» »

LCD TV .. nasveti ...

LCD TV .. nasveti ...

armandoxyz ::

pozdravljeni ...

imam majhno stanovanje .. placa ravno toliko da lahko prdnem in se obrnem za dva kroga s stegnjenimi rokami .. seveda pa bi kot vsak normalen zemljan rad imel tudi televizijo .. ker pa mi to vzame preveč prostora me zanima ali se LCD TV splača kupit .. ali delajo .. so zanesljive .. kaka je slika !? Cena je pač takšna kot je nimam kej .. pač enkrat se bom raztegnu pa bom mel za naslednjih 5 let mir .. a je to ok al ni !?!? ..

Za nasvete se vam že vnaprej zahvaljujem !


LP
Armando
Jedi Jameson

SasoS ::

Imaš računalnik? Imaš LCD monitor? Kupi tuner :P

armandoxyz ::

no takih nasvetov res ne rabim .. ampak vseeno hvala

LP
Armando
Jedi Jameson

roCkY ::

Imaš morda ADSL? zem Siol TV če je možen in glej prek računalnika brez TV tunerja seveda. Za moje pojme najboljša slika kar se da trenutno skup spacat in racionalno kar se tiče prostora. Namest LCD TV pa kup en povprečen 19" LCD monitor, če je sedanji slabši.
Kar se LCD TV ja tiče pa so za moje pojme trenutno še občutno predragi. Nisi napisal o kakšni dimenziji sicer razmišljajš. Zadeva bo zanimiva čez kakšne 2-3 leta. Pomoje bodo šle cene dol vsaj tolko kot pri monitorjih, kakovost pa gor.

globoko grlo ::

mene tut zanimajo LCD TVji, so od nekak 250 čukov gor, 66/75 cm

a kdo ve keri so kul, oz. a se sploh obnesejo

tnx

CaqKa ::

meni sicer ni všeč lcd kot tv.. ampak naj vsak sam sproba.. greš v trgovino pa pogledaš sliko iz večih strani.. pol še pa trgovcu recimo rečeš naj ti da nek dvd gor ki ga sam prineseš in za katerega veš kak zgleda slika na običnem tvju..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri TV za do 1000€ kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13226861 (24463) djordjevic
»

Full HD TV (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Zvok in slika
942117381 (34368) Kovalchuk

HD ready ali full HD? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
6114311 (9687) Akssi
»

30" monitor (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
505427 (3794) wade
»

LCD TV - monitor

Oddelek: Kaj kupiti
102093 (1692) Venturer

Več podobnih tem