» »

Anketa - Avatarji na Slo-Tech

Anketa - Avatarji na Slo-Tech

««
5 / 14
»»

fahrenGONE ::

Evo, pravite da ni res in da avatarji ne obremenijo serverja, vseeno pa brez njih dobivam veckrat to sporocilo:

Service Temporarily Unavailable
The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

Ponavadi zvecer, vcasih tudi popoldne, drugace pa ne. Takrat je verjetno najvecja obremenitev serverja.

Zgodovina sprememb…

OmegaBlue ::

To je zaradi omejevanja zahtevkov ki jih en uporabnik lahko opravi v 2s se mi zdi. In ni posledica obremenitve ampak OMEJITVE s strani strežnika, je bilo že večkrat povedano.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Primoz ::

fahrenheit ... vsakič ko kot nor pritiskaš refresh ;)

ali pa odpreš več kot 10 tabov na 2 sekundi (sem dvignil mejo iz 5, ker je nekomu ratalo pokazati, da se jo da preseči z razumnim branjem vsebine)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

BigWhale ::

To je takrat, ce se hrcek med gonjenjem kolesca spotakne...

V-i-p ::

BW, prmejduš, da bi ti pod globalno moral imeti Hrčkoljub™. ;) :D
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

fahrenGONE ::

Ali pa se preimenuj v BigHrček. :D

strictom ::

BigHamst0rz wi11 r0x0r55 ur s0x0r55
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

perci ::

Zanč si je en hrček zataknil desno prednjo nogo v kolo in ker več hrčkov goni eno in isto kolo, se je revež še ene pol urce zataknjen vrtel v krogu. Bilo je ravno v nočnem času in zaradi manjšega obiska strani nismo takoj opazili, da Slo-Tech deluje z zmanjšano močjo. Revež jo je žal tako skupil, da je bila amputacija dotične noge nujna. Sedaj ga bomo premestili na oddelek, kjer lahko goni samo z zadnjimi nogami.

Za nekaj časa sem za njegovo nadomestitev žrtvoval svojega mongolskega skakača, ki sedaj pomaga ostalim hrčkom v kolesu.


Preden smo ga (desnega) poslali v akcijo, smo ga dobro nafutrali s sončničnimi semeni. Drugi čaka v pripravljenosti na cas, ko bomo dodali še eno kolo.

V-i-p ::

Ne morem se zadržat. Piz*a se prasci...;(( Mučite ubogo žival še naprej, čeprav nima več ene noge. Kaj vam pa je?

















;)
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

mtosev ::

čeprav nima več ene noge

?????
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

PrimozR ::

Amputacija?

BigWhale ::

Zdaj razmisljam o eni izvedbi kolesca za 'plesoce miske'. Tista verzija laboratorijskih misi, ki so jih genetsko popravli, da se vrtijo samo v enem krogu.

Tic ::

Ne boste me cenzurirali.


[pritoži se nad izbrisom v Pritožbah in ne teži]
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

Bellzmet ::

O.K. sej vem, da bi lohka sam predlagal anketo. Samo tale zdej je pa čisti apn. Res popolnoma brez veze. Niti malo duhovito brez kakršnekoli "vrednosti" za kogarkoli - skratka popolnoma brez veze! WTF!? ;(

lp

Primoz ::

Tic: ko boš pri volji (in priseben), uporabi temo Pritožbe.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

BigWhale ::

Ok, pobrisimo anketo brez vrednosti ampak samo pod pogojem, da pobrisemo se vse teme brez vrednosti... a?

Bellzmet ::

Bigwhale: hja anketo vidi praktično vsak, ki pride na Slo-tech stran. Če se pa kje v forumu skriva tema brez vrednosti in brez odgovorov, jo pa ne opazi veliko ljudi. Oziroma - še tako čudna tema ima lahko za nekoga kakšno informacijo.

Teh dveh stvari ne gre primerjat. Če bi bilo 100 anket naenkrat (kar je seveda nesmisel) potem se tudi jaz ne bi spotaknil ob par butastih.

lp

drejc ::

1
"Rise above oneself and grasp the world"
- Archimedes of Syracuse

veteran ::

Zanč si je en hrček zataknil desno prednjo nogo v kolo in ker več hrčkov goni eno in isto kolo, se je revež še ene pol urce zataknjen vrtel v krogu.

Eh, ko zmanjka argumentov, začnejo o hrčkih... Hej, a ni tole blazno resna tema o avatarjih? Za tajno polis pravila ne veljajo? >:D

Če so se na ST zaredili hrčki, pokličite deratizatorja, da zadevo uredi. Kolikor vem, so to škodljivi glodalci, podobno kot podgane in miši. Kill 'em all. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: veteran ()

root987 ::

Niso, prav kjut so!
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Tic ::

Če so povoženi.
persona civitas ;>

St@jler ::

Če so se na ST zaredili hrčki, pokličite deratizatorja, da zadevo uredi. Kolikor vem, so to škodljivi glodalci, podobno kot podgane in miši. Kill 'em all.

jah ni hrčkov, ni Slo-techa :D

Tic ::

Jaz mislim takega 'met:

persona civitas ;>

OwcA ::

Še clo animiranega bi? To pa ne bo vredu, od vsega miguatanja bo hrčko slabo. >:D
Otroška radovednost - gonilo napredka.

perci ::

Včeri sem nabavil še enega skakača, saj mislim, da so učinkovitejši od hrčkov. Sklepam po onem na zgornji sliki, saj daje res dobre rezultate. Sam zdej Primoz ne dovoli vpreč še enega, ker pravi, da se bodo hrčki zbunili. Brez heca.

Tic ::

OwcA, it was a joke.
persona civitas ;>

BigWhale ::

Perci, kaj pa krotilka zveri pravi na to?

SebaR ::

BW huuuuudooo! >:D

Tic a ti bi imel pa kar modno pisto :P
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

perci ::

BW: Baje, da ima zmanjšana pooblastila odkar jih Primoz hrani. Tko, da nima dost besede, všeč ji pa sigurno ni :)).

BigWhale ::

Hmm, ok... Sam preverjam, da nau pol panike.

;)

nevone ::

Sem poslala sledeč predlog za anketo o avatarjih:

Če bi Slo-tech omogočal risane avatarje:

- bi jih z veseljem vklopil
- bi jih zagotovo izklopil
- bi si jih občasno ogledal
- ne mi omenjat avatarjev

Zdej me pa zanima, če ta anketa bo. Sej malo bi vas pa moralo zanimati, kaj o tem mislijo vaši uporabniki.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

V-i-p ::

Hja, glede na to, da sem jaz predlog za anketo poslal že 23 dni nazaj, pa ni bilo nix, nekako dvomim, da kaj bo. Nekako se mi dozdeva, da je tisto tam bolj za okras :).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

BigWhale ::

Vip,

Proti tebi se itak dogaja zarota, tko da... ;>

Ziga Dolhar ::

BigWhale?

Kaj ti to bluziš?

V-i-p itak že dobro leto ne obiskuje več Slotecha. Podobno velja za tistega ... kaj je bil že, Tic?
https://dolhar.si/

Tic ::

Potem pa najdi EN konstruktiven post, ki sem ga napisal zadnje n-časa.


Hahaha, Ziga, ha.
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

V-i-p ::

BW, točno, sem pozabil, jaz itak lahko pošljem zlato anketo odeto v čipko na srebrnem pladnju ki ga v prostore s-t prinese brhka deklina, zgoraj inu spodaj brez, pa se primožu še dvignil ne bo zaradi zarote proti meni ;).

Dolharjev, spet si ga pihnil. Jaz sem rekel, da bo prej ali slej prišel čas, ko bom s-t nehal obiskovat, ne vem kje si ti staknil, da me že leto dni ni več tu ;P.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

BigWhale ::

> Potem pa najdi EN konstruktiven post, ki sem ga napisal zadnje
> n-časa.

Za enga, k ga ni tle oziroma je nekonstruktiven se precej prevec sekiras zarad hrckov...

;>

mtosev ::

Razprava je brezveze, ker tak in tak vodilni nebojo dali. :( :'(
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

gumby ::

edino pravilno:P

veteran ::

Razprava je brezveze, ker tak in tak vodilni nebojo dali.

Saj nekateri člani, ki so se že malo pririnili zraven (z nižjimi oznakami 'pisun', 'moderator', ipd) so za avatarje. Res. Ampak si še ne upajo povedat na glas. Zadnjič mi je eden napisal zasebno sporočilo, da se čisto strinja, ampak da vodstvo partije zelo pritiska na članstvo, "... v javnosti morate enotno nastopati in ne smete popustiti takim dekadentnim razvadam, kot so avatarji. V kolikor se zahteve ljudstva ponavljajo, začnite govoriti o hrčkih.". Tole pišem po spominu, ker je msg že takoj naslednji dan izginil, verjetno ga je v strahu pred tajno policijo sam izbrisal. >:D

Ne smeš se vdat! saj veš, kako je rekel Churchill: We shall go on to the end... we shall fight on beaches, landing grounds, in fields, in streets and on the hills... We shall never surrender!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: veteran ()

fahrenGONE ::

Ce je odnos res tak, potem je Slo-Tech postal Slo-Titanic. :D

Hm, saj ce malo pomislim...

mtosev ::

Saj nekateri člani, ki so se že malo pririnili zraven (z nižjimi oznakami 'pisun', 'moderator', ipd) so za avatarje. Res. Ampak si še ne upajo povedat na glas. Zadnjič mi je eden napisal zasebno sporočilo, da se čisto strinja, ampak da vodstvo partije zelo pritiska na članstvo, "... v javnosti morate enotno nastopati in ne smete popustiti takim dekadentnim razvadam, kot so avatarji. V kolikor se zahteve ljudstva ponavljajo, začnite govoriti o hrčkih.". Tole pišem po spominu, ker je msg že takoj naslednji dan izginil, verjetno ga je v strahu pred tajno policijo sam izbrisal. >:D

Žalostno je da ste tak zabiti.

Lepo da ljudi prisiljujete v to. Vsak ima vpravico do svojega mnenja in da ga izrazi. Očitno S-T to nepozna. In ŠE PRITISK IZVAJATE. 8-O :'( :(

NO COMMENT!!!
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

veteran ::

heh, nekateri pa res nimajo smisla za humor. >:D

Tic ::

veteran:

To lahko potrdim, javno. Mam tudi dokazni PM :P


(ex st mod here :P)
persona civitas ;>

OmegaBlue ::

Edina stvar, ki je žalostna je to, da si uporabniki zmišljujejo take stvari. Še bolj žalostno je pa, da nekateri temu celo verjamejo.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Tic ::

LOL, kera obramba omega... samo da zavajate userje...

Ne razumem ZAKAJ to delate, čist brezvezna stvar.
persona civitas ;>

mtosev ::


To lahko potrdim, javno. Mam tudi dokazni PM :P


Jaz bi rad vido to.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

OmegaBlue ::

Ne bi rekel kdo zavaja uporabnike..
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Primoz ::

Tic ... pokažeš?
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Tic ::

mtosevu poslano na pm
persona civitas ;>
««
5 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako do avatarja? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Slo-Tech
20214357 (10699) V-i-p
»

Nova anketa (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
777589 (6173) Poldi112
»

s3|\/| 1337 h4x0rz? WTF??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
695311 (3791) Alexius Heristalski
»

kako si daš slikico v slo-techu. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Slo-Tech
42431159 (23587) Mr_Globus
»

Opravičilo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Obvestila
826506 (5968) DominusSLO

Več podobnih tem