» »

Podnapisi in avi?

Podnapisi in avi?

Izak ::

Mam en par filmov v avi formatu ( DIVX MPG4 V3 ) in podnapise v sub formatu. S kerim programom vklučit podnapise? Mam powerDVD kateri baje nima funkcije za podnapise in mam tudi microDVD kateri ma. Ve kdo še za kaki drugi program? Se mi zdi da je microDVD dosti slabši predvajalnik po prijaznosti. Ko vklučim podnapise pri microDVDju mi jih pokaže slika pa ostane takoj na začetku ista. Začetna slika skozi cel film je ista...zvok teče naprej, podnapisi tudi film pa ne.

Ve kdo kaj bi blo narobe?

Tnx:|

matevzm ::

MicroDVD ima velike tezave pri inicializacije transparent overlaya. Pojdi v nastavitve, Subtitles in izklopi TRANSPARENT SUBTITLES. Bi moralo biti manj tezav.
Podnapise zna predvajati se BSPlayer (http://bsplayer.cjb.net/).

msmiha ::

Če mene oprašaš je Micro DVD player najboljši za predvajanje podnapisov. Ko enkrat odpraviš to težavo (nevem več kaj sem naredu):8)
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Wolverine ::

Iz kod lahko zvlecem ta MicroDVD??
Wolverine-entertaining special effects masterpiece:)

matevzm ::

Homepage je http://aw-clan.gnw.de/mdvdp/, kot bos videl, zal ze dolgo ni bilo update. To je glavni problem, ker je vprasanje, ce se kdaj bo.

Izak ::

Bom pogledal..;)

[SpydeR] ::

Mam en problem s programom Subtitle Studio. Ko ga poskušam zagnati mi vedno napiše: A required .DLL file, VCL50.BPL, was not found in potem programa sploh ne zažene. Obstaja rešitev?

calidus ::

Jaz uporabljam BSplajer
Se mi zdi najboljši, požre veliko manj pomnilnika kot Media player, pa krasno se da dat gor podnapise in še celo slovenski meni lahko izbereš pod opcijo Languages.

Zanima me, če ima kdo slovenske podnapise katerihkoli DivX filmov, angleške se najde, slovenskih pa še ne za 25 FPS. Sem se sam lotil enega pa sem naredu za cca 10 minut filma, pol sem pa obupal, ker je besedila za prevest odločno preveč!
A mogoče kdo ve kje bi se dalo slovenske podnapise downloudat al pa če ma kdo kakšno zbirko svojih?
Se priporočam!

;)

Izak ::

[SpydeR] probej z Windows Commanderjem poiskat na disku ta fajl tako da vklopiš da ga išče tudi z kompresiranih datotekah in tvojem inštalacijskem fajlu tega programa. Če ti ga najdi dej ga v datoteko kje maš program. Btw zakaj sploh rabiš ta program? Matevzm BSplayer je dober player zame je bolši kot microDVD. Tnx! ;)

matevzm ::

Kar se samega predvajanja tice, se strinjam, da je bsPlayer boljsi.
Kar meni manjka pri pri sPlayerju je ene par drobnih stvari pri rokovanju in meniji. Za Gladiatorja sem ravno naredil meni, tako da imas ko zazenes ini, se ti pokaze meni kot na DVDju. Edina razlika je, da ne vidis efektov okorog kurzorja, a lahko izbiras podnapise na strani, izberes chapter in nato gledas od tam naprej, zamenjas soundtrack na komentarje reziserja. Resda tega pride nekaj, za 2 DVD Gladiatorja je animiranega menuja 19MB in okoli 70 slik za staticne strani. In tega ne zna potem pokazati nihce razen MicroDVDja.
Podnapise za filme pa se da dobiti na DivX Subtitles, jih je sedaj ze okoli 40 mislim (tako na hitro sem vceraj naredil list, lahko da je kaj podvojeno ali pokvarjeno). Na DVDjih je do sedaj izslo ene 5 filmov s sklovenskimi podnapisi (ali pa 4, nisem cisto na tekocem).

Izak ::

matevzm tudi slovenske podnapise dobiš? Maš link?

matevzm ::

Link na stran je na DivX digestu in se kje.. http://www.gladh.nu/divx/
Trenutno je na spisku
13th Warrior,
6th sense
America pie (Ameriška pita)
Beach, The
Blade Runner
Blair Witch Project
Blue Streak
Bone Collector, The
BREZ POVRATKA
Chicken run
cube, The
Deep Blue Sea
Deuce Bigalow
End of Days
Existenz
Exorcist, The
Faculty, The
Gattaca Slovenian
Gladiator (sb)
Godzilla
Gone in 60 seconds
Haunting, Th
Hurricane
Insider
Male Gigolo
Matrica - podnapisi
Moški Gigolo
mummy, The
Podnapisi
Probujena vest
Prophecy 3 - The ascent, The
Roadtrip
Rome Must Die
Half_Life
Saving Private Ryan
Scream 3
Shaft
Sixth Sence Slovenian
Snake eyes
Stigmata
Stuart Little
U - 571
World Is Not Enough, The
X-men

Kar nekaj tega mora biti ljubiteljskega prevajanja.

msmiha ::

Mam eno vprašanje. Mam film Road Trip, ki pa ni posnet tako, da bi podnapise začelo prevajati točno na začetko. Se pravi, da je začetek filma odrezana (Tisto ko napiše Univerzal..)
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

matevzm ::

Imam eno vprasanje, a ga ne povem...
Kaj te muci, da moras prilagoditi cas? Poglej po netui, SubAdjust in podobni programcki ti omogocajo prilaqgajanje casa in hitrosti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

divx podnapisi v winXP

Oddelek: Zvok in slika
171615 (1360) rpalcic
»

The Playa

Oddelek: Zvok in slika
271775 (1417) Binji
»

DivX player za podnapise in cel zaslon!

Oddelek: Zvok in slika
272329 (1776) zile
»

Micro DVD vs. Windows media player

Oddelek: Programska oprema
121277 (1112) matevzm
»

Podnapisi pri Divx filmih

Oddelek: Zvok in slika
163461 (3134) shadow

Več podobnih tem