...:PGrrrr...

LP FiLtR
jah takle mamo, talke se gremo, pa nkar ne porajtj:)

komplikator ::

Hej!
Ob nedavni izgubi gsma sn začel iskat noviga in mi je v oka predvsem padla na vajin omenjen v360. Povejta mi, če poslušata mp3je prek gsma, kak kaj zdrži baterija. Oz. na splošno, kak je kaj baterija. Sn tolko old-school, da mi na prvem mesti bolj ali manj še zmir stoji vzdržljivost baterije...

blazz

filtr ::

ja baterija drzi ful doug...fila se zelo malo cajta, poslusas lahko mp3 -je ja:P dobis zraven slusalke, pa filas ga lahko prek kompa,...tko...uglaunm za tako ceno najhujsi telefon.....:p
edin zj k bo tale v3 razr po noumu letu vn prsu...ta bo edin se bols k bo 25 cukou...
jah takle mamo, talke se gremo, pa nkar ne porajtj:)

mdolsa ::

Jaz sem tudi zelo zadovoljen z to motorolo. Imam pa problem ker nikjer ne dobim driverjev za windows 98. Torej če ima kdo od vas naj mi pošlje al pa da link.

Hogar ::

Pred kratkim sem menjal telefon in se na podlagi proporočil simobila odločil za v360.
Telefon je sicer lušten in tud meniji so za razliko od starejših motorol ok.
Problem je nastal pri prenosu bluetooth. Kupil sem vmesnik za na komp in pri prenosu slik, melodij, video-v je vse ok in simpl, pri igrah se pa začne sranje. Ne pusti prenesti datoteke ali pa je kao ne spozna čeprav je .jar. Kolega ima isti problem in si je igre pošiljal tudi preko maila na telefon pa jih ni odprl, razen če jo kupiš na vodafonu pol pa dela. Se pravi očitno brezplačnih igre ne podpira mater mu. En drug prjatu je kupu sony ericsona in mu vse dela ko puška. Iz računalnika prenaša igre ki so še zazipane pa mu jih telefon sam spozna in odpakira, motorola pa serje. kontaktiral sem že na simobil pa so me napotili na zastopnika vendar odgovora še nisem dobil. Sranje. Počas zgubljam potrpljenje s tem telefonom, glede na priporočila sem pričakoval več. Skratka free iger je na tone in jih dobiš z mulo, inštalacija je pa drugo. Če kdo razvozla kako namestiti zastonj igre naj sporoči oziroma, če je treba zamenjat software, če ne bom prej prodal telefona in kupu nokio al pa sony eriksona.
every day a birth day

DjAndy ::

Tut igrce se da normalno nalagat ;)

http://www.mobisux.com/tabla/files/1657.......doc

Hogar ::

Ja če jih plačaš. :\
Brezplačno se jih ne da.:'(
To so mi kasneje povedal na simobilu, ram2 ki so zastopniki za motorolo in še ena firma ki servisira motorole. Stvar je v tem, da imajo evropske motorole z vodafone softwarom zaradi pogodbe med motorolo in vodafonom zablokirano funkcijo nalaganja brezplačnih iger preko bluetootha z računalnika. Niso pa mi hotl povedat kakšne je rešitev al odklenitev blokade al pa menjava softwara, ki pa nevem a pusti kakšne posledice in kašne so te, če jih.
Motorole v prosti prodaji nimajo te blokade in lahko delajo karkoli z njimi.
Če ima kdo rešitev za vodafone motorole naj sporoči. Sam grem sicer v kratkem do nekoga, ki se bavi z odklepanjem in menjavanjem softwarov.
every day a birth day

Tovaris Stalin ::

seveda gre brezplačno... *.jar datoteke samo skopiraš v kjava mapo na kartici, potem pa v meniju Games & Apps(mam rajši angleščino) daš Install new

