» »

Anketa - Avatarji na Slo-Tech

Anketa - Avatarji na Slo-Tech

««
8 / 14
»»

perci ::

Primoz: S tabo se ne pogovarjam več. Take zahrbtnosti pa še ne. ;((

Primoz ::

Če pa na tebi očitno mind control ne deluje tako kot nad Ticom. >:D
There can be no real freedom without the freedom to fail.

perci ::

Zaradi tebe bom zapustil Slo-tech. Upam, da si zadovoljen. Na tem forumu mene ni več.

Alexius Heristalski ::

Tale je po moje bolj skromen:
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Primoz ()

perci ::

Če mi prasci že nočete vrnit hrčkov, zahtevam vsaj moralno zadoščenje in zato njihovo sliko v logotipu slo-techa.

Sicer sočustvujem s hrčki, ki bodo trpeli pod Primozevim vodstvom ampak za primerno kompenzacijo se da vse zmenit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Tic ::

Joj, se obnašate k otroc. Sej neb reku če bi bli (tko kot jaz, 17 letni mulc), ampak vi, vodstvo bogaibatine. Mislite, da ste smešni?


No, niste.
persona civitas ;>

Primoz ::

sicer ful nerad citiram samega sebe ... še posebej v isti temi ... ampak bom vseeno:

"Naredimo hec iz tega? To pa ne ... če je pa to tko resna tema."

(pa očitno tud življenskopomembna za nekatere)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Alexius Heristalski ::

Joj, se obnašate k otroc. Sej neb reku če bi bli (tko kot jaz, 17 letni mulc), ampak vi, vodstvo bogaibatine. Mislite, da ste smešni?
No, niste.

A to name leti?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

V-i-p ::

"... v javnosti morate enotno nastopati in ne smete popustiti takim dekadentnim razvadam, kot so avatarji. V kolikor se zahteve ljudstva ponavljajo, začnite govoriti o hrčkih.".

Že prej mi je bil slo-tech tako tako, če je pa tole res, da admini dajejo takšna navodila, je pa s-t od tega trenutka zame postal ena navadna podla stran, nevredna ničesar. Sram vas bilo. In ja, tudi jaz sem odletel iz teama, ker sem javno povedal, stvari ki mi ne pašejo... Pa še nekaj.

Grem 100% stavit, da vodstvo lahko prikroji marsikaj sebi v prid, konec koncev tudi anketo. Spomnim se dogodka, ko je primož mene obtožil, da sem nekaj shakal s-t ali kaj, da sem search uničil. Jaz pa v življenju sploh znal nisem takih reči, kako smešno mi je to bilo. In sigurno bi se lahko prikrojili kakšni podatki, ki bi kazali name... Škoda ker nismo takrat šli tako daleč, da bi dobil podatke, ker sem imel hudega aduta v rokavu, takega, da bi se poleg vodstva še kdo pogreznil v tla od sramu, ko bi prišlo v javnost...>:D Samo se ne splača, s takimi ljudmi na tej strani definitivno ne.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: V-i-p ()

BigWhale ::

O jezus....

BigWhale ::

... da nadaljujem. Perci je sel, vzel skakace in med hrcki je zavladala panika. Kaj ce se kdo gre, kaj ce se kdo vzame kaksnega hrcka. Zdaj bodo morali delat nadure! Gonit kolesca, kot zmesani...

Hrcki zdaj gladovno stavkajo, zahtevajo boljse pogoje za delo, zahtevajo skakace (oziroma skakacice nazaj, baje so ponoci cist divje) in zahtevajo avatarje!!!

Evo, shit has hit the fan...

Aja, pa ne verjemite veteranu, ker se je najedel vse tiste hrane od hrckov, ki je ostala in je padel v nek delirij. Ni bilo taksnih mailov od vodstva. Smo imeli skupni sestanke, vsi, ki 'smo pri koritu', pa se en hipnotizer je bil tam... Nevem zakaj, ker sploh ni clan slo-techa, vse skupaj mi je mal sumlji*.... ..... ermm ja, server je down, ker so hrcki zaspali.

fahrenGONE ::

... da nadaljujem. Perci je sel, vzel skakace in med hrcki je zavladala panika. Kaj ce se kdo gre, kaj ce se kdo vzame kaksnega hrcka. Zdaj bodo morali delat nadure! Gonit kolesca, kot zmesani...


Tudi ce ne nadaljujes. Te "smesnice" s hrcki so milo receno debilne.

