» »

Kopiranje sistema

Kopiranje sistema

andHoc ::

Mam en komp in notr disk 4 Gb, ker pa je postal premajhen bi rad vse skupi prekopiru na malo večji disk 60Gb.

zdej zadevo sem probu v norton ghostu dat copy disk, pa zadevo skopira sam je problem ker ma pol disk črko D namest C, in zadeva se noče prjavt v winse :(, kaj šele da bi vsi programi delali

Zdej kaj bi mogu narest varnostno kopijo na drug disk pa pol štartat iz cdjem pa naložit na ta nou disk al je kak bolj prijazen način oz program zato.

Ni zdej panike da nebi znal na novo naložit winsov samo je problem ker je gor en kup namenskih programov, pa pro-klik pa vs tak šit pa gesla pa ... no najlepš bi blo vse samo prekopirat

LP
...vse je relativno...

Stratus ::

Če želiš "ghostat" disk štarti PC z ghost disketo pa izberi "copy disk to disk", ko se zadeva preghosta moraš seveda nastaviti da se ti PC boota iz novega diska, torej "jumper settings"
Novi disk MASTER stari disk SLAVE zadeva bi morala delat. Če ne se spet javi.
Nije žvaka za seljaka !

A ma kdo žvečilni :)

kozi ::

Jaz to naredim takole :
Z maxtorjevim programom za diske naredim kopijo
diska (maxtor zato ,ker sta oba diska maxtor tudi drugi proizvajalci imajo imajo svoje programe),pol pa v biosu samo prestavim prvi HD boot na ta novi disk.

]Fusion[ ::

Sam imam podoben problem. Enako sem hotel kopirat disk to disk z ghostom pa noče delat. Enako se mi noče v winse prijavit. Zanimivo pa je da se ta problem pojavi ko odklopim stari disk. Če pa sta oba noter in nastavljeni jumperi da je novi na master pa dela :P
Specifične programe za kopiranje diska od proizvajalcel pa ne bi probaval ker je eden IBM drugi pa SEGATE.
Če ima kdo kaki predlog se priporočam :)

LP
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

]Fusion[ ::

eh dobro, sem rešo. Sem se zmoto v pri jumperu :P

LP
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kako prenesti celotno vsebino diska na nov disk?

Oddelek: Programska oprema
133931 (3645) BigWhale
»

Po kloniralnju diska javi PRESS ANY KEY TO REBOOT...

Oddelek: Pomoč in nasveti
191261 (1046) MEDENA
»

Prenos NT 4.0 OS z Ghostom na drugi disk

Oddelek: Operacijski sistemi
141373 (1245) Lith
»

ne vem kako se priklopi disk

Oddelek: Strojna oprema
171684 (1477) MrX
»

kako kopirati disk z sistemom

Oddelek: Pomoč in nasveti
81017 (885) bobby

Več podobnih tem