Hardstyle ::

za igre uporabite program MidWay ! Izbereš JAR fajl in povežeš z Mobitelom ter stisneš SEND in že inštalira igro. Za filme mora biti format 3gp in ne avi ali mpg-mpeg. Glede bluetootha ne vem rešitve. Vse se da naredit BREZPLAČNO! Tudi vodafone software se da odstraniti z namestitvijo novega! Tudi to je brezplačno! Iger je pa malo morje na internetu samo na pravih mestih je treba iskati (P2K) :D

mdolsa ::

itak d gre brezplačno. Igre skopiraš na mobitel prek kabla USB (pr men isti k od digitalca) v mapo KJAVA mapa pa je skrita zato jo lahko vidiš samo v MY COMPUTER. KO maš skopirano greš u menu za igre pa daš tam SPOMINSKA KARTICA in pol izbereš igro in daš NALOŽI d jo inštalira in pol igraš. Mal probaj ane...
Še zmerej noben nima driverjev za WIN 98?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mdolsa ()

filtr ::

dej si xpje gor...:P
jah takle mamo, talke se gremo, pa nkar ne porajtj:)

Hogar ::

Se pravi, da je razlika med uporabo kabla in bluetootha? Igre imam in jih ni proble najt. Ampak ko jo želim prek bluetootha prenest mi zavrne. Na kartici mi sploh ne pokaže mape kjava. A na ram2 zastonj menjajo software? Kako je pri tem z garancijo? Kako je z virusi na free igrah?
every day a birth day

Stella75 ::

Jaz pa mam male težave z Motorolo V360. Imam jo kakšne 3 tedne. Prvič se mi je baterija zelo hitro izpraznila, pa še to brez opozorila. Potem mi je enkrat na zaslonu kazalo 2 črtici za baterijo in se je kar izpraznila. Enkrat, ko sem jo dala polniti, mi je telefon sam od sebe vrgel naj vpišem SIM in prikazal se je znak za bluetooth. Včeraj se mi je pa tudi kar tako vklopil znak za bluetooth (nisem pa nič brkljala po telefonu).
Drugače mi pa baterija drži kakšne 4 dni (non stop vklopljen).

Mislite, da bi mogla dati telefon na servis, glede na vse?

Hvala za odgovor!:\

francka45 ::

po mojem da
saj če ga imaš šele 3 tedne imaš sigurno še garancijo...

Stella75 ::

Skesano priznam:( , da kar se bluetootha tiče, sem sama kriva (je fant ugotovil, da sem si dala takšne nastavitve, da se je vsake toliko sam vklopil). Mogoče pa je tudi to razlog za malo bolj slabo baterijo.;(;((
Vseeno hvala!:8)

filtr ::

Tocn tuko, blututh ti pobere tolk baterija da jo mas lahko u enmu dnevu prazno!!!

LP FiLtR
jah takle mamo, talke se gremo, pa nkar ne porajtj:)

Hogar ::

Evo potrjujem. Vse se da nalagat na telefon. Hvala za nasvete. Treba je met kabel pa grejo igre gor brez problema. Velik jih sicer ne dela ampak jih je itak tolk, da ni panike.
every day a birth day

kampdany ::

Je možno na motorolo v360 naložiti slovenski meni? Namreč kupil sem ga v Italiji in ima Ita., Nem.,... nima pa SLO? Če se da, je mogoče kje opisan postopek?:O

Hvala
dany

filtr ::

Matr vola...men je pa crknu...zj jh ma 5 mojh kolegou, ker sm jih tko fejst naudusu z mojmu telefonm k sm ga nabavu, poi pa men crkne!!!! Grrrr....;(

LP FiLtR
jah takle mamo, talke se gremo, pa nkar ne porajtj:)

Hogar ::

Poklič na RAM2. Oni so zastopniki za motorolo v sloveniji, pa ti bojo uštimal.
every day a birth day

Hogar ::

Kaj si pa počel? Baje se z nalaganjem brezplačnih iger preko kabla z računalnika hitr virus prenese. Ko sem spraševal, če in kako se to da prenašat so me precej opozarjali na okuženost teh iger. Tud ko sem doma z neta vleku te igre me je AV pogosto opozarjal na viruse.
every day a birth day

filtr ::

Sej sm ze dal na servis, pa je ze 10 dni mem, pa se zj niso ustimal....Grrr...

Aja tut to je? Hm...ja mozn, sam je smesn, da sm jes te igrce nalozu gor pred enmu mescm, al pa se mal nazaj, pa je skoz dobr delal:(

LP FiLtR
jah takle mamo, talke se gremo, pa nkar ne porajtj:)

VidKo ::

Jaz sem pa danes pri Simobilu nabavil omenjen telefon, vendar je Motorola V360V (po mojem oznaka za vodafone). Imam pa problem, nimam MP3 playerja. Po navodilih sodeč bi moral biti meni Games & Apps not pa Digital audio player. Jaz imam samo meni Games, noter pa samo 3 demo igre ter "More Games" in se počutim opeharjenega s strani Simobila, ker reklamirajo nekaj česar telefon ne nudi. Kaj mi svetujete?

Lp, VidKo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: VidKo ()

filtr ::

ves kje je mp3 player? Gres pod multimedijo, pa nato pod zvoke! odpres si spomnisko kartico, nato pa izberes na njej nek mp3, ter ga poslusas

LP FiLtR
jah takle mamo, talke se gremo, pa nkar ne porajtj:)

VidKo ::

ja no, to je kao izgovoror od mp3 playerja. Mene zanima ce se da kak to sranje od Live! softwarea dol vrec in original software od motorole nalozit.

lp, VidKo

filtr ::

Ja kva zj...sploh ne stekam...a to nej bi biu mp3 player kao posebj

LP FiLtR
jah takle mamo, talke se gremo, pa nkar ne porajtj:)

VidKo ::

Ja, v bistvu bi moral biti poseben program za mp3 predvajat, ki pa ga je simobil skenslal zaradi Live! sranja. Nimas opcij repeat, shuffle, ne mors zbirat datotek po izvajalcih in albumih. Lahko si nardis samo eno crappy listo. V original Motorilinem Softwareu imas tole, kopirano iz originalnih navodil:

MP3 audio player
You cannot use the audio player with a USB cable connected to your phone.

Your phone has an audio player in its Games & Apps:
Find it: Press M> Games & Apps > Digital Audio Player
Press S left or right to highlight a button at the top of the audio player: play , pause , stop , previous , next , repeat , shuffle , and visualizer on/off
Press S up or down to highlight an option:

options:
Playlists Create or play a playlist of songs.
Artists Select an artist to show or play their songs.
Albums: Select an album to show or play its songs.
Songs: Show and play individual songs.
Note: All of your phone’s songs appear in the Songs list. Some songs do not have any Artists, Albums, or Genre information stored, so they don’t appear in those lists.
Genres: Select a type of music to show or play songs.
Help: Show instructions on how to use the audio player
About: Show audio player version information

Tip: If you want music in a hurry, you can create a shortcut to the audio player. Highlight Digital Audio Player in the Games & Apps list, then press and hold M. To use the shortcut from the home screen, press M and the shortcut key number.

To download songs to your phone, see page 80. To copy files between your phone and a computer, see page 28.

Note: Your phone cannot play MP3 files that have a bit rate higher than 192 kbps. If you try to download or play one of these files, your phone might show you an error or ask you todelete the file.


Lp, VidKo

VidKo ::

Uporabna informacija za vse, ki ste kupili pri Simobilu gsm in niste dobili zraven USB data kabla. Kabel je možno dobiti v vsaki računalniški trgovini po ceni pod 1000 sit. Pazite le, da je "A to Mini USB". Ne nasedajte prodajalcem v gsm trgovinah.

kodre ::

Mene pa zanima če se da izklopit piskanje ko je prazna baterija.
Ker mi res ful njeda to da piska cel čas ko imaš prazno bateijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kodre ()

jabe ::

Virusi za telefone sicer obstajajo, a zaenkrat le za smartphone. Ni variante da na motorolo v360 spraviš virus.

Originalni software ima sicer posebej mp3 player, brandan pač ne. Niti nisem našla nobene verzije tega playera, da bi mi delala na moji v360, sem se pa potolažila, ko sem izvedela, da je zvok precej boljši, če se posluša direktno iz "Zvokov", le playlisto je treba sestaviti in to je to.

Motorole piskajo kar naprej, brez prestanka, na največji jakosti. Žal se jih uradno ne da odstraniti, bi pa šlo s seem editingom, a potem se izklopi vse opozorilne zvoke, tudi alarme ipd.

filtr ::

Koko pa nardis playlisto direkt iz zvokov?

LP Matej
jah takle mamo, talke se gremo, pa nkar ne porajtj:)

jabe ::

Greš v zvoke in klikneš srednjo opcijsko tipko (ne vem kako se ji reče, črtkan vzorec ima gor) --> klikneš Novo --> pod ime daj naslov Playliste, potem pa klikni Avdio datoteke in izberi komade.

ankaslovanka ::

fantje jst mam tlele en problemcek.. mam motorolo v3 pa nikakor ne morem gor prenest igrc.. sm brala ze na parih forumih o tem programu MidWay sam je problem ta, da ga kr ne najdem, sm googlala, pa tud ne najdem placa kjer bi to lahko zdljala.. a ga ma kdo slucajno, baje ni tok velk, da bi mi ga kdo poslal?

VidKo ::

Rabis samo .jar datoteke ki jih shranis v gsm pod java applications, nato pa v meniju telefona gres na games / memory card/ install new.

In to je to :)

Lp, VidKo

ankaslovanka ::

sej problem je v tem da v tistem prilozenem programu ne morem .jar datoteke prenest na mobitel.. tm lahko prenasas samo melodije, slike.... igrc pa ne, sm ze vse preslatala pa ne najdem ..

VidKo ::

Explorer ti ne prepozna gsma kot izmenljivi disk?

Lp, VidKo

ankaslovanka ::

prepozna ja

zdele sm pa se tko probala, da sm hotla prek bluetootha namestit gor igrco.. pa je tam isto, se povezem, in mam tm notr samo tri folderje, video, audio in picture.. tud ce hocem dat samo zravn teh folderjev da bi mi magar namestil to kamor hoce, sploh noce na mobitel prenest zadeve, pa sta sparjena, ker slike in druge datoteke lahko prenasam

Zgodovina sprememb…

VidKo ::

Hmm, morala bi biti tudi kjava mapa na gsmu. Imas program P2KTools?

Lp, VidKo

ankaslovanka ::

ne, nimam.. ne poznam tega.. a to naj bi pomagal?


Lp

VidKo ::

Jap, P2K gonilniki in P2KTools pa lahko delas vse z gsmom.

Lp, VidKo

dare78 ::

jaz sem kopiral v datoteko kjava pol grem pa v meni pa nikjer igrice za naložit

VidKo ::

dare78, v gsmu imaš tri glavne mape: A, B in C. Skopirat moraš v mapo kjava v glavni mapi B.

Lp, VidKo

kampdany ::

Zakaj se mi v360 poveže z programom Motorola Phone Tools, z P2KTools pa se noče (preko USB kabla), v čem je tle fora?
Bilo kaj kliknem, piše phone not connected.
dany

VidKo ::

Najprej morš inštalirat Motorola USB drivers 2.9 in usb nastavitve na Motoroli spremeniti v Data/fax.


Lp, VidKo

kampdany ::

Zdaj sem se uspel povezat s P2K tools, vendar v file menager mi kaže samo folder A.:O
dany

VidKo ::

Si nastavil na gmsu USB Data/fax?

kampdany ::

Je nastavljeno, pa vseeno ne spozna b in c.
dany

schranzek ::

A ma mogoce kdo kaksen tutorial kako odstrani ta Vodafone sranje iz Motorole V3?Slisu sm da se baje sooftware zamenja, sam ve kdo bol natancno, da nebom zajebu vse :S


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Doma narejen projektor (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Zvok in slika
42870344 (20047) Šolar
»

Odklepanje mobitelov.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9340531 (18651) Jazzie
»

Išče se naslednik V525

Oddelek: Mobilne tehnologije
111489 (1391) jurre
»

barton 2600+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
584634 (3378) SepoX
»

[Hi-Fi] Zvočne kartice (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
18012196 (8084) OwcA

Več podobnih tem