» »

nov izgled slo-techa

nov izgled slo-techa

JurijTurnsek ::

mislim, de je že cajt, da se znebite tega malce zastarelega dizajna(žal jst nimam predlogov)...

če ma kdo kaki dizajn za slo-tech nej ga pokaže, pa bomo pol primoža narihali de sprogramira vse skupo pa bo:P
http://www.slatnaskejta.com

darh ::

redesign se prpravla... by xbite :) je kao ze use zmenen, sam po danasnjem welkomingu @ infos (sj nism nc hotu, ampak le oblubleno majco & pivo pa mogoce malo manj ignorance...).... ne vem no....
Excuses are useless! Results are priceless!

Elemen_T ::

EH! ;((

Zakaj bi šli spreminjat tak design?!

Imam dialup in se mi vse nalaga bp. Dela vse bp.
Hitrost je bp. skratka vse je en velik BP.

So pa tri šanse:
- Lep in upedenan design. (zame konec vsega)
- Oskrunjen design (bi šlo...ampak zakaj...)
- Srednja varianta je pa tale...trenutno.

Zatorej zakaj bi se matral?

Sicer pa verjamem da bo nov slotech...če bo. Res oh in sploh. Sam bomo mi...s prenosom 3kbs trepli.

lp

ahac ::

Najprej zrihtajte, da bo delal kot je treba.

Paramedic ::

A zdej ste dobli nov server, al kaj? Če ja, pol ga pa fr lahko še bolj polepšate, sam ne preveč.;)
End transmission.

luni ::

Eh xbite pizda ce si vidu da smo na kosilu bi lahko malo pocakal. Jebesh, ni blo to namerno. Drugic pa poklici preden prides al pa pocakaj da se vrnemo :P
Artificial Intelligentia

darh ::

lol

kaj pa mate za na kosilu bit sploh.. in kaj mate bit na kosilu ko sm jaz tam :)

mogoce se kj pridem, oblubm nec :)
Excuses are useless! Results are priceless!

darh ::

po kratkem razgovoru z serđotom, sva se odločila, da je nabolje da se raja odloči kak slo-tech hoče gledat v prihodnosti...

tokaj si lahko ogledate enega izmed predlogov:

gui-00002.jpg - stvar je se hudo alfa, ampak se da vidt kje je fora... in ce je zgreseno oz bistvo zadeto ze v osnovi... povejte kaj mislite an...
Excuses are useless! Results are priceless!

R0K ::

hmm...men tale tvoj dizajnni prevč ušeč (ja zdejš bolši) sploh pa ga nisi tok spremenil.....dej mal menije premeč na desno.....novice čist na levo.....tist "se še kadi" pa bi lohk blo čist navrh...tik nad novicami ....

Elemen_T ::

Ka pa vem.
Glede na to da je "alfa" verzija. Ni slabo.

TinkaPinka ::

xbite: I like it..... :)
I am easy to please as long as I get my way.

Lunik ::

xbite: men je ful všeč. ker je preprost.

darh ::

kaj pa samo dejstvo, da je menu oz oba, desni in levi del menuja zdruzen na levi (lahko tudi na desni strani al pa kej).. kak vam je to ušeč ? nekateri iz ST Teama se sicer ne strinajo, ampak meni se zdi dosti boljša rešitev za organizirian prikaz velike količine podatkov...


aja... "govori se" da si boste izgled strani oz barvno temo lahko sami izbirali, torej nekej v stilu: svetla, temna ter modraTM :)

lp,x

Excuses are useless! Results are priceless!

Tomi ::

Ja, glede na to, da je alfa, je v redu..
Samo trenutno ne vem, kako bi se dalo popraviti in kaj me moti..
metrodusa.blogspot.com

sasox ::

hmn nekako mi je stari desing dosti bolj všeč....mogoče se bo pa to do beta verzije spremenilo :D

Lunik ::

jah men je kul, da bi bla oba na levi strani, ampak pri manjših resolucijah bi se znalo zgodit, da bi vsebina prišla preveč na desno. Je pa tut res, da sta ta ta dva menija na levi in desni strani nekako postala "s-t-jev zaščitni znak" :)

Barve menat? kul.

Matek ::

Ja, kr kul dizajn, simpl je tanajtabolš. Jaz se itak ne oziram na dizajn, ampak na kvaliteto strani.

BTW, pri Slo-compu se tudi spravlamo naredit barvne teme za stran, sam tak povem, da se ne boste jezili da smo vam idejo ukradli, to že dolgo planiramo, brez zamere.;)
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

darh ::

hmm... menuja na levi bi bla velka max 300px, oz 350 (150+200)...

pa se en hint za primoza: stripslashes na podpisu v forumu, hvala :D
Excuses are useless! Results are priceless!

Matek ::

ja, xbite, to sem že jaz enkrat reku, ampak še vedno. Poglej dol.

|
v
Bolje ispasti glup nego iz aviona.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stari Slo-Tech se ukinja (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Slo-Tech
29016853 (11132) Tody
»

Novi Slo-Tech: meni zelo všeč! (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Slo-Tech
68744047 (25913) Ziga Dolhar
»

Spremembe designa

Oddelek: Slo-Tech
491969 (1331) darh
»

nov desing

Oddelek: Omrežja in internet
201605 (1248) Elemen_T

Več podobnih tem