» »

sb live 1024+????

sb live 1024+????

joze ::

katere zvočnike bi bilo najboljše priklopiti na zvočno kartico sb live 1024? Cenovna omejitev je 20000 sit rad pa bi imel surround.Kaksni so zvočniki creative fps1500?
hvala
:\:\

Dax ::

Jst mam priklopljene štiri povsem navadne računalniške zvočnike in zadeva ma kr dobro definiran prostorski zvok, seveda pod pogojem, da so postavljeni dokaj idealno. Ti center, pol pa v enaki oddaljenosti vsi ostali.

Edino, kar manjka so basi. To lahko rešiš tako, da kupiš eno poceni sub - membrano in si doma sestaviš mini ojačevalec (za okoli 10 čukov bi menda skor mogu skoz pridit). Če se ti ne ljubi stvari delat, lohk pa kr en zvočnik raztaviš pa ven ojačevalec dipneš, sam pol še vseen kretnico rabiš.

Creativovih zvočnikov pa ne poznam, razen seveda govorit, da v splošnem sekajo :). Naj o tem še kdo drug pove, ki jih ma doma.

Tzar ::

Imam enako kartico in Creativove Four Poin surround 1000 (FPS 1000).Zadeva za ta denar trga.Odlična je za igre,filme,tudi muzko,posebej woofer me je presenetu.Cena teh zvocnikov je okol 17k ce jih bos se kje dobu.
Ne splačata ti se pa delat wooferja za 10k,ker za ta denat dobiš TEAC-ove PowerMax500,ki so tud ful zakon (2 zvočnika in nizkotonec).To sem jaz hotu nabavt,pol sem pa FPS1000 dobu ful ugodno pa sem se premislu.Ce te se kj zanima,pisi.
lp
Tzar
:D:D
Življenje je lepo!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nasvet: integriran zvok vs zvočna kartica

Oddelek: Zvok in slika
143431 (3083) MaticKregar
»

[5.1] multimedijksi zvočniki 10k - 30k SIT (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19926649 (10735) Hrenowsky
»

BOSE

Oddelek: Zvok in slika
292272 (2010) ordan
»

nakup zvocnikov

Oddelek: Zvok in slika
181631 (1322) LunKi
»

hitro povejte plz

Oddelek: Pomoč in nasveti
10968 (826) DIEUALL

Več podobnih tem