» »

nov desing

nov desing

R0K ::

Če še ne veste je moja stran po mnenju uporabnikov izgledala dolgocajtna in mrtva.

Zato je en moj kolega skup spravu enn (po mojem mnenju zelo lep) desing.
Desing si oglejte tu .

komentarji ZELO zaželjeni !
  • spremenil: R0K ()

IceIceBaby ::

men se stari design bol dopade. Mogoče bi probal mal barve spremenit pa kak rob mal zaokrožit. Pa mogoče eno mal bol živo slikco navrh.

Flasher ::

Boljše ampak ne dovolj dobro. Dej malo bolj žive barve.

Cr00k ::

stari design je bolsi, vendar ne bi smel biti crno-bel.......malo kombiniraj z drugimi barvami...pa bo prec bolje.

TinkaPinka ::

Naslovna slika: daj kakšen drug font, morda bolj modernističen. Ta mi nekako ne spada zraven.

Levi meni pa se mi zdi preveč podoben slo-techovem.

Drugače pa so meni barve in layout všeč.
I am easy to please as long as I get my way.

poweroff ::

Folk čedalje bolj kopira slo-techobo zasnovo strrani. Ob strani menu, na sredi novice...

Ni kej, slo-tech je postavil nove standarde oblikovanja weba na slovenskem. :D

Daj raje manjše fonte... pa barve naj ne bodo tako vpijoče... bolj medle naj bodo.

luni ::

hm meni je stara zasnova bolj vsec... mogoce malo modernizacije in kancek eye-candija tu pa tam, drugace pa je bla boljsa
Artificial Intelligentia

darh ::

preverte www.slo-lanparty.com... imamo tud novo oblekico.... check it out ;)
Excuses are useless! Results are priceless!

Lunik ::

x-bite: jako dobro! Čeprav me naslovni napis zelo spominja na enega, ki ga je zadnjič imel tisti, ki je spraševal kakšen je njegov flash pejđ...

darh ::

ROK spet imamo eno stran, k ma na vrh naslov, desno menu, levo pac nekej.... takih strani je ze prevec (priznam, moja tud :)) ).. anway.. poskus se spom,nt kaj novega... :)
men osebo ne zelo usec tko kot je enkrat mel siol/telekom (ne vem, mogoce majo se :) ), k so imel menu in ostalo na sredini, novice in text pa na desni in levi strani... n33t...


J3sT.. huh... na bi vedu.. nisem vidu... slikica je pa cist moja :) v ozadju je pac dogajanje iz Lanparty BIG #2... ena taka luštna nočna slika, k jo lohka najdete tud med članki...


lp,x
Excuses are useless! Results are priceless!

DeGi ::

xbite: vaša stran je zelo lepa, ima pa eno veliko pomankljivost: v 800x600 je razpotegnjena. tega ti ne morem oprostit! :D

aja, btw: discharged ma tudi novo obliko.

OrlyTM ::

hmm .. Degi .. po tehtnem razmisleku smo ugotovil, da 800x600 ni več aktualna resolucija.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

DeGi ::

orly: veliko število ljudi še vedno uporablja 800x600 ... zal je tako, in dobra spletna stran si ne more privoscit takega spodrsljaja :]

Lunik ::

x-bite: eh ne, sej sem še enkrat pogledal, pa ni podobno. edino tisti osvetljeni ekrani so malo podobni kvadratkom v ozadju. Tle maš link.

R0K ::

folk evo moj kolega je staro stran neki spremenil zato jo prosim ocente !

stran

darh ::

DeGi.... lej... tko ti povem ane....

vsebino se sigurni vidi vso, ker je stran siroka 955px, stranska robova pa 160px vsak... to je 635px vsebina, kar fitta na 800x600 resoliciji, kjer vidmo normlano 760px strani, ok. Kdor je pa tak s.p. da ne more kupt za 30k eno 15", k podpira 1024x768 !! Torej tisti k ne vidjo cle strani, lahko tud mal premikajo spodnj scrooler...

Tud resizanja se nism hotu dotikat, ker mi je prov nagnusno. če vsebina skače sem in tja.... prou na bad....

ROK: mi je tale stran boljs usec kt prejsnja... sam mal jo se graficno izpili.... naprimer uni sivi kvadratki naj se raztezajo od roba do roba, razen če je tak presedek na desni tvoj namen.... (bjak...) :)

lp,x


Excuses are useless! Results are priceless!

Misak ::

xbite: vsaka spodobna stran je prirejena za vse locljivosti (da tudi 800x600). Ce ti pac ne zelis tako, ok, bos pa pac zgubil tisti delez obiskovalcev ki uporabljajo 800x600.
15" na 1024x768...iz osebnih izkusenj ti povem da to ni dolgotrajna resitev. Ce pac ciljas na 1024x768, pac nimas kaj.
Kar se tice tega da nimajo denarja...
VECINI je internet je dosegljiv povsod - knjiznica, sola, fax, sluzba itd. Pac vec kot 800x600 ne mores pricakovati (jaz se lahko pohvalim z nasim compom na faxu.. p100 in 14"), zato je povsem LOGICEN ta korak.
Nekaterim bolj, nekaterim manj.
Stran mora biti vidna lepo povsod in ne samo na eni fiksni velikosti.

(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

ahac ::

xbajt: Iz faksa nisem mogu na slo-lan (ta star dizajn). Vsi tisti fancy gumbki niso delal....
Na mojem tastarem monitorju 14' je blo stran bedno gledat (800x600)....
Čeprav tisti, ki nabijajo špile na lanpartyjih naj bi mel mal boljše monitorje in PCje. :))

ROK: To je veliko boljše.

luni ::

rok ta zeleni je pa lustkan :)
Artificial Intelligentia

Thrivial ::

ROK: zelena je ql, ja, te se drzi. :\

:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

Elemen_T ::

Hello vsi skupi ;-)
Elemen_T je zopet fully active >:D

xbite: Ka čem rečt. Blizu perfektnosti. Mogoče pretiravaš z bannerji...uvedi sistem slotech. stran pa sicer res izgleda profesionalno in izpeljeno, edino problemi na 800x600

rok: Ti pa tudi napreduješ...spomnim se tvojega 1. pejdza (na mojem portalu :D)...skoraj ne poznam človeka ki bi se po parih mesecih naučil CSS, smisla za designiranje in namestitve ter prirejanje CGI skript...pa še mlad si....svaka ti čast.

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

eno vprasanje o izdelavi

Oddelek: Izdelava spletišč
161611 (1411) bluefish
»

Ocena moje strani

Oddelek: Izdelava spletišč
131115 (874) Bob Rock
»

Moja stran-mnenja

Oddelek: Izdelava spletišč
361574 (1055) bodom
»

Izdelava internetne strani - HELP!

Oddelek: Pomoč in nasveti
102108 (1925) JLP
»

Kero resolucijo monitorja uporabljate

Oddelek: Omrežja in internet
302142 (1925) JeDo

Več podobnih tem