Bellzmet ::

Hmmm sam res. Drugje se hitro naredi, da mi zbrišejo post, če kej mimo teme usekam (ali pa si vsaj takoj opozorjen), v tej temi pa naj bi bila debata o anketi in avatarjih (naslov teme?) pa ful enga folka o enih glupih hrčkih sanja! WTF!?

Kami ::

Uf sem vido prviate message, kriza! :P

No v bistvu splho ne razumem pomena, ker nekaj manjka :)

krho ::

Samo ena prošnja. Če že bodo avatarji. Brez animiranih gifov ali flash avatarjev prosim.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Bakunin ::

se podpisem pod krhotovo sporocilo.

V-i-p ::

Resni portali imajo itak vsi v stilu:

Vaš avatar: (recimo velikost slike 80x80 pik ali manjša podprti pa so samo formati .gif, .jpg, .png).

Ringaraja forumi imajo pa miganje in migetanje :)
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

BigWhale ::

Se slo-tech je totalno neresen, itak skoz sam o enih hrckih nakladajo...


Sam ringaraja mi je pa cool. Res mi je. ;)

fahrenGONE ::

Na pragu 2006 ST postavi anketo o avatarjih kjer je ZA samo prva moznost, vse ostale so proti. :D

A je kdo od od vas gledal Strippy risanke? Tako nekako je meni, ko berem vse te debate.. :D

V-i-p ::

BW, itak da ti je ringaraja kul, Jakob in Emica sta te spremenila, nimaš kaj. Še nisi slišal tisto, da človek ko dobi otroka, postane bolj otročji ;).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

BigWhale ::

Jaz nisem nic bolj otrocji... ;>

perci ::

Ti si bil ze prej ;)

SebaR ::

OMG kera napeta tema :P

Ej TIC ka bi lahka js tud vido?

ps. perci: prišel, videl, zmagal :D
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

BIG_Yack ::

Sicer odgovor 1,

ampak mislim pa, da imajo administratorji, torej naši šefi svoje avatarje in ne tiste iz Slo-Tech zbirke.

mtosev ::

101% ste dokazali da niste normalni. :(

Očitno sem se motil in mislo da ste razgledani in lahko s svojo glavo mislite ne pa da se lahko manipulira tako kot to zdaj delate. Kak sem bil naiven. 8-O
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

OrkAA ::

Skrajni čas je, da s fahrenheitom ustvarita lasten forum in uživata v risbicah in slikanicah :>

fahrenGONE ::

Ti mislis da nas je samo par, ki jim ST politika ni vsec? Jaz vidim, da si folk niti ne upa pisati kar zelijo v strahu da ne bi dobili naziva ali pa pred brisanjem.. Redki pa si upamo kaj reci, ampak to je se vedno znak, da nam je vsaj malo mar za ST. Sicer je meni zadnje case res vseeno, ampak se vedno kaj recem, kar tako iz navade... Ce je kdo res proti vam, potem bo tiho, saj ste zdaj na pravi poti. :/

Stran bo, hehe. Kot sem rekel, enkrat proti koncu leta oz. okoli novega leta. :D

BIG_Yack ::

Zakaj pa sploh še tukaj iščeš odgovore? Saj ne, da te zaradi tega ne maram. Ampak se včasih zanjdeš v situaciji, kjer pa boš Slo-Tech potreboval.

Moram pa pripomniti, da bi bilo zelo lepo, če bi kar vklopili avatarje in ne bi čakali, da ima ta forum dovolj odgovorov, da jih boste omogočilo.

Tako je pač moje mnenje.

Trubadur ::

mtosev, ti me zmeraj nasmejiš:D :D :D
Berite Thomasa!

fahrenGONE ::

Verjetno ne ves o cem je pisal, zato ti je smesno. Gre se zato, da vsak nov admin ali karkoli ze je dobi jasna navodila, da mora vedno drzat z drugimi admini, drugace lahko hitro zgubi privilegije. To pomeni, da ne sme povedati javno kaj si misli, ce je to v nasprotju z 'vecjimi' admini.

V tem primeru tukaj je po teh pravilih zelo riskantno za tvoj status, da bi podprl idejo o avatarjih. Lahko pa delas vice o hrckih in podobne neumnosti, da nekako kanaliziras svojo frustracijo.

SavoS ::

Glasoval ... seveda in čisto normalno ZA!

V debate pa se nebi spušal, ker so brez pomena..... zgodi se potem le redko kaj, ali pa nič 8-)

@Perci... a niso tebi včeraj zvečer vzeli naziv Tajnega policaja in celo risan avatar.... zdaj pa ga spet vidim pri tvojih postih......hmmm... s čim si jim postregel, da so te spet vzeli nazaj.....kakašna blondinka z velikimi joški ali kakšne tri skakače z nabildanimi mišicami >:D ??
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

Kami ::

Jap ena možnost pri anketi je za ostale pa so vse proti.

Drugače bi mi je v bistvi vseeno, me nebo prizadelo če bo ostalo tak kot zaj in tudi ne če bodo :)

Trubadur ::

fahrenheit vem o čem teče debata, ker sem prebral celo temo. Samo nekateri se tukaj obnašate kot da Slo-tech ne bo obstajal (vsaj v taki obliki ne), če vas ne bo tukaj.
Če rečejo da ne bo avatarjev, ker adminom npr. to ni všeč tega ne bo in konec. Niso vas prosili za teženje na forumu. Če pa že težite dejte za kakšne bolj uporabne funckije recimo ban>:D

In upam da se ne bojo usuli posti kao da userji oblikujejo portal itd.|O
Berite Thomasa!

perci ::

SavoS: V bistvu so me vzeli nazaj, ker sem bil prevelik grešni kozel ;). Ljudstvo je začelo popizdevat, češ, na perčija se pa že naute spravlal. No, zdej sem jim pa se hrcke vrnil - da se ne bo Primoz bunil :D.

Najbolj sem pa seveda vesel, da so mi vrnili avatar >:D.

SavoS ::

To delaj Perci... ;) vsaj eden od naših med njimi.....no tak se začne podtalno delovanje in spreminjanje.......>:D
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

V-i-p ::

Kok se majo eni cajt špilat :D. Mislim da pogled v profile marsikaj razkrije >:D.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Primoz ::

?
There can be no real freedom without the freedom to fail.

mtosev ::

Aja mam namige da rezultate v anketi ponarejate.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

SavoS ::

@ V-i-p na koga je to letelo??
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

Primoz ::

Jaz mam tud namige, da so v tivoliju pristali vesoljci ... zakaj bi ponarejal nekaj, kar lahko itak ignoriramo, če nam ni všeč ...
There can be no real freedom without the freedom to fail.

mtosev ::

@Primoz

Sem slišal dosti "lepih" stvari katere delate.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Ziga Dolhar ::

mtosev: so stvari, ki jih ne moreš slišat niti od mene, pa sem mel precej zamer do Slotecha.
https://dolhar.si/

fahrenGONE ::

Po moje je ta anketa samo zato, da se bo potem lahko reklo, da je vecina glasovala proti. Saj, noben ne pravi da morate delati kar se predlaga ampak na tak nacin potem utisate vecino tecnob in stvar gre v pozabo. Bi pa rekel da je vecina za avatarje in tisti ki niso, jih lahko izklopijo. Torej je edini problem v tem, da jih ST noce oz. morda res obremenijo server pa tega ne priznate.

Primoz ::

Tic: do kdaj moram pustit anketo, da mi ne boš očital ponarejanja rezultatov zarad predčasnega zaprtja "volišč"...
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Trubadur ::

mtosev, ti me zmeraj nasmejiš:D :D :D

:D
Berite Thomasa!

mtosev ::

Ti nebi bilo smešno če bi vedo kaj se na S-T dogaja.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Primoz ::

Razsvetli nas, ... :D Kako lahko pri vsej tej hudobiji, sploh skrivaš naše grdobije in nam tako pomagaš.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

mtosev ::

Kaj misliš da sem nor da bom reko kdo mi je reko al kaj?

Ni mi samo en reko.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Primoz ::

Jah .. za začetek bi bilo fajn že, če bi napisal, kaj so ti rekli ...

Kdo ti je to rekel, bi bilo pa tud fajn vedet, ker če so ti to povedali vesoljci z NLPji ... pol ne morem niti odgovora napisat ...
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Zheegec ::

A imaš kaj proti vesoljcem?

Sem vedel, da je Slo-tech pristranska skupnost, manjšine kot smo vesoljci nimajo nobenih pravic!

Adijo!
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014
««
8 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako do avatarja? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Slo-Tech
20214357 (10699) V-i-p
»

Nova anketa (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
777589 (6173) Poldi112
»

s3|\/| 1337 h4x0rz? WTF??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
695311 (3791) Alexius Heristalski
»

kako si daš slikico v slo-techu. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Slo-Tech
42431159 (23587) Mr_Globus
»

Opravičilo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Obvestila
826506 (5968) DominusSLO

Več podobnih tem