» »

Izdelava DivX podnapisov

Izdelava DivX podnapisov

gripen ::

Zanima me ce se kdo na forumu ukvaraj z prevajanjem podanpisov. Jaz sem se lotil prevoda x-mena pa me nekaj zajebava. Z neta sem snel angleske podnapise, jih odprl v urejevalniku besedil (word, write) in zacel angleske podnapise prepisovati z slovenskimi. Najprej sem prevedel kakih 5 minut filma, ga probal na bsplayerju in je delal. Ko sem prevedel se malo filma in se enkrat probal pa mi je program sporocil napako: " is not a valid integer value. :OKaj bi lahko bil problem?
Ali obstaja kaksen poseben program za izdelavo podnapisov?

shadow ::

nevem sicer kero verzijo si zacel prevajat (subrip, microdvd, subview), ampak predlagam da si das dol od subripa al pa od microdvdja, ker ma se najboljse narjen zapis za prevajanje. najbols da si pogledas http://www.gladh.nu/divx/ ker tam najdes vse, res vse (kar se podnapisov tice seveda ) ... btw prej se mors registrerat predn lahko karkoli zacnes uploudat oz. downloudat ...

matevzm ::

Mogoce si dodal kaksno prazno vrstico ali kaj takega. Posnemi samo majhen del podnapisov, pa bos videl (malce se igraj cut&save, da najdes napako).

crt ::

gripen: S katerim programom pa vstavljaš te podnapise v film?

lp Crt

BugiMen ::

Mene pa zanima ce kdo pozna kak program ki bi spreminjal fps za podnapise filmov, ki so ze npr. v txt formatu.
Born to be wild and wild to be born

matevzm ::

Jaz imam en command line programcek sub (SubAdjust). Poglej po DivX straneh, sigurno je kje. Na Doom9 mi ta trenutek ne dela DL, drugace pa ga najdes tam.

gripen ::

Ze dela. Ena prazna vrstica je bila prevec.
crt: podnapise zazenes v microdvd ali pa bsplayerju istocasno kot film. No sej obstaja vec programov sam za ta dva vem da dela. Gdivx ma tud opcijo za podnapise samo men nekaj ni delal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DVD+dodatni podnapisi (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
22077638 (19774) CaqKa
»

[DivXviD] DirectSub urejevalnik podnapisov - podpora za Mediatek divx playerje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14526224 (13559) podtalje

DVD in podnapisi, kako jih dodati

Oddelek: Zvok in slika
215430 (4374) podtalje
»

SLO Podnapisi - zivi obup!!!

Oddelek: Loža
394779 (3833) Tito
»

Podnapisi in avi?

Oddelek: Zvok in slika
132474 (2254) matevzm

Več podobnih tem