» »

windows xp

windows xp

jest135 ::

a mi lohk kdo da serijsko al pa mi pove kje bi jo loh dobiu
plis

Gwanaroth ::

Lights often keep secret hypnosis..

CoolMike ::

Ker razumem stanje na drugih forumih in zakaj je to tako, moram rečt da imate zlo poštena pravila tle gor.

Samo ne razumem zakaj ne smeš spraševati, če maš kateri koli problem z računalnikom, vključno s tem primerom?

AndrejS ::

Serijsko številko si dobil poleg "kupljenih" windowsov.
Če si jih kupil zraven novega računalnika, je serijska verjetno nalepljena na ohišje.

ToniT ::

@CoolMike
To, kar je zgoraj napisano, ni noben problem z računalnikom, temveč iskanje nelegalne programske opreme. Za take stvari pa je potrebno poiskati druge vire. Če imaš probleme z računalnikom, dobiš skoraj zmeraj odgovor in te nihče ne sprašuje za licenco ali račun za program, s katerim imaš probleme.

CoolMike ::

me veseli, ker sem pred kratkim naletev na enga :)

mam en problem z zagonom in izklopom winXP in sicer:
pri zagonu se mi racunalnik ustavi pri welcome screenu in nato ne gre naprej, dokler ne pritisnem ctrl+alt+del tipke. Ko nardim to se normalno naložijo.
Pri zaustavitvi pa je podobno ko kliknem shut down, prav tako traja svetlobna leta da se računalnik začne izklapljati, potem se normalno ugasne.

Res ne vem kaj bi blo narobe, virusou in takih stvari skoraj da ni saj sem posneu nekaj tednov nazaj svežo kopijo backup-a tko da ne vem kaj bi blo za nardit. In tut zdej ne delam več kopij dokle ne bom tole popravu ;)


Problem se je začel v nekaj dneh po nalaganju ...
Bi mi kdo znal pomagat?

najlepša hvala

Gwanaroth ::

Si, po tistem dnevu, ko si naredil backup, dodal še kako novo strojno opremo, ter nato restoral sistem iz backupa, brez driverjev za novi hardware mogoče ?
Lights often keep secret hypnosis..

CoolMike ::

ne to nisem naredu, sem pa spreminjou velikost 'c:/' particije in tut mislem da je tukej nekje napaka, ker je bil tisti back up narejen šele ko sem mel velikost okoli 10G, sedaj pa imam na c: nekje okoli 20G kar je razlika in morda neke sistemske nastavitve niso več dobre

morda kdo ve kako bi to popravil ... gledou sem že virtual memory in spreminjal paging file pa ni razlike

lp, Miha


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[Windows 10] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 4138 139 140 141 )

Oddelek: Operacijski sistemi
70491368793 (6268) Buggy
»

SSD vgrajen, kaj pa zdaj? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
10621946 (14655) MrStein
»

odstranjevanje virusov, trojancev? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
579765 (8425) solatko
»

[ Windows Vista ] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 476 77 78 79 )

Oddelek: Operacijski sistemi
3942266452 (66044) Seljak

Več podobnih